Dobré kadeřnictví v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eva5656
13 příspěvků 18.04.15 10:49
dobré kadeřnictví v Brně

Poradí někdo opravdu dobrou kadeřnici-kadeřníka v Brně? Mám jemné, krátké vlasy a záleží mně na opravdu dobrém střihu a který umí odhadnout co sluší. Děkuji, Eva

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

cameira
19 příspěvků 18.04.15 22:58

Dobrý den,
chodím do brna k Martinu Královi do Medlánek (http://www.kralvlasovestudio.cz/), jsem tam moc spokojená a jezdím se tam stříhat až z Prahy. Taky mám jemné vlasy a potřebuju precizní střih, abych nevypadala jako Glum

tv  18.04.15 23:16

@cameira Jaké má zhruba ceny?

cameira
19 příspěvků 18.04.15 23:48

@tv: ceny má vyšší, nechám tam cca 1400 za melír a střih, ale zase mi střih vydrží skoro tři měsíce, což se mi u nikoho jiného nepodařilo… teď po delší době zase zkouším delší vlasy a snad poprvé v životě mám pocit, že mají nějaký tvar

tv  18.04.15 23:53

@cameira Díky za info :)

Eva5656
13 příspěvků 19.04.15 17:13
kadeřnictví v Brně

Děkuji za typ, uvidím zda bude ještě nějaký a rozhodnu se. Ale pokud jezdíš do Brna až z Prahy tak věřím, že jsi spokojená.

Eva5656
13 příspěvků 19.04.15 20:06
kadeřnictví v Brně

A nezná někdo Tomáše Němce nebo Janu Kuběnovou?

alfaa
3 příspěvky 20.04.15 16:00

Shodou okolností jsem byla i u Martina Krále i u Tomáše Němce. Martin Král stříhá opravdu dobře (tak dobrý, aby za ním někdo jezdil zrovna z Prahy mi teda zas nepřijde, ale budiž). Já u něj byla jen jednou, podruhé už jsem nepřišla, protože mi nevyhovoval jeho přístup, ale kadeřník je to dobrý… Tomáš Němec je podle mě skvělý, opravdu poradí a stříhá velmi precizně. Bohužel když jsem mu před týdnem volala, oznámil mi, že má nejbližší volný termín na konci května, takže si musím najít někoho jiného. Znáte někdo Lukáše Motyčku? Chtěla bych to vyzkoušet u něj…

top topic
949 příspěvků 20.04.15 19:14

@Eva5656: k Jane Kubenove chodim ja a doporucuju.

Judith11
1134 příspěvků 21.04.15 11:57

@top topic, je paní Kuběnová stále na adrese Josefská 2? Moc díky za odpověď.

Judith11
1134 příspěvků 22.04.15 09:01

@top topic, už jsem si to dohledala. Omluva za zbytečný dotaz. :-)

Eva5656
13 příspěvků 10.06.15 20:06
Jana Kuběnová

Je tu ještě někdo kdo chodí k Janě Kuběnové?

arpa
1236 příspěvků 10.06.15 20:51

@alfaa LM znám, byla jsem u něj dvakrát (loni v srpnu, letos v lednu; chodím se stříhat cca 2× ročně, což trochu snižuje přínos této recenze).

Poprvé jsem byla pouze na stříhání (cena je 900 Kč). Musím říct, že stříhá dobře, byla jsem spokojená.

Podruhé jsem byla na střih i barvení (celkem 1500 Kč). Se střihem jsem byla opět (jak jinak než) spokojená, s barvením trochu méně (barvil mě barvou INOA). Myslím si, že velká přednost LM je, že má cit pro barvy (ve smyslu, že dokáže odhadnout, co komu sluší, dokáže se do požadovaného odstínu „trefit“, preferuje přirozené barvy). Na druhou stranu si moc „nedá říct“. Upozorňovala jsem ho například, že mám ve vlasech hodně šedivý pramen, na který mi barvy nechytají (na rozdíl od zbytku hlavy). Radila jsem mu, jak se s tím vypořádat, a to na základě vícenásobné zkušenosti. On se na to nicméně tvářil stylem „kuře neuč orla létat“ a udělal to po svém… a stalo se samozřejmě přesně to, co jsem předpokládala = ten pramen se nenabarvil tak, jak měl. Bylo vidět, že ho to samotného překvapilo, možná se i trochu bál, že se budu zlobit, ale já jsem nad tím máchla ploutví.

Upřímně, mnohem víc mě totiž ten den naštvalo, že mě nechal přes půl hodiny čekat (když jsem přišla na ujednaný čas, uvnitř salónu byla jen nějaká jiná kadeřnice, která ani netušila, kde je a kdy přijde) a když přišel, tak se omluvil jen tak na půl huby, jako by se nechumelilo. Zrovna jsem docela spěchala a procedura barvení a stříhání není v jeho salónu na hodinu…

No, jelikož zatím nikoho lepšího za ty prachy v Brně neznám, chystám se tam v létě zase. Doufám, že ten lednový (výše popsaný) incident byl exces, který se už nebude opakovat.

mulen
858 příspěvků 12.07.15 15:53

Oživuji diskuzi. Nemáte někdo ještě jiný tip na dobrého kadeřníka (kadernici) v Brně.

NellieLovett
2314 příspěvků 13.07.15 14:18

@mulen zkuste se podívat na facebook Kadeřnictví na stejné vlně, třeba Vás to zaujme.

mulen
858 příspěvků 13.07.15 18:14

@NellieLovett a dostanu se tam, i když nemám účet na facebooku?

DanielaS
4603 příspěvků 13.07.15 19:34
@Eva5656 píše:
Je tu ještě někdo kdo chodí k Janě Kuběnové?

Ja. Mne se libi, ze se da domluvit na jakkoliv nemoznou hodinu, ze jste v salonu sami a mate k dispozici i kuchyn a koupelnu. Koupelna je jasna, a v kuchyni vam kadernice pripravi caj a z lednice naserviruje kremroli. Kdyz se jednou barveni protahlo a ja tam sedela s omatlanou hlavou, sla mi koupit do restaurace veceri. Kterou ani nechtela zaplatit.

NellieLovett
2314 příspěvků 13.07.15 19:39

@mulen Nemají teda oficiální stránky, ale mají na fb spoustu fotek. Tak pokud máte možnost se podívat alespoň přes něčí účet, tak doporučuji. Jedna se zaměřuje spíš na „ženské střihy“, druhá je trochu víc na šílenosti. Ceny cca stejné jako u Kmenty. Obě se teď dostaly do semifinále mezinárodní soutěže od Goldwellu. Jinak můžu dát samozřejmě číslo.

mulen
858 příspěvků 13.07.15 20:07

@NellieLovett zkusím. Díky za tip.

Eva5656
13 příspěvků 28.07.15 18:41
Střihoruký Edward

Nebyl jste někdo v poslední době v tomto salonu? Uvažuji o něm, ale co Vaše zkušenosti?

notna
69 příspěvků 28.07.15 19:41

@Eva5656 U Střihorukého Edwarda jsem nebyla si dva roky, ale chodila jsem tam snad od jeho vzniku cca 15 let a vždycky jsem tam byla velmi spokojená. Mohu jen doporučit. Nemyslím si, že by pan Špilar v posledních dvou letech polevil v nárocích na svoje zaměstnance a úroveň by klesla.

Eva5656
13 příspěvků 02.08.15 11:31
kadeřnictví v Brně

Tak možná zkusím. Myslela jsem, že ohlasů bude trochu víc. Zatím jsem zkusila Tomáše Němce, Janu Kuběnovou, ale stále to není tak, že bych byla nadšená. Barva spokojenost, ale střih??? Možná jsem moc náročná, ale myslím, že nechci nic zvláštního. Jen jednoduchý, snadno upravitelný účes z jemných vlasů.

DanielaS
4603 příspěvků 03.08.15 22:43

Ja nevim, ale neni lepsi v pripade takoveho problemu se naopak k tomu stejnemu kadernikovi vratit, vysvetlit, co minule nefungovalo, a zkusit to vylepsit? Nez aby si furt nekdo novy zkousel nejak naslepo poradit…

Eva5656
13 příspěvků 04.08.15 16:14
kadeřnictví v Brně

Souhlasím, ale nefunguje. U každého jsem byla asi třikrát. Nevím co je k nepochopení, že nechci vystříhaný krk. Poprve ano, souhlasím, to není nic pro vás. Kdo vám to udělal. Ale potřetí odejdu s něčím podobným i když se domluvíme, že toto nechci. Nevím, možná chci zázrak.

takvselijak
171 příspěvků 29.09.15 19:34

Nemáte někdo prosím tip na především levné kadeřnictví v Brně? Potřebuju jenom zastřihnout vlasy do rovna a určené délky, na to asi žádný kouzelník netřeba.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit