Doctor Who?

Fotoalbum tématu (68) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nemesis
496 příspěvků 30.09.14 11:08
Doctor Who?

Oblečení, doplňky…a samozřejmě nejvíc sexy DOCTOR :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 30.09.14 11:14

@Nemesis
diky =]

Nemesis
496 příspěvků 30.09.14 12:22

@llolla No tak ten kočárek!!! a k tomu ještě něco takového :-)

Nemesis
496 příspěvků 30.09.14 12:34

Ale někdo to bere faktický vážně!

stricc  30.09.14 12:47

:-) ten kočárek!

llolla
2102 příspěvků 30.09.14 13:54

@Nemesis
Teda bryndak are you my mummy bych nechtela, to decko bylo desivy. =]

Edit: jasne, je to bryndak, ne dupacky…

arw
171 příspěvků 30.09.14 13:58

Tennant - nejlepší doctor! :) Chci strašně modrou budku jako dekoraci :)

stricc  30.09.14 13:59

a já si nemůžu pomoct, na tohle jsem koukala jak z jara 

stricc  30.09.14 14:00

@arw kámošky mají jako skříň v předsíni. Je to praktický, fakt se tam toho hodně vejde, jak je uvnitř větší ;)

arw
171 příspěvků 30.09.14 14:06

@stricc :D to je fakt, to je vychytávka :))

Bookworm
222 příspěvků 30.09.14 14:07

Chci ten kočárek! :D (teda vlastně chci všechno, ale kočárek nejvíc)
Zatím mám akorát triko na spaní s tímto obrázkem.

llolla
2102 příspěvků 30.09.14 16:48

Co zatim rikate na 8. radu? Za me takhle- oproti 5., 6. a 7. jednoznacne lepsi (coz neni umeni), ale Clara me stve, i kdyz Amy jsem taky moc nemusela.

Eirinn
469 příspěvků 30.09.14 16:54

@llolla Kvůli Amy jsem přestala koukat na Doktora. Vůbec ta celá zápletka kolem ní a její dcery byla podle mně úplně pitomá a všechno to zkazila. Pak přišel minulý rok The Day of the Doctor a já byla zase unešená a chtěla jsem dát šanci novému doktorovi. No, uvidíme… :)

llolla
2102 příspěvků 30.09.14 17:02

@Eirinn
ja teda nemohla vydejchat toho 11., prezila jsem to, protoze jsem byla zvedava, co se bude dit dal a taky, kdo je River… Hlavne mi posledni ty dily s 11. doctorem prisly tak zoufale bezzuby a o nicem, plus teda ty holky tomu taky moc nepomahaj. Proste Rose byla uzasna, Donna asi jeste lepsi a ted takovy dve pipky, ktery jsou tam jen proto, ze jsou hezky. Uf, to se mi ulevilo =] 7. radu jsem prezila jen diky tomu, ze na jejim konci byl prislib tennanta a Day of the Doctor byl povedenej

Sieglinde
252 příspěvků 30.09.14 17:07

P @llolla Capaldi rocks!! Jako doktor mi dava vic smysl, ma charisma a je vic uveritelnej. Matt se snazil, a myslim, ze je dobrej herec, ale on byl takovej milouckej a vubec ty jeho episody…delal co moh.

Sieglinde
252 příspěvků 30.09.14 17:08

Tak naka moda

stricc  30.09.14 17:10

Největší průšvih Doctora není jedenáctka jako takovej (i když ho taky nemám ráda), nýbrž Moffat. Ty příběhy jsou o ničem, logika dostává na frak, veškerý reálie upravený ad hoc, aby to jako nějak dopadlo, to je šílený.
Jo, Rose byla docela fajn, Donna skvělá, ani Martha mi nevadila, ale i když se mi celkem líbila River (jako postava ne jako ten její uhozenej příběh bez hlavy a paty), tak Amy nic moc a Clara taky kdyby tam nebyla, tak není poznat rozdíl. Rory byl celkem fajn.

Sieglinde
252 příspěvků 30.09.14 17:10

@Nemesis btw zdravim a dekuji

llolla
2102 příspěvků 30.09.14 17:13

@Sieglinde
Hm, jestli delal do mohl, tak by mel pouvazovat nad zmenou kariery… (ne, tak proste mi nesedl, navic byl desne pubertalni, za to nemohl herec, ale scenar, ale i tak mi to vadilo). Treba ho vybrali kvuli jmenu =]

Capaldi me bavi, jsem rada, ze je tam zase normalni, poradnej chlap =]

llolla
2102 příspěvků 30.09.14 17:24

@stricc
To neni to vase dite, ze ne? =] Ja jsem koukala, ze Moffat psal i scenar k par starsim dilum (doctor dances, silence in the library, blink), ktery povazuju za hodne povedeny, skoda, ze mu to nevydrzelo =]

stricc  30.09.14 17:43

@llolla není :-)
já vím, Blink se povedlo. Silence in the library co se mě týče zachránila Donna, ten vlastní příběh jako takovej mě zas tak moc nezaujal.
Já mám velký problém s tím, že mi tam chybí LIDI. Nebo aspoň nějaké ekvivalentní příšerky. Když si vzpomenu na Jackie, Harriet Jones, Donnina dědečka, tamtu partičku Doctorových fanoušků, nebo co já vím, třeba i tu ambiciozní šéfku Torchwoodu, Krylitány, ty kočky v té nemocnici, vůbec companion nejen každá s vlastním jasně definovaným charakterem, ale i se zázemím a srozumitelným vlastním příběhem… tohle bylo dobré, protože o něco šlo. Ale fakt je mi úplně jedno, jestli se vládcem planety bleble stane příšerka X nebo Y nebo… vlastně ani žádný další příklad honem nevím, protože díly s jedenáctkou si až na nepatrné výjimky vůbec nepamatuju, zatímco u devítky a desítky jsem sice na každý koukla víckrát, to je fakt, ale o co šlo jsem si pamatovala hned napoprvé a skoro vždycky jsem taky vážně byla zvědavá, co se vyvrbí a jak to dopadne.
Co se týče dvanáctého Doctora, ano, on se mi líbí a moc. Jenže ty příběhy zas nic moc, teda nestihla jsem ještě poslední dva, ale ty první tři, no já nevím. Líbil se mi Doctor. Nejsem si úplně jistá, co tam vlastně dělal.
Takhle ten seriál půjde do kytek, protože se to rozplizne a začne to být o ničem, a to by byla hodně velká škoda.

Sieglinde
252 příspěvků 30.09.14 18:00

A tuhle znate? Tennant je tam krasne osklivej.  www.youtube.com/watch?…

stricc  30.09.14 18:07

@Sieglinde jojo, tady je verze se skvěle přebásněnými českými titulky
 https://www.youtube.com/watch?…

stricc  30.09.14 18:15

A když už přišla řeč na to video:
https://www.youtube.com/watch?…

Sieglinde
252 příspěvků 30.09.14 18:19

@stricc Ja tam nemam zadny titulky, kde?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit