Dobré knihy o současné módě?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Antigrey
144 příspěvků 03.10.14 15:25
Dobré knihy o současné módě?

Ahoj všem,
právě jsem dočetla Abecedu módy od F. Foullkes (líbila se, doporučuju) a ráda bych zase rozšířila knižní sbírku, tentokrát o něco ze současné módy. Máte nějaké tipy, co vás bavilo?
Těším se na vaše výběry.

Reklama

Reklama

Reakce:

DanielaS
4669 příspěvků 03.10.14 16:01

Mam Atlas mody od Laury Eceiza Nebreda, je tam nejakych 70 soucasnych navrharu. Ze dve stranky textu a 5-7 stran fotografii nebo kreseb modelu. Ja o navrharich vim houby, takze asi tak 65 jsem vubec neznala a je to dobre nakopnuti k dalsim vyzkumum. Zda se, ze existuje i anglicky a rusky.

DanielaS
4669 příspěvků 03.10.14 16:06

A jestli netrvate jen na soucasne, tak na ten objem je vyborny kauf Moda od Kjotskeho modniho institutu, edice Taschen. To je az do roku 2000.

DanielaS
4669 příspěvků 03.10.14 16:09
@Antigrey píše:
Máte nějaké tipy, co vás bavilo?

Vlastne, zasadni otazka: v jakych jazycich to muze byt? (Nekde mezi clanky jsou nejake primo o knihach o mode.)

Antigrey
144 příspěvků 03.10.14 16:13

Klidně anglicky, německy, rusky :-) Jsem veliký samouk, takže umím ještě trochu latinsky a přiučuju se japonsky, takže mi nevadí cizojazyčné mutace vybraných knih. Děkuju za tipy! Líbí se mi ta moc ta „Fashion“ od Kjotského módního institutu, kouknu na větší info.

ještěřička
2404 příspěvků 5 inzerátů 03.10.14 16:29

Já toužím po knize „What I Wore“ od J. Quirk. Ještě jsem se nedokopala k objednávce. Tady píšou, co knížka slibuje: • remix the clothing you already have for dozens of fresh, pulled-together looks • become a smarter shopper and always get the most bang for your buck • create wow-worthy ensembles for special occasions, weekends, and the office • supplement basics and investment pieces with fun and inexpensive accessories

DanielaS
4669 příspěvků 03.10.14 16:42

Takova roztomila drobnost je 50 shoes, 50 bags, 50 hats a 50 dresses that changed the world, vhodny vanocni darek, nejsou to takove bichle.

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama