Dobré věci z Fleru

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katango
1356 příspěvků 12.06.12 14:49
Dobré věci z Fleru

Chtěla jsem už dlouho kabelu typu doktorský kufřík. Nic jsem nenašla. Na Fleru jsem pak objevila výrobce kabelek a kabel; nabízeli i doktorské kufříky, akorát měly na sobě takové umělecké rozviliny. Kontaktovala jsem výrobce, ušili mi kabelu, jakou jsem chtěla. Včera mi přišla poštou. Pravá kůže, koňaková barva, krásně provedeno, 2660 Kč i s poštovným.

Co vy, doporučíte něco z Fleru?

Nevím, jestli můžu napsat, o jakého výrobce jde. Ale pokud máte zájem, pošlete mi vzkaz.

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

pixie
232 příspěvků 12.06.12 14:57

Http://www.fler.cz/…asta-2623237 - dle vlastního výběru barev, výborná komunikace, můžu jen doporučit.
http://www.fler.cz/shoya - sponky a brož

Hanc.xxx
101 příspěvků 12.06.12 15:38

Fler bych řekla je tak 50:50… Když se člověk prohrabe extrémním peklem, může najít krásné a kvalitní věci. Alespoň já mám fler ráda a většinu doplňku mám od tud. Snad ani mé šperky které tam prodávám nejsou peklo, i když určitě nejsou nositelné pro každého…
Například jsem moc spokojená s touto brašnou nebo s náušničkami od Catchii

@pixie
Jé Darinu od Dary mám také jen v jiném vzoru… Jedna z mých oblíbených kabelek, malá ale vejde se do ní hrozně moc věcí :)

top topic
957 příspěvků 12.06.12 16:14

@katango : jsou to věci od paní Mb?
Kdysi jsem se na ně koukala, leccos by se mi líbilo, ale kdyby to tak bylo vzoru-krčení prosté:- Tak je fajn, že to udělá i na zakázku tak, jak si člověk přeje.

katango
1356 příspěvků 12.06.12 16:56

Jo, paní BM z Rynárce.

Bjeta
129 příspěvků 12.06.12 17:05

Pokud se na Fleru chcete vyhnout batikovanym stanum, hackovanym desum a ostatnim zde propiranym peklum, doporucuju si do vhledavani, tam kde je v kolonce „- vse -“, dat „Fler Cool“.

Bugatti
4068 příspěvků 12.06.12 22:31

Z Fleru mám dvě látkové kabelky, jsou velmi kvalitně ušité, jedna je velká a poměrně dost ji zatěžuji, druhá menší; obě drží skvěle. Jsou od paní KB z Moravan u Kyjova. Na Fleru nakupuji úpletové oděvy od jedné známé návrhářky, u nás nemají obchod; v Praze jsem si vyzkoušela velikosti a teď už nakupuji přes Fler. Jinak je tam spousta dobré bižuterie, ale tu si vyrábím sama, takže nakupuji hlavně materiál - skleněné kabošony, spékané sklo, leštěné kameny. Dále mohu doporučit perníky od jedné moc šikovné paní z Brna. Naše rodinné události se už bez nich neobejdou. Na Fleru je kromě spousty šuntů i spousta velmi kvalitních věcí, jen se k nim člověk musí prohrabat.

Aboladen
137 příspěvků 13.06.12 13:10

Tak nějak nevím, k čemu má smysl doporučovat něco, u čeho se neuvede prodejce. To je přece jasné, že jsou tam např. brašny kvalitní i ty nekvalitní.
Já např. na Fleru nakupuju přírodní kosmetiku u Artemis1981 a materiál u Šperkovnice. Spokojená jsme byla i s cínovým zbožím pana Libora Michalce a zbožím z chráněné dílny Proutku.
Jinak k výběrům COOL a CRAFT, Fler Show etc., buď je to komerční nebo je za výběrem redakce a to je to pak zase z velké části protekční a, pokud si člověk takto to zboží filtruje, připraví se o naprostou většinu nabídky, neříkám, že tam nejsou hezké věci, ale rozhodně je jich tam jen zlomek. Za sebe doporučuji ten balast přehlížet.

holka
254 příspěvků 13.06.12 13:36

Taky nechápu, proč sem nepíšete prodejce. Z jakého důvodu? Kdejaké H+M tu reklamu mít může a šikovný řemeslník ne??

RenaLange  13.06.12 15:18

Našla jsem Blanka Mudrová, věci z kůže. Snad to pomůže, já jdu koukat:-).

gulietta  13.06.12 15:30

@RenaLange inšpirovala ste ma „ke koukani“. Ale vybrala by som si len pre manžela. Ste si istá že je to správna BM? 

RenaLange  13.06.12 17:08

No…nevím, mne zaujala jen ta kožená brašna Herold, ta s dvěma packama na zapnutí, hnědá kůže, jinak bych si nevybrala.
S prominutím mi ty kabelky připomínají styl osmdesátek a Bertramku :-).

daguberta  14.06.12 18:12

http://www.fler.cz/kikibike
Kabelky. Nová kolekce mě ovšem příliš nezaujala…

katango
1356 příspěvků 14.06.12 18:28

@RenaLange Jo, to zdobení jo, ale ušijou to i bez ozdob.

Sibyla
2639 příspěvků 14.06.12 18:39

Na Fleru je několik profíků, na jejichž věci mám dlouho zálusk. Ale pokud jde o kabelky - nevím. Připadá mi, že ti opravdu poctiví řemeslníci mají strašně konzervativní tvary (o amatérech nemluvím, to je zas samý úlet). Ale možná jsem neviděla všechny.

von Hanke
11 příspěvků 15.06.12 09:28
@Sibyl píše:
Na Fleru je několik profíků, na jejichž věci mám dlouho zálusk. Ale pokud jde o kabelky - nevím. Připadá mi, že ti opravdu poctiví řemeslníci mají strašně konzervativní tvary (o amatérech nemluvím, to je zas samý úlet). Ale možná jsem neviděla všechny.

Prodávám na Fleru stojánky na šperky a musím přiznat, že se nedivím, že spousta lidí Fler odsuzuje. Některé výrobky jsou přímo hrůzostrašné. Na druhou stranu si je potřeba uvědomit, že je to otevřený prostor téměř bez cenzury a nakupující má vždy volbu stránku zavřít a poohlédnout se po jiném výrobci. Viděl jsem to nedávno na své manželce, hledala klobouk a našla kvalitní výrobek. Je to jen o tom mít chuť hledat.

modra_kocka
903 příspěvků 15.06.12 09:49

@katango: nemáš odkaz na prodejce? Nemohu ho najít. hledám někoho, kdo mi udělá tašku dle přání, a zatím nikoho nenacházím.

modra_kocka
903 příspěvků 15.06.12 09:55

Aha, tak nic, dál v diskuzi bylo jméno prodejce :) Nechala bych si ušít podle mého vlastního návrhu, jiank se mi to moc nelíbí.
Katango, díky za tip, nenapadlo by mě žádat o ušití podle mého návrhu!

katango
1356 příspěvků 15.06.12 10:43

@modra_kocka Kóčo, nemáte zač, já jsem se jich jenom předtím zeptala. Nebylo to teda podle mého návrhu, ale podle jejich, jen jsem chtěla nezdobený exemplář barvy koňakové. Ale třeba ušijou něco i podle vlastního návrhu, to nevím.

modra_kocka
903 příspěvků 15.06.12 11:02

@katango : já jsem to asi špatně vyjádřila - nenapadlo mě oslovit nějakého řemeslníka s otázkou, zda ušije i něco jiného, než nabízí. Doktorský kufřík jsem teď koupila z druhé ruky, tak jsem zvědavá, jestli se mi bude líbit i ve skutečnosti. Na kabelky do ruky moc nejsem, ale tohle by mohlo být dobré třeba i na kratké (2-3 dny) cesty, místo kufru nebo cestovní tašky

Hanc.xxx
101 příspěvků 15.06.12 11:04

@modra_kocka
Já myslím, že většina tvůrců z fleru se pokusí udělat cokoliv na zakázku pokud je to v jejich silách. Já jsem alespoň neodmítla jedinou zakázku i když šlo o šperky, které bych běžně sama nevyrobila a nezařadila do nabídky. Všechno je o domluvě a to je na fleru dobré, že si člověk může nechat vyrobit něco přesně podle svých představ :)

von Hanke
11 příspěvků 15.06.12 13:01

S Hanc. xxx naprosto souhlasím. Jenom možná bude problém s výrobci, kteří mají naplněné výrobní kapacity a víc prostě dělat nemůžou :-).

modra_kocka
903 příspěvků 15.06.12 13:27

@Hanc. xxx: tak určitě :) Jenom mě to prostě nikdy nenapadlo. Fler zas tak moc „nesjíždím“ :)

@von Hanke : pak je nejvyšší čas přijmout dalšího zaměstnance ;)

Hanc.xxx
101 příspěvků 15.06.12 14:35

@modra_kocka
Já jsem na fleru x hodin denně, takže ho mám docela „zmáknutý“ :)
Popřípadě jde ještě vložit konkrétní poptávka s fotkou nebo návrhem a téměř vždy se přihlásí nejeden tvůrce s nabídkou, který je schopný danou věc bez problémů vyrobit :)

modra_kocka
903 příspěvků 15.06.12 20:34

@Von Hanke: v tom přípdě je nejvyšší čas přijmout zaměstnance ;) Ty stojanky na šperky jsou moc hezké

@Hanc. xxx: díky!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama