Domáce oblečenie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cacharel
10 příspěvků 23.01.13 20:34
Domáce oblečenie

Veľmi by ma zaujímalo ako si potrpíte na domáce oblečenie? Kupujete si špeciálne kusy na doma alebo to neriešite a oblečiete si aj tepláky? a taká upravenosť? Dbáte na upravenosť aj doma vo svojm súkromí, aj keď ste len samé so sebou?

Reakce:

Nitouche
17 příspěvků 23.01.13 20:47
Pohodlí nade vše, ale s vkusem :-D

No tak já teda hledím hlavně na pohodlí a příjemné materiály. Mám hrozně citlivou pleť, takže jestli se na něco domů z práce těším, tak na bavlněné a heboučké tepláky, trička, mikiny a pyžama. Nestává se tedy, že bych měla něco na běžné nošení, a když se to třeba ožmolkovalo (nebo to „morálně zastaralo“, tak že bych to nosila na doma.
Kupuju si na doma spešl oblečení - mám ráda třeba věci H&M BASIC nebo i F&F. A je teda fakt, že se sice nějak nefintím, ale vadí mi, když to neladí barevně, takže i mikinu vybírám podle toho, jaké mám tepláky. Nebo si nevezmu kostkované kalhoty a k tomu mikču s hvězdičkama. :-D
Jinak teda vlasy spínám do drdůlku a makeup, k tomu se prostě nemůžu donutit. Pokud vím, že celý den nikam nepůjdu, namažu se krémem a víc ani ťuk. :-)

dost_bot
2070 příspěvků 23.01.13 20:48

Speciální domácí oblečení si nekupuju. Tedy když nepočítám sukně, šaty nebo trička „venkovní“, ale ze sekáče. Doma chodím upravená, jen se nemaluju a nefénuju si vlasy. Ale někdy jsem sama doma a opravdu bych nechtěla, aby přišla jakákoli návštěva :-))

celebrian
521 příspěvků 23.01.13 20:53

Na doma mám tepláky a nějaké to volnější tričko, vlasy si stahuju do culíku a rozhodně se nemaluju. Zkrátka dál než za barák se smetím bych takhle nešla, ale doma se chci cítit hlavně pohodlně.

Gräfin
2634 příspěvků 23.01.13 21:01

http://www.modnipeklo.cz/…-na-doma-64/

cacharel
10 příspěvků 23.01.13 22:41

Aha? Vďaka.

MaM7
177 příspěvků 23.01.13 22:44

Tepláky? Ne nikdy. Pokud si naplánuju válecí den tak jedině pyžamo:D

PythonRegius
286 příspěvků 23.01.13 23:00

Jsem tepláková. Zbožňuji své heboučké šedé tepláky! :D K tomu nějaké pohodlné tričko, vlasy dám do culíku a víc už se nečančám. Na doma nemám potřebu se malovat.

Caralina
916 příspěvků 24.01.13 08:39

Nosím staré džíny a tričko nebo mikinu. Sice nelítám ve špinavém, ale že jsou džíny dole trochu potrhané mě doma fakt nezajímá.

DanielaS
4603 příspěvků 24.01.13 11:27

Moralne zastarale obleceni se mi libi, to budu pouzivat.

KajčaLiška
79 příspěvků 24.01.13 14:43

Doma nosím tepláky a trička, mám bavlněné a pěkné věci, klidně v tom vyběhnu ven, když něco v rychlosti potřebuju a nemusím u toho chodit kanálama :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit