Dorothy Perkins má poštovné zdarma. Ale pouze 2 dny.

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.09.12 22:11
Dorothy Perkins má poštovné zdarma. Ale pouze 2 dny.

Na facebooku jsem zaznamenala, že Dorothy Perkins má dva dny poštovné zdarma, a to po celém světě. Není to úplně můj šálek čaje, ale podívala jsem se, jestli by se mi něco nehodilo. A koupila jsem tuto košili (15liber). Myslím, že se mi neztratí a pokud by mi neseděla, tak vrácení nebude drahé.
Je to tzv „boyfriend fit“, takže trochu volnější, což mi ale u těchto lehkých a tenkých materiálů nevadí.
Pokud máte něco u Dorky vyhlédnutého, tak teď je ta pravá chvíle koupit!

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Rabbit-Heart
644 příspěvků 24.09.12 06:42

Šmarjá, to jsem neměla vědět… :D

Acrobaleno
948 příspěvků 24.09.12 08:21

Takáto informácia sa ku mne dostala, vďaka ich obežníku, ktorý mi chodí pravidelne na mail :D. Zase som tam skoro obila výplatu na toto , toto a toto . Nemali by ma už púšťať na internet.

Diankenstein
1891 příspěvků 24.09.12 08:33

@MP Barbucha Zrovna o vás bych takovou podpásovku nečekala! :D
no nic, šetřit můžu až zítra…:D

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.09.12 08:48

Já jsem Barbucha pokusitelka:-)

Denyna
4101 příspěvků 24.09.12 09:09

Tak to bylo podlé. Nemůžu, teď jsem objednávala z Brastopu a dětem zimní boty.

@Acrobaleno krásný výběr!

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.09.12 09:24

To je přesně ten důvod, proč Dorota není úplně můj šálek čaje. Strašně se mi ty věci líbí, ale nesluší mi tyto střihy a ani barvy.
Acrobaleno vybrala jste moc pěkné věci:-)

Acrobaleno
948 příspěvků 24.09.12 09:40

@Denyna Tieto som mala vyhliadnuté už dlho. Len až teraz nastali tie správne podmienky na ich kúpu :D.

martek01
479 příspěvků 24.09.12 10:03

Mate zkusenost, za jak dlouho objednane zbozi dojde?

Acrobaleno
948 příspěvků 24.09.12 10:08

@martek01 Minule mi to prišlo do 5 dní. Do našich končín je termín dodania od 3-8 pracovných dní.

martek01
479 příspěvků 24.09.12 10:10

@Acrobaleno tak to je super!
jdu to poradne omrknout, tchan ma pristi vikend sedesatiny, tal by se neco noveho hodilo ;-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.09.12 10:28

@martek01
No nevím jestli tam najdete něco pro tchána:-)

Maracujaa
26 příspěvků 24.09.12 10:40

A jéje… :-) Co říkáte na http://www.dorothyperkins.com/…oductDisplay?…
http://www.dorothyperkins.com/…oductDisplay?…
http://www.dorothyperkins.com/…oductDisplay?…
na mých 160 cm, velikost 34/36, spíše sportovní postavu?
Zvláště ty druhé jsem si úplně zamilovala. U pouzdrovek mám ale strach, že mi nebudou sedět. Máte některá zkušenost s jejich velikostmi a taky s materiály? Já to čistě jen podle složení neumím posoudit.

Kay_Adams
1612 příspěvků 24.09.12 10:48

@Maracujaa
V tých, kde je elastan (posledné), tak tie budú mäkké a pružné, prispôsobia sa.

Mám skúsenosť len s regular veľkosťou (nie petite), takže v tomto neporadím.
Ale pokojne by som sa riadila podľa ich tabuľky.

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.09.12 11:11

@Maracujaa
Nebála bych se pouzdrovek, jsou nádherné! Pokud nemáte nějaké partie hodně výraznější (což při Vaší velikosti asi ne:-) tak Vám budou sedět. Přesně jak psala Kay Adams, pokud látka obsahuje elasten, je to v klidu.

Maracujaa
26 příspěvků 24.09.12 22:24

@MP Barbucha @Kay_Adams Děkuju oběma za rady. Celý den jsem na ně koukala a snažila se to omezit aspoň na dvoje, leč neúspěšně - právě jsem dokončila objednávku:-). Už se těším, až dorazí!
Tak se taky pochlubte svými úlovky, ať nemám špatné svědomí jen já:-))

Nyxx
512 příspěvků 25.09.12 19:01

Jdu trochu s křížkem po funuse, ale chtěla bych se v vámi podělit o jeden postřeh ohledně DP. Totiž barva na fotce a barva ve skutečnosti se může výrazně lišit, vždy zohledněte i to, co je napsáno u té které věci. Dneska mi přišly lodičky, viz odkaz. Na obrázku vypadají tmavě modré, ve skutečnosti jsou tyrkysové, trošku do zelena, tedy skutečn teal. Líbí se mi, dokonce jsem k nim dostala i náhradní patníky, ale barva obrázku a popisu si neodpovídají.

http://www.dorothyperkins.com/…oductDisplay?…{2}~[5|20]

Maracujaa
26 příspěvků 25.09.12 19:09

@Nyxx Takže mám očekávat, že moje šaty tvářící se jako „teal“ popsané jako „green“ budou ve skutečnosti zelené? To bych nerada :-( Ale díky za varování, aspoň po rozbalení nebudu tak zklamaná :-)

Kay_Adams
1612 příspěvků 25.09.12 19:16

@Maracujaa
Ak myslíte tie tretie, tak budú zrejme trochu viac do zelena, než do tyrkysova (mám podobnú farbu od nich doma, ale nafotiť bohužiaľ nemôžem, a asi by to aj tak skreslilo).

Nyxx
512 příspěvků 25.09.12 19:17

@Maracujaa Na 100% Vám to zaručit samozřejmě nemůžu. Ale letos na jaře jsem si od nich kupovala pouzdrové šaty, jejichž odstín se na mém monitoru tvářil skoro stejně, jako barva Vašich šatů. Moje šaty jsou zelené. Je to sice paví zelená, studená, takže mi sluší, ale teal to není.

Maracujaa
26 příspěvků 25.09.12 19:27

@Kay_Adams @Nyxx Děkuju. Inu, nechám se překvapit :-)

Maracujaa
26 příspěvků 04.10.12 19:28

Tak balíček dorazil, šaty jsou úžasné, ale bohužel jsem neodhadla velikost - v M&S mi 6 sedí, tady bych potřebovala 8, 6 by šly, ale jsou hodně upnuté. Ale určitě si je objednám, teď když jsem je viděla naživo, poštovné mě neodradí :-)
Než je pošlu zpátky, hodím je na MP bazar, tak kdyby měl někdo zájem, napište.

MP Barbucha
3716 příspěvků 08.10.12 15:53

Košile dorazila minulý týden a je skvělá!

Rabbit-Heart
644 příspěvků 19.10.12 10:48

Dámy, tak DP má opět poštovné zdarma, a to do pondělka do půlnoci :)

LorelaiH.
2998 příspěvků 19.02.13 08:15

Teď jsem se mrkla na stránky DP a mají v rámci „Fashion weeku“ slevy 25%. Chtěla jsem se zeptat (nikdy jsem od DP nic neobjednávala, mám jen jednu sukni ze sekáče) - je třeba nějaký rozdíl v kvalitě mezi DP a F&F? Včera jsem např. v Tescu objevila jedny šaty F&F a na rozdíl od některých jiných byly velmi hezky šité (aspoň co jsem jako laik mohla posoudit) a materiál byl taky velmi příjemný.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit