Domácí šaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinarie
48 příspěvků 14.11.12 15:16
Domácí šaty

Prosím o radu, kde sehnat domácí šaty. Když hledám na internetu, objeví se jenom nevzhledné podivné haleny. Já bych chtěla šaty sportovnějšího typu, nejlépe z bavlny, pohodlné a přitom šik. Prostě aby to byly šaty, ne halena nebo něco, co se dá splést s noční košilí. Poradíte?

Reakce:

MUDr.Lant
389 příspěvků 14.11.12 15:24

Co takhle vyřadit na doma šaty, které už nenosíte „mezi lidi“.
Takto jsem to udělala s některýma šatama, dále pak mám na letní období na doma jedny plážové šaty. No a myslím, že občas něco použitelného se objeví v Tchibu.

Tebah
4255 příspěvků 14.11.12 15:26

Nevím, co přesně máte za představu, ale zkusila bych Intimissimi nebo Tezenis - já odtamtud některé věci na doma mám - v něčem spím, něco nosím i přes den, ale jen v létě, protože všechno, co mám, je bez rukávů. Nebo bych se podívala v Marks and Spencer.

martinarie
48 příspěvků 14.11.12 15:29

Bydlím v kameném domě, takže i v létě potřebuji něco teplejšího. Takže nejlépe s rukávem, klidně i dlouhým.

Šaty na vyřazení bohužel nemám, nosila jsem celá léta spíše kalhoty a až teď poslední rok sukňovatím. :-)

Tebah
4255 příspěvků 14.11.12 15:33

Tak to bych šla do Intimissimi, mají tam moc hezké věci jakože na doma, i různé svetříky (ne jen šaty), ale třeba ty svetříky jsou podle mě na doma, až moc hezké, takže je nosím normálně ven :-)

betty198
95 příspěvků 19.04.15 14:18

Já nosím na doma šaty z C&A, obvykle se mi je v různých akcích podaří ulovit kolem 250 korun. Je to z takové tahací látky (viskóza asi?) a délka zásadně nad kolena, spíš do půlky stehen, takže mezi lidi bych to nevzala, ale doma je nosím moc ráda.

V zimě si pod ně beru legíny a buď vyřazené mikiny z dob na gymplu (to jsou prosím 3 roky, ne žádné deset let staré hadry na podlahu co zažily táboráky pod širákem) či něco jako jsou světříky z Tchiba. Možná to takto popsané zní trochu halabala, ale zima mi není a i babička mě pochválila, že se o sebe starám i doma a nepromenáduju se před mužem v teplákách. :)

Edit: tak to je dobře neaktuální diskuze, toho jsem si vůbec nevšimla, pardon :-D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit