Doplňky k šatům

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marcela25
7 příspěvků 16.11.12 14:26
doplňky k šatům

Ahoj holky, prosím Vás o rady a nápady. je mi 25 let, měřím 162 cm, vářím 65 kg, tmavé vlasy. Koupila jsem si šaty s rukávy, protože si myslím, že mám silnější ruce. Šaty jsem si pořídila na společenský ples.Ale nejsem si jistá jestli se tyto šaty vůbec hodí na ples, nebo si vzít radši černé kalhoty. Holky poradte mi jaké doplnky mám použít, abych nebyla tak tmavá. díky za vaše odpovědi :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Curlygirl
1901 příspěvků 16.11.12 14:34

Kriste pane…

Projděte nějaká témata o plesových šatech a otázky v poradně. Pak si, dá-li Bůh, budete říkat, že jste toto téma založila úplně zbytečně.

smrtonoška  16.11.12 14:35

Kalhoty na ples proboha ne. Jinak obecně ty šaty jsou na ples krátké a jelikož jsou úzké, budou se Vám při tanci zřejmě posunovat nahoru. Ale taky záleží, co je to za ples, jestli je to něco provinčního, budete zřejmě pořád za dámu, no…

marcela25
7 příspěvků 16.11.12 14:38

Určitě se juknu, já jsem na téhle stránce poprvé, tak kritizování stranou :P

Curlygirl
1901 příspěvků 16.11.12 14:39

@marcela25 když jsem někde poprvé, tak to nejdřív pořádně prozkoumám :-D

marcela25
7 příspěvků 16.11.12 14:42

Je to ples vyšší odborné školy, žádné roby jako na maturiťáku určitě v sále nebudou…

GreatSusan  16.11.12 14:44

Plesy byvaji vzdycky spolecenske, je to jaksi jejich podstatou. Ty saty se na ples nehodi, ale na maturitak na malomeste a pod. to asi bude stacit. Jestli mate silnejsi ruce, tak Vas tenhle druh rukavu nezachrani. Vubec bych rekla, ze tenhle druh satu vseobecne lepe vypada na velmi stihlych divkach, protoze zvyraznuje postavu a jasne odkryva vsechny nedostatky, mozna by nebylo marne ten nakup jeste promyslet, pripadne saty vratit a vybrat nejake lichotivejsi.

marcela25
7 příspěvků 16.11.12 14:50

Ples na maloměstě to je.to je pravda. takže radíte dlouhé šatky? jsem jak slon v porcelánu, protože jsem na mateřské a dlouho nikde nebyla.

termalni voda
79 příspěvků 16.11.12 14:54

To ze jste tu poprve prece neni duvod, proc vas nekritizovat, kdyz udelate hloupost.:-) Prijde mi normalni, ze kdyz navstivite novou stranku, nejdriv se „rozkoukate“, jak to tu chodi, co uz je tu nepsane.. Jak psala Curlygirl, tema satu vhodnych na ples uz tady bylo diskutovano milionkrat - v diskuzich, v poradne, v clancich. Ja nechapu ten sobecky pristup nekterych nove prichozich, ze namisto aby si zkusili odpoved na svoji otazku najit, zalozi si diskuzi a „holky poradte“, naservirujte mi odpoved na stribrnem tacu, zopakujte to, co jste tu treba uz resily (ja samozrejme nevim, co jste resily, ja jsem se tu ani nerozkoukala a hned zakladam diskuzi „holky poradte“)…

Omlouvam se vsem, ze tady vypoustim „jedy“, ale vazne mi to vadi, v posledni dobe kazdou chvili nekdo zalozi diskuzi na tema, ktere tu uz bylo milionkrat… a kdyz potom clovek neco hleda, musi projit milion diskuzi, protoze si s tim tu „praci“ neda ten, kdo prijde a jeste ani „nejuknul“ a uz zaklada diskuzi… (priklad - hledala jsem nejaky konkretni tip na peci o vlasy, ktery vim, ze nekdo v diskuzi o vlasech zminil, a nasla jsem ho asi az v treti diskuzi, a pritom skoro polovina prispevku v diskuzich byla stejna). Neni to zbytecne a hloupe?).

@marcela25 píše:
Určitě se juknu, já jsem na téhle stránce poprvé, tak kritizování stranou :P

marcela25
7 příspěvků 16.11.12 15:05

Omlouvám se!

kimnie
411 příspěvků 16.11.12 15:25

@marcela25 Šaty jsou hezké, ale nemyslím, že by tahle délka rukávů byla ideální pro silnější paže, těm podle mě spíše svědčí rukávy tříčtvrteční. Navíc úzká sukně není na ples ideální, protože se při tanci hrne nahoru. Neznám Vás, takže pokud Vám šaty sluší, nechte si je, na posezení do baru nebo na večeři budou hezké.

S doplňky bych to moc nepřeháněla, možná nějaký tenký pásek na zvýraznění pasu, náramek nebo náušnice by byly hezké. Určitě bych si k nim nebrala černé lodičky, to by byla nuda, zkuste nějaké barevné, mně by se líbila modrá nebo zelená.

Pokud nemáte v šatníku nic jiného, tak si je na ples vezměte, ale já bych volila spíše něco s áčkovou sukní, klidně barevného. Dlouhé šaty mít určitě nemusíte.

Jinak doporučuju prozkoumat diskuse a poradnu, určitě tam najdete spoustu tipů.

linda147
59 příspěvků 16.11.12 22:39

Dobrý večer, Marcelo, prosím vás neomlouvejte se, netrapte se, takhle to tu prostě chodí. Všimněte si, že diskuzí, které jsou o tom, kdo co umí, kdo co vyrobil, či ušil, se účastní až na výjimky, jiné diskutérky, než diskuzí „prcacích“ do které jste bohužel vlastní vinou spadla.
Stran šatů - zajímavé doplňky i barevné, jsou to pravé!

razorblade  16.11.12 23:39

Jako kolovratek

eva64  17.11.12 00:45

Taky se mi nelíbí, jak tu některé dámy „štěkají“. Docela mě to odrazuje.
A ta slova „provinční“ - vždyť Praha je taky skoro maloměsto.
Hezký je, že Marcele někdo poradil. Díky za ni.

marcela25
7 příspěvků 17.11.12 12:40

Děkuji za rady :)

llolla
2102 příspěvků 17.11.12 13:15

Mně by spíš zajímalo, kde se v lidech bere představa, že se v takových šatech na ples chodí? (Já se zakladatelky diskuse nechci dotknout, ale u šaty na ples vybírám hlavně tak, aby se v nich dalo tancovat, ne?). Tenhle typ šatů se nehodí na ples, stejně jako třeba na hokejový zápas.
Líbily by se mi k nim starorůžové doplňky- ale ta krajka se sama o sobě dost výrazná, tak jen něco jednoduchého.

marcela25
7 příspěvků 17.11.12 14:13

Díky za radu, proto jsem chtěla slyšet názor někoho jiného, sama jsem si nebyla jistá. Po tom co tady čtu, je mi jasný, že jsem pěkně přestřelila…

EJK
151 příspěvků 18.11.12 20:00

Možno dochádza k určitým nedorozumeniam aj preto, že to, čo sa kedysi volalo tancovačka, resp. na Slovensku zábava, dnes každý nazýva plesom.

MP Barinka
9 příspěvků 24.11.12 20:40
Doplňky k šatům

Dnes jsem si koupila tyto šaty. Ráda bych si je vzala na vyhlášení výsledků literární soutěže (podrobněji jsem se rozepisovala v poradně http://www. modnipeklo. cz/radi/saty-na-slavnostni-vyhlaseni/).
Nyní mě ovšem trápí otázka výběru doplňků. Budu ráda za jakoukoliv inspiraci. Klidně i s obrázky.
Lodičky bych ráda klasické, černé. Tudíž mě samozřejmě napadá kombinace s černými doplňky, ale ráda bych to trochu oživila, ale s tím už si nevím rady.
Předem děkuji, Bára

Mylady2
12409 příspěvků 24.11.12 20:56

@MP Barinka já bych ty šaty černýma lodičkama nekazila…
Vzala bych boty v nude, pudrově růžové, zlaté nebo stříbrné…plus psaníčko:-)

any2
246 příspěvků 24.11.12 21:23

A je to tu zas, naprosto obyčejné černé šaty, na podle údajů naprosto normální postavě. Na ples absolutně nevhodné, ale co on to tam stejně nosí každej, že…

MP Barinka
9 příspěvků 24.11.12 23:47

@Mylady2 Taky jsem přemýšlela nad lodičkami v nude barvě, ale mám pocit, že bych je nevyužila tolik jako klasické černé. A vzhledem k tomu, že momentálně žádné lodičky nemám, neb mé poslední dosloužily a na mateřské je tolik nevyužiju, ráda bych pořídila jedny neutrálnější.

Mylady2
12409 příspěvků 24.11.12 23:51

@MP Barinka nude je druhá černá… A mít aspoň jedny lodičky v nude je základ… Hmmm?
Opravdu to vypadá lépe:-)

MP Barinka
9 příspěvků 24.11.12 23:59

@Mylady2 Nahlodala jste mě :-) A nemáte tip, kde by se daly nějaké jednoduché, bez ozdob a na nepříliš vysokém podpatku pořídit?

Mylady2
12409 příspěvků 25.11.12 00:10

Mno;-) to bude asi těžké......asi bych se prohlídla i na zahraničních eshopech.
Já právně nosí spíše podpatky od 10cm… Takže nemám úplně tak přehled o nižších.
Koukněte do salamandru nebo hoegl.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit