Doporučte kadeřnictví v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hranolka
13 příspěvků 28.10.12 00:20
Doporučte kadeřnictví v Brně

Často tu v diskuzích čtu, že je těžké sehnat kvalitního kadeřníka - přesně takový problém mám já, v Brně už jsem vyzkoušela několik (menších) kadeřnictví, ale nebyla jsem nikde plně spokojená. Slyšela jsem o kadeřnictví Táňa Kmenta, tak ho asi příště vyzkouším. Kdyby měl někdo nějaký tip na dobré kadeřnictví, myslím že nejen já bych to ocenila! :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Ichy
67 příspěvků 28.10.12 10:42

Taky jsem jich v Brně vyzkoušela nespočet, ale nikde jsem nebyla úplně spokojená. Teď jsem už několik let věrná paní Pokorné (Styl studio Pokorní). Nebojí se experimentovat, ale vždy s ohledem na vaše vlasy. Doporučí střih podle toho, jaké máte vlasy. Respektuje i mé přání a vždy najdeme rozumný kompromis. Chodí tam celá naše rodina :)

Lola  28.10.12 10:57

Do kadeřnictví Táňa Kmenta jsem chodila a byla jsem velmi spokojená. Pak ale moje kadeřnice odešla, tak jsem šla za ní do nového salónu. To, co následovalo, mě ale šokovalo: opakované telefonáty, zjišťující dosti nevybíravým tónem, proč jsem odešla a kam, výčitky, nátlak, částečně i vyhrožování (něco jako „však ještě poznáte, že když se vám to v jiném salónu nebude líbit, že to byla chyba od nás odejít, se pak nedivte, když jste opustila tak skvělé pracoviště, no ale kdybyste se přece chtěla vrátit, můžeme se dohodnout na nějaké slevě“… atd). Připadalo mi to, jako kdybych opustila sektu.

Chápu, že salón pro svou zpětnou vazbu potřebuje znát důvody, proč stálé zákaznice odešly, a dokonce by to bylo i chvályhodné (jako upřímná snaha zlepšit svoji práci), ale očekávala bych úplně jiný tón a jednání. Hlavně by takový delikátní průzkum měla dělat sama majitelka salónu, a ne že to direktivně zadá nějaké huse na recepci, evidentně pod výhrůžkou, že pokud stálé zákaznice nepřivede zpět, tak má vážně problém, a holka pak už neví kudy kam.

Toto se stalo asi před pěti lety, tak je možné, že od té doby se poměry změnily. Ostatně nebýt těchto následných dost nepochopitelných nepříjemností, byla bych s jejich prací velmi spokojena, proto vás od návštěvy Táňa Kmenta neodrazuji, ale o tento bizarní zážitek jsem se nemohla nepodělit.

Atlacoya
2146 příspěvků 28.10.12 12:05

Já chodím k učňům u Vaňkovky a zatím mě nezklamali. Pokud ovšem chcete barvu, jděte jinam, používají nejlevnější barvy a ty se rychle vymývají (zkušenost mé kamarádky).

garcon
8 příspěvků 29.10.12 22:06

Doporučuju Salon B&Z na Hybešce, hned vedle zastávky jedničky a dvojky. Zatím mě ještě nikdo líp neostříhal než paní Jarka odsud. A prostředí je tam velmi příjemné.

nigge
93 příspěvků 31.10.12 23:35

Já doporučuju Sweeney Tod Ďábelská oficína :) Název i interiér je poměrně altenrativní, kadeřníci ne :) Je to na Sirotkove, tak se tam můžete zkusit někdy podívat, používají Goldwell a jsou fakt šikovní. Kdyžtak doporučuju vybrat si kadeřníka Honzu :) Tam to nefunguje jako salón se zaměstnanci, ale každý kadeřník si tam platí zvlášť nájem.
Jednou jsem byla ve Studiu Profi v Řečkovicích, paní kadeřnice má spousty ocenění, podle toho taky byla cena (za melír a střih skoro 2 tisíce…), ale bylo to teda nádherné.

That70sGirl
24 příspěvků 04.11.12 22:24

Já už nějakou dobu chodím do Salonu Kočka v Líšni (Molákova 25), je tam mladá slečna kadeřnice Terezka, která je milá, dá se s ní rozumně domluvit a má pěkné nápady, ale žádná divočina a tříbarevné melíry, toho se nebojte. Minule jsme si svorně zanadávaly na módu horních pramenů peroxidově blond a spodních tmavě hnědých nebo černých, prý kdyby jí došla zákaznice s takovým přáním, tak by se jí omluvila a neudělala to, protože má svědomí :)

gulietta  04.11.12 22:36

@That70sGirl ale nema profesionalnosť. Náš zákazník, náš pán. Ak chce zákazníčka oholiť dohola a nakresliť zelenú žabu, tak to nemá komentovať, ale bez mrknutia oka vyhovieť.

hranolka
13 příspěvků 06.11.12 13:33

Díky za odpovědi, určitě z toho něco vyzkouším.

Máte ještě někdo zkušenost s následujícími kadeřnictvími? Bohdan Petlach, Studio Vlaďky Hrubé, Salon Josefína, Studio Radek Oliver?

merunka89  06.11.12 13:40

@That70sGirl Mne nositelky teto mody (vrsek blond spodek cerny) silne pripominaji skunka :-)

merunka89  06.11.12 13:44

Je to uz hooodne let, co jsem naposledy byla krasne ostrihana od slecny Miklikove, v kadernictvi na Rooseveltove ulici, kam jsem se chodila strihat, na jmeno si nemohu vzpomenout, mam ho na jazyku… zacinalo myslim na Ch??? Charm?

Pavučinec plyšový  06.11.12 13:52

A co Střihoruký Edward na Dominikánském náměstí? Ten byl šikovný, ale už jsem u něj nebyla celá léta.

Ginevra
646 příspěvků 06.11.12 20:42

@hranolka
Bohdan Petlach byl dlouho právě u Střihorukého Edwarda. Kde je teď prosím?

Ginevra
646 příspěvků 06.11.12 20:43

@merunka89
Ano ano, Charme, to už je let…

hranolka
13 příspěvků 06.11.12 21:07

@Ginevra
Má teď vlastní kadeřnictví ve Smetanově ulici, slyšela jsem na něj jedno doporučení, ale jinak o něm nikde nic moc není, ani nevím jak se pohybují ceny. https://www.facebook.com/…968659509309?…

Ginevra
646 příspěvků 06.11.12 21:30

@hranolka
Díky.

Příspěvek upraven 22.10.15 v 17:24

merunka89  07.11.12 00:35

@Ginevra dekuji, ano spravne Charme, tam dobre strihali, naposledy jsem si tam nechala strihat tupy strih, tenkrat hodne letel a „moje“ kadernice umela nadherne strihat…jj uz to ani neni pravda, jak je to davno :-(

Vidda
7 příspěvků 07.11.12 08:13

Po vyzkoušení docela dost salonu jsem zakotvila u Střihorukého Edwarda, ale poslední dobou mě přestalo bavit platit za stříhání tolik peněz(respektive si to už tak nemůžu dovolit), tak jsem pátrala po někom, nejlépe chlapovi, který dělá aspoň se stejnou značkou kosmetiky. Kromě Bohdana Petlacha, který si prý nechal ceny z Edwarda-asi 1500 za střih, jsem našla Jiřího Procházku v Králově poli. Byla jsem u něj zatím pouze dvakrát, platila jsem za střih jen pětistovku a rozhodně nejsem zklamaná, spíš naopak. Takže doporučuju.
 http://cs-cz.facebook.com/….kadernictvi

Ginevra
646 příspěvků 07.11.12 08:26

@merunka89
Tehdy to tam vedli Baarovi. Musím se podívat, co tam je teď. :-)

merunka89  07.11.12 08:33

@Ginevra Ja jsem tam chodila za slenou Miklikovou,(prvni jmeno si nepamatuji, protoze jsem ji vykala) ktera nejdrive strihala v kadernictvi na Ceske nad Konvalerii a potom kdyz presla do Charme, tak jsem presla zase k ni. Byla fantasticka.

merunka89  07.11.12 08:35

@Vidda Koukla jsem na FB, libi se mi jak striha. Tak to az prijedu do Brna, tak se u pana Prochazky necham ostrihat. Dik za tip.

KIWICATKO
1 příspěvek 26.12.12 14:02
@Vidda píše:
Po vyzkoušení docela dost salonu jsem zakotvila u Střihorukého Edwarda, ale poslední dobou mě přestalo bavit platit za stříhání tolik peněz(respektive si to už tak nemůžu dovolit), tak jsem pátrala po někom, nejlépe chlapovi, který dělá aspoň se stejnou značkou kosmetiky. Kromě Bohdana Petlacha, který si prý nechal ceny z Edwarda-asi 1500 za střih, jsem našla Jiřího Procházku v Králově poli. Byla jsem u něj zatím pouze dvakrát, platila jsem za střih jen pětistovku a rozhodně nejsem zklamaná, spíš naopak. Takže doporučuju.
http://cs-cz.facebook.com/….kadernictvi

Mohla byste mi prosím říct kolik financí je potřeba si připravit k návštěvě Jiřího Procházky? Aby člověk pak nebyl připravený :-D

bertulka  26.12.12 18:41

Chodím do salónu Šuta do Bystrce, k paní Editĕ, je to starší ale velmi noblesní dáma, hlavní školitelka, moc šikovná a příjemná.

Veruunnka
2 příspěvky 09.03.13 19:01

Doporučuju Davida Škaroupku! http://www.facebook.com/SalonSkaroupka

poulet
57 příspěvků 09.03.13 20:48

Ja doporucuju slecnu Janu Kubenovou - http://www.salonmorgenstern.cz/. Uzasny pristup, jde ji v prvni rade o to, aby k vam uces sedel a hlavne aby byly vlasy zdrave…suma sumarum, moc prijemne straveny cas s vzdy perfektnim vysledkem :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit