Doplňky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Pafka
185 příspěvků 04.12.11 18:31

Doplňky dokážou vylepšit i pokazit každý outfit. Jaké doplňky máte nejraději, co naopak nenosíte, co byste si chtěli jednou pořídit?
Já kromě hodinek, tašky, v zimě čepice, šály a rukavic doplňky moc nenosím. Ale mám v plánu to vylepšit, tak přivítám jakékoliv tipy a zkušenosti. Chtěla bych si pořídit nějakou originální sponu do vlasů nebo náušnice.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Ani  04.12.11 19:22
Klobouky a výrazné šperky :) a trochu brože. Pak samozřejmě i takové ty praktické věci (šála, kabelka…).

Na klobouky volím sekáče, ebay, etsy, mimibazar, jakékoli další sekáče a bazary, fler, výjimečně běžné obchody.
Na zbytek (brože, šperky, drobnosti) fler. Dost šperků mám také svojí výroby.

Ani  04.12.11 19:27
No ještě co nenosím: hodinky, náramky jen minimálně, nákotníky, výrazné čelenky a spony, sponky, návleky na ruce a nohy, přehnané množství chumlavých zimních doplňků, spony na šátek.

A chtěla bych: víc klobouků, víc broží, najít si čas udělat si hodně pořádný šperk, návleky na nohy, víc pásků, víc šátků a šál, možná nějakou čelenku.

A co bych chtěla hodně v budoucnu: nějaký hodně výrazný šperk šitý z korálků nebo jiný výrazný designový šperk v ceně několika tisíc.

MP Ava
248 příspěvků 04.12.11 21:06

Nechápu, jak může někdo chodit bez hodinek… to není útok na nikoho, já to fakt nechápu…

billie
369 příspěvků 04.12.11 21:38
Ja úplne zbožňujem farby :) Z doplnkov mám najradšej tenké farebné opasky, čelenky (mám ich asi 10 v rôznych farbách), náušnice (skôr také menšie, nie nejak extra dlhé), farebné sponky do vlasov, šatky a klobúky …a život si neviem predstaviť bez hodiniek! Kebyže to priateľovi nevadí, tak s nimi aj spávam O:-)

Myslím, že hlavne opasky a čelenky dokážu vynikajúco doladiť a spojiť zvyšok oblečenia :) …napr. modrá čelenka, šedé tričko, zelený opasok, modré šortky a zelené pančuchy.
Ja by som si chcela teraz na zimu zohnať klapky na uši, ale v iných ako tmavých a tlmených farbách. Taktiež zháňam farebné návleky na nohy, ktoré by boli až nad kolená.

seznam.mih  04.12.11 21:41

Já hodinky nějak extra nepotřebuji … hodiny mám na mobilu :))

Karoleenah
2322 příspěvků 04.12.11 21:48
Já jsem neměla hodinky nikdy v životě a ani po nich neprahnu, jsou totiž drahé a já bych se nejspíš nespokojila s modelem, co se hodí ke všemu, takže by to zbytečně lezlo do peněz. :))
Chumlavé zimní doplňky miluju, mám spoustu huňatých šál, pelerín a čepic, pak taky pletené návleky na nohy, rukavice s kožešinkou, zvažuju i nákup kožešinového límce a ozdobných lemů na kozačky, když už mám teda boty i kabát bohužel v černé barvě. A taky chci štuclík, ale ten je k nesehnání. V zimě ještě nosím barevné a vzorované punčocháče nebo podkolenky, s oblibou je různě vrstvím na sebe.
V létě jsem začala konečně nosit ve větší míře šátky, ať už kolem krku nebo ve vlasech, takže v tom hodlám pokračovat.
Čelenky mě baví, jednoduché i výrazné, květiny do vlasů nebo zajímavé spony taky můžu.
Pásků mám několik, hodně teď nosím tenký černý s mašličkou z Promodu, ale můj nejoblíbenější je tátův kožený z vojny, který má zezadu na sponě vyrytý bývalý státní znak.
Klobouk mám zatím jen jeden pánský ze sekáče (ale Borsalino! :) ), klasický sortiment Tonaku a spol. mi zatím moc nevyhovuje a v řetězcích mi ještě žádný neslušel, bohužel ani ten „floppy“ co měli tento podzim v H&M.
Šperky nosím spíš různé poděděné nebo darované z ušlechtilých kovů, pak mám oblíbenou jednoduchou šňůru perel a když mám náladu, tak beru vlastní šitou bižu. A k tomu ještě vlastním dva poněkud pošahané prstýnky, jeden vyrobený z klávesy (od počítače) a druhý vulgární od minimonu. Brož mám jen jednu oblíbenou, kterou mám permanentně na klopě jednoho saka, po dalších zatím netoužím, protože je nějak neumím nosit. Ale moc bych chtěla nosit výrazné prsteny, jenže alergie mi to znemožňuje (a pravé si samozřejmě nemůžu dovolit).
Tak teď přemýšlím, co kromě hodinek vůbec nenosím a nic mě nenapadá. :)

A.C.
153 příspěvků 04.12.11 22:03

Nenosím hodinky a čelenky. Naopak nosím snad všechno, co se dá pověsit na krk.
Plánuju víc nosit pásky, zatím jsem je nezvládla.

MP Ava
248 příspěvků 04.12.11 23:55
Já zase na krku většinou nic nenosím, zato v uších a hlavně na rukách toho mám habaděj :)
Hodinky mám několikery (zatím samé laciné za 3-6 tisíc) - považuji to za nutnost, nejsou hodinky, co se hodí ke všemu. Naprosto chápu, že si někdo koupí i velmi drahé hodinky, je to investice. Samozřejmě, že čas mám taky na mobilu, ale jen kvůli časomíře hodinky nenosím.

Ani  05.12.11 01:37

Mně vadí jakékoli náramky, hodinky apod. Ne že by mi byly nepříjemné, ale při čemkoli, při čem mám ruce na stole (sezení u počítače, v hospodě apod.) mi strašně překáží. Čas mám na mobilu a navíc patřím mezi ty zdegenerované, co už nedigitální ciferník nedokáží pohodlně číst.

seznam.mih  05.12.11 07:38

Já moc doplňky nenosím. Dycky vhvíli nosím a potom ne. Ale enjčastěji nosím v zimě přikrývky na hlavu, v létě nosím čelenky. Mám spoustu přívěšků, které bych ráda nosila, ale bohužel jsem alergická na nějakej druh kovu, takže je nosit prostě nemůžu :/ takže mým nejčastějším doplnňkem jsou akorát brýle :)

seznam.mih  05.12.11 07:39

Krom toho já když už něco na krk, tak by to mělo něco pro mě znamenat.

05.12.11 07:43
Náušnice - od dob hraní na piáno nejsem zvyklá na náramky a prstýnky, které se musely pokaždé sundávat, takže nosím jen hodinky a potřebu doplňkování si realizuju na uších.

Pásky taky neumím nosit, po brožích zatím pokukuju. Nejlepším zdrojem náušnic je korálkovací sestra.

Z toho ostatního… mám ráda šály a hlavně „pašmíny“, rukavice z čistě praktických důvodů, barevné a vzorované punčocháče a nosím kabelky, i díky Módnímu peklu, byť vnímám, jak těmi mými šestikilovými zavazadly trpí záda.

MP T.
8 příspěvků 05.12.11 08:37

Hele, seznam.mih, nejsi alergicka na nikl? Ja se v jednu dobu zacala osypavat z bizuterie, ale jen z neceho - ale latkove, drevene sperky a drahe kovy byly v pohode. Zjistila jsem, ze mi problem dela slitina kovu, ze ktere se bizuterie (ale nastesti ne vsechna) dela, respektive ten nikl v ni obsazeny. Po case jsem prisla na to, ze nejsem exot, ale ze je to docela rozsirena alergie… A ze kdyz si davam pozor, co kupuju, ozelim par levnych „stribrnych“ kousku a obcas si vymenim hacky u nausnic, muzu delat paradu dal…

zelitschko  05.12.11 08:49

to já jsem dost limitovaná - alergie na nikl, chrom a pravé zlato. Takže nosím ocel a stříbro a bižu z Orsaye mi většinou taky nevadí. Na krku moc věcí nenosím, většinou tak na plesy (i když jednou jsem si na ples vzala náhrdelník po babičce a díky alergické reakci jsem měla na krku obojek ještě měsíc). Náušnice nosím podle chuti, někdy střídám hodně, někdy nosím týden jedny. Hodinky nosím každý den, bez nich se nejsem schopná obejít, vadí mi každou chvíli vytahovat mobil. Mám ocelové pánské, k mému stylu vypadají výborně. Jinak si potrpím na klobouky, barety, to je věc, co rychle dokáže udělat ze slečny dámu :)

Ani  05.12.11 16:37

Alergikům, kteří ale nemají na drahé kovy, doporučuju chirurgickou ocel, případně nerez (ten už nefunguje u každého). Na fléru je od obojího dost a je škoda připravovat se o možnost nosit šperky. U náušnic navíc většinou jen stačí vyměnit háčky - buď za stříbrné nebo za tu chirurgickou ocel.

Mori  05.12.11 17:10

Já teda šperky prakticky nevyměňuju (nosím stříbro, zlato se mi nelíbí, obecné kovy taky ne - ještě měď mám ráda, a k mýmu podzimnímu typu by se i hodila líp, ale stříbro vypadá přecejen seriózněji a hlavně - líp se shání), prstýnky (dva, ne patnáct), přívěšek a náušnice prakticky nesundávám - dost jsem se nasháněla, než jsem si opatřila současnou verzi, chci, aby pro mě můj šperk něco znamenal. No a přes materiály pro mě prostě nejede vlak (nejde mi o cenu - nechci být „za dámu“, prostě se mi šedý kov + sklo nelíbí). Jen pro slavnostnější příležitosti mám na výměnu pár (taky stříbrných) věcí (delší náušnice, náramky…)
Hrozně se mi líbí, když někdo denně ladí náušnice k oblečení, ale ve stříbře by to lezlo do peněz:-) a navíc, jak nejsem zvyklá šperky měnit, je mi vždycky divně, když na sobě nemám to „svoje“ co obykle.
Bez hodinek se neobejdu (pokud jó nemířím na ples, to bych si je sundala), ale to u mě není doplněk, ale užitná věc.
No a když má člověk obsazený uši, krk a prsty, to se pak špatně doplňkuje. Zbývaj pak už vlastně jen klobouky a šátky - obojí nosím hojně - a pak spony do vlasů (opět narážím na materiál, plast bych nepoužila než ve stavu nejvyšší nouze - ať žijou spony do drdolu vlastnoručně upilovaný z bambusových pletacích jehlic! - ovšem vylučují se s kloboukem…) 

S myšlenkou broží si pohrávám zatím jen teoreticky, ale výhledově s nima počítám, jen co přijdu na to, odkud a jaké:-)
(to jsem se zase rozepsala…)

Lama_z_Lana  09.01.12 18:12

Dámy, poraďte prosím kde mají větší výběr takových těch „pásků-přes-šaty-do-pasu“.

GabrielaCharlota
114 příspěvků 09.01.12 19:12
Lama_z_Lana ha detto : Dámy, poraďte prosím kde mají větší výběr takových těch „pásků-přes-šaty-do-pasu“.
Skvělý dotaz, taky se přidávám! Už mě nebaví do těch širokých, barevných na boky dělat díry dlátem :).

Cinkitoo  09.01.12 19:16

Lama z Lana: Viděla jsem v HM ve výprodeji černý s mašlí. (Takový ten pružný, zadělává se na sponu či co.)

sjuuu
16 příspěvků 09.01.12 21:32
Nemám a nechci: hodinky a řetízky. Hodinky nenosím od puberty, nějak mě na ruce rušily - vizuálně i mechanicky. Než jsem si pořídila první mobil, jistily to hodiny na nárožích, v metru a v tramvajích a rovněž zajímaví neznámí hoši s hodinkama. Řetízky nesnáším, iracionálně, ale zato fest.
Střídmě a spíš užitně: prstýnky, náramky, pásky, kabelky. Prstýnek nosím od střední jen jeden, žádnou divočinu; toho času je to jednoduchý stříbrný kroužek (měli jsme chudou svatbu) a doufám, že mi ještě tak padesát let vydrží. Kabelky mám jen dvě jednoduché kožené a jednu plátěnou na léto, líbí se mi a účel plní. Se šálami podobně - dřív jsem si kolem krku umělecky motala široké bavlněné šály různých barev, ale mám dojem, že mě ještě víc zkracují, takže dnes už v zimě nosím jen něco nenápadného a v létě si občas přehodím velký bílý háčkovaný šál s třásněmi po babičce.
Hodně a s gustem: náušnice, dřív jsem jich mívala desítky - dárky od ségry nebo suvenýry z letních fesťáků a cest. Střídám a ladím s oblečením, skoro všechno jsou to barevně nebo stylově výrazné kousky - polodrahokamy ve stříbře, malované sklo a smalt, perličky, v červenci třešně a na podzim barevný listy!
Zatím nemám, ale chci zkusit: náhrdelníky a korále, brože, pokrývky hlavy. Čepice a klobouky jsou moje dlouholeté trauma. Sice sním o baretech na zimu a slamáčcích na léto, ale mám pocit, že ve všem vypadám jak pako. Jediné, na co jsem si v tomhle směru troufla a co mi dokonce skoro sluší, jsou výrazné vzorované šátky ovinuté kolem hlavy a uvázané „na cigánku“ (výborné řešení, když se moje vlasy špatně vyspí).

veveru
400 příspěvků 09.08.12 20:37

Ahoj, jak se vám líbí tyhle pásky? Teď jsem na ně narazila na ebay http://viewitem.eim.ebay.cz/…5045800/item.

Tady mají i další barvy :-)

razorblade  09.08.12 20:56

Ja chodim furt necim ovesena.. miluju vyrazny nausnice, naramky, prsteny i ruzne nahrdelniky. vzdycky se to ale snazim mixovat tak, abych nevypadala jak od kolotocu. zlato a stribro nenosim, kupuju si bizu, protoze se mi libi hodne masivni doplnky a ty by ve zlate a drahych kamenech staly majlant - nejradsi mam bizu z topshopu, na sebe jesti vesim ruzne pasky. hodne si davam zalezet i na slunecnich brylich, tech mam asi 30, levnych i drahych

na jare a na podzim to doplnuju salkama

v zime taky stridam ruznobarevne pletene cepice a barety, mam i dve umelo-kozesinove cepice a nekolikery klapky na usi… pak saly rukavice.. mno proste bych na doplnky potrebovala celou velkou skrin:D

nigge
93 příspěvků 09.08.12 21:10

Ja jsem si v posledni dobe oblibila broze, mam tuhle http://www.google.com/imgres?… a potom vrabecka, co mam jako ikonku, akorat mene barevneho. Prijde mi to ale dost drahe, tak jsem si chtela zkusit vyrobit svoji vlastni, ale nemuzu nikde sehnat tu kozenku! Nevite nekdo, kde bych ji nasla? Konkretne v Brne, byla jsem v textilni i kozene galanterii a nic…

razorblade  09.08.12 21:15

@nigge zkuste si koupit nekde v sekaci za par korun kozenkovou kabelku a vystrihnete to z ni

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit