Doplňky k puntíkovaným šatům

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

galeristka
1 příspěvek 15.03.13 15:13
Doplňky k puntíkovaným šatům

Ahoj pekelnice,
mám v plánu zakoupit si letní šaty, červené s bílými puntíky, podobné jako tyto, jen s rukávky:
 Šaty

Jaké by jste mi poradili doplňky? Boty, kabelku apod?
Díky, zdraví Galeristka

Reakce:

Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 15.03.13 15:58

Čauky, asi bych řešila nejdříve na jakou příležitost zvolit tyto šaty a doplňky k tomu vhodné. Jestli na denní nošení či na nějakou událost a podle toho bych volila. Obecně bych řekla, že k těmto šatům se bude hodit klasická lodičková obuv v barvě šatů (bílá, červená)s podpatkem či na klínku, která pěkně prodlouží nožky :). To samozřejmě záleží na tom, jestli jste zvyklá nosit podpatky či ne :). Ale dokážu si představit i nějakou „divočinu“ kontrastní barvu bot nebo kabelky. Opravdu záleží jak chcete působit a v jakém stylu to chcete pojmout. Mě osobně by se třeba líbily tyto kombinace + menší letní kabelka a už méně výrazné doplňky. Co vy na to? :)

scarlete
404 příspěvků 15.03.13 16:05

Ahoj galeristko :-)
pro neutrální variantu bych šla do nějakých tělových - krémových doplňků, bude to působit jemně, elegantně, žensky a nebude to všechno v jedné barvě. k tomu bych dala na krk třeba 2 řady světlých perel, případně pásek v jednom z odstínů. nenašla jsem teď přesně odstíny ale dala bych třeba nude boty a pásek + krémovou kabelku, aby toho nude nebylo zas moc. a pokud bys to chtěla mí trochu barevnější a hravější, vidím k tomu kombinaci žluté a námořnicky modré - udělala jsem na rychlo takovou koláž

celebrian
521 příspěvků 15.03.13 16:06

@Ivuška_Bobinka Odkud jsou, prosím Vás, ty červené lodičky? Jsou naprosto úžasné.

@galeristka Já bych si k nim pořídila letní klobouk.

scarlete
404 příspěvků 15.03.13 16:07

@Ivuška_Bobinka ty boty jsou super! hlavně ty první a poslední - to mi strejda google nevyplivnul :-)

Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 15.03.13 16:09

Taky se nad těmito boty rozplývám :). Tady je e-shop: http://www.besexy.cz/…y_-3714.html

celebrian
521 příspěvků 15.03.13 16:15

@Ivuška_Bobinka Děkuji.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit