Dorothy Perkins - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Camp_Lucy
3 příspěvky 29.10.11 17:05

Milé dámy, jaké máte zkušenosti s nakupováním u Dorothy Perkins? A zejména pak s vracením nepadnoucího oblečení?
Ptám se proto, že jsem si tam někdy v květnu koupila několik kousků oblečení. Velká spokojenost s rychlostí dodání i se zbožím, ale u jedněch kalhot jsem přecenila velikost, tak jsem je poslala obratem zpátky a doteď čekám na vrácení peněz. Už jsem jim i psala a žádná reakce. Máte někdo taky takovou zkušenost? A jak to dopadlo?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Ems
1482 příspěvků 13.05.12 18:33
Kvalita ?

Už tam nějakou chvíli koukám na šaty, a právě jsem se chtěla zeptat jak je na tom zrovna Dorothy Perkins s kvalitou. Zboží mi přijde totiž docela levné na to že je to ze zahraničí a web vypadá solidně…

meejja
387 příspěvků 13.05.12 18:35
zkusenosti

Za me: kvalita nic moc, ale penize vratili do 14 dnu …

Ems
1482 příspěvků 13.05.12 18:37

A dalo by se to kvalitou přirovnat k nějakému českému (myšleno nacházející se i v čr) obchodu ?

meejja
387 příspěvků 13.05.12 18:46

no, ja bych to prirovnala k Quelle … neco bylo hezke, treba kabat vypadal kvalitne (bohuzel vetsi), sukne do prace a na vsedno se dala, na vecer uz opravdu ne, ale tricko naprosty hadr, tenky a polyester …

motorová pila
110 příspěvků 13.05.12 20:04

Mám od Dorothy Perkins skvělý svetr. Ani po 4 letech častého nošení nejsou patrné žmolky, obnošení, vytahání, nic. Ale je to můj jediný kousek této značky, tak nevím, jestli to není náhoda. Každopádně alespoň některé výrobky jsou kvalitní dost.

Leucanthema
33 příspěvků 13.05.12 20:44

Od DP mám zatím jen jedny šaty. Kvalita dobrá, nikde netrčí žádné nitě, mají hezký střih a jsou bavlněné, takže na nošení příjemné. Překvapila mě rychlost dodání i to, že velikost sedí. Za sebe tedy doporučuji, i když je fakt, že s vracením zboží zkušenost nemám :-/.

Dahllie
2222 příspěvků 13.05.12 23:55

Co se kvality týče, tak je to jak co. Mají krásné a kvalitní věci, ale i hadry za pár šupů, ve výprodeji prodávají šaty třeba za 5Ł (nejčastěji to jsou takové ty trendy věci, co se nosí měsíc a pak letí do koše). Po internetu jsem nikdy neobjednávala, ale v Anglii si mnohé ošahala. A řekla bych, že DP je rozhodně kvalitnější než bývalo Quelle

Ivana78
2 příspěvky 14.05.12 07:47

U DP jsem nakupovala několikrát. Vesměs šaty. Poměr cena/kvalita odpovídající. Občas mi nesedla velikost. Problémy s vracením zboží a zpětným zasláním peněz se nevyskytly nikdy. Zaslání zboží i zpětné vrácení peněz proběhlo rychle.

saryvary
664 příspěvků 14.05.12 09:53
@motorová pila píše:
Mám od Dorothy Perkins skvělý svetr. Ani po 4 letech častého nošení nejsou patrné žmolky, obnošení, vytahání, nic. Ale je to můj jediný kousek této značky, tak nevím, jestli to není náhoda. Každopádně alespoň některé výrobky jsou kvalitní dost.

Svetry mají parádní, to se musí nechat. Ale to je jediné, co tam kupuju.

Zoufi  28.05.12 12:10

Dorothy Perkins - jak šlo doručení???
Ahoj, zkopíruji to s dovolením i do této diskuze a třeba se dočkám odpovědi (totéž se řeší i na asosáckém vláknu a tohle jsem teprv objevila). Holky co píšete že máte zkušenost s Dorothy Perkins, jak a jaká společnost (GLS?) a kdy vám to doručila???

Já tam výhodně objednala dvoje šaty a pásek 30. dubna, zaplatila nějakých 25 liber, pohoda. Nic nepřišlo, napsala jsem mail (po týdnu marnýho čekání), odepsali příjemně že vrátí peníze a že kdyžtak si to mám objednat znova. OK, objednala jsem znova, přihodila top. Mezitím skončila promotion akce co byla předtím, zničehonic mi nefungovala studentská sleva 15%… no zacálovala jsem dalších 36 liber a doufala - peníze mezitím nepřišly.

A dneska byl poslední den doručení uváděný v tom mailu co psali že to odeslali, volala jsem na GLS který prej doručují z Anglie, psala tam další mail. Zatím mi ani nevrátili peníze ani nemám žádné oblečení. Opravdu netuším co dělat, poradíte aspoň kdo vám doručil tu objednávku abych věděla jestli volám správně na GLS a nemám shánět jinde?? Děkuju Moc!

Fejmy  16.06.12 18:07

Ahojky já si objednávala zboží 17.5 2012 pět šatů, 22.5. 2012 byly peníze zaúčtovány a 29.5.2012 mi byl doručen balíček, takže za mě vše OK a šatičky super a i velikosti a materiál super, jen u dvou jsem neodhadla velikost. Prosím o radu jak přesně postupovat při vrácení zboží. Děkuji za info :-)) F.

tajemna-zrzka
14 příspěvků 16.06.12 23:46

S DP mám zkušenosti dobré - mám od nich minišaty (takové jarní, pleteninové) - velikost sedí, barva super drží i po praní v automatce, nikde žádné žmolky ani vytahání, potom mám ještě jedny šaty se dvěma spodničkama a ty jsou taky bezva, ještě tuniku - ta by mohla být o chlup delší, ale je taky fajn, trochu silnější látka, kvalitní potisk, potom mám ještě kabelku - psaníčko - ta je teda trochu „horší“ odpadávají z ní třpytky (ve velkým) a nevejde se do ní skoro nic :/, potom jsem si pořídila kolovou sukni, ta je taky z dobrýho materiálu, silnější, dýlka akorát do práce :) - nakupuju tam ale výhradně ve slevě a hlavně ve chvíli kdy je poštovné free :) pak mám sukni za pět liber a jsem fakt nadmíru spokojená :)

Monulie
4 příspěvky 15.12.12 14:55

Ahoj,
jak je to s velikostmi u Dorothy Perkins? Odpovídá 8 velikosti 36? U některých kousků jsem našla komentáře kupujících, že ty velikosti nesedí. M.

adeeelka
18 příspěvků 15.12.12 19:00

Zdravim,
objednavala som niekolkokrat, zakazdym bez problemov, raz dosiel balicek o par dni neskor, ale bolo to v skorom vypredajovom osiali tesne po Vianociach. Mam odtial 5 siat, segra dvoje plus tricko. Pravda, dost sa pri objednavani pozeram na material, nie vsetko oblecenie je v super kvalite.
Skusenosti s vracanim tovaru a penazi nemam

Linzee
12 příspěvků 15.12.12 21:09

@saryvary
@motorová pila

Taky tu pochválím svetry. Mám asi 3 koupené v sekáči někdy před čtyřmi lety a pořád jsou ve výborném stavu. Jak jsou na tom ale jiné kousky s kvalitou, to nevím.

Dorenika
464 příspěvků 16.12.12 10:48

Asi zavysi od konkretneho kusu, ja som si kupila saty a sveter ale bola som v obchode takze som si to ohmatala a hlavne vyskusala a som spokojna, hlavne saty su uplne dokonale:)

šebestová
5 příspěvků 18.12.12 16:17

Já jsem v DP objednávala už 2×, poprvé v létě - 3 šaty a top, vše v pořádku, neskutečná rychlost dodání, kvalita myslím odpovídající ceně - asi něco jako HM. Vracela jsem top - nelíbil se mi materiál a jedny šaty, které neseděly, peníze vrátili poměrně svižně. Tenkrát mi zboží přivezl kurýr, myslím PPL. Podruhé jsem si objednala v říjnu sako, které doteď nedorazilo. Několikrát jsem jim psala, že je zásilka zpozděná, vždy mi slušně odpověděli, ať vydržím, tak jsem napsala trochu naštvanější mail a minulý týden mi přislíbili vrátit peníze i poštovné - zatím nepřipsáno, uvidíme.

llolla
2102 příspěvků 27.01.13 23:01

Mate nekdo zkusenosti s objednavanim bot z DP? Maji tam lodicky, ktere by se mi hodily, ale mam pomerne uzkou nohu, tak nevim, jestli to riskovat.

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 12.04.13 00:44

Tak musím sem přidat bohužel negativní zkušenost. Objednala jsem si několik kousků asi 20.února, za dva dny mi přišel email, že bylo zboží vyexpedováno. Po dvou týdnech stále nic (doba dodání měla být tak týden). Tak jsem jim napsalo a bylo mi řečeno, že u mezinárodních zásilek je dobré počkat tak 3 týdny. Tak jsem čekala a doufala a po 6 týdnech, kdy mi nic nepřišlo, jsem jim napsala. Brzo mi odepsali, že mi vrátí peníze a jestli si budu chtít udělat další objednávku, tak mi zaplatí expresní dodání. Teď je to týden a peníze nikde. Ach jo…

Docela mě to zklamalo, před nákupem jsem si přečetla pozitivní zkušenosti tady a dál už jsem to moc nezkoumala. Teď jsem si ale na internetu hledala i ty horší a není jich málo. Hlavně mě mrzí ty šaty, fakt jsem se na ně těšila, ale nechci se nechat napálit dvakrát…:/

Haniccino
66 příspěvků 30.04.13 15:50

Šatů mám od DP asi 10 a kvalita je uspokojivá. Po vyprání se nikde nic nevytahalo, barvy pořád stejné. S dlouhodobou zátěží zkušenost nemám, většinou si stejné šaty obleču párkrát a jdou do Oxfamu, ale ono tak obecně platí co vydrží první praní zůstane stejné i po dalších. Nejraději na nich mám skutečnost, že všechno šijou stejně takže pokaždé koupím bez zkoušení svoji velikost a pokaždé mi sedí.

Jackie Daniels
156 příspěvků 30.04.13 21:38

Já mám spíše negativní zkušenost - objednala jsem si šaty, pruhované, u jednoho dílu látky pustila barva a pruhy jsou teď takové zašedlé. Píšu jim reklamaci, reagují hrozně opožděně, nejsou mi schopni říct, jestli mi vrátí peníze nebo pošlou nové šaty (zvážila bych, že bych si nechala ty staré aspoň na doma, přece jen se mi líbí a nemusela bych na poštu, s čímž souvisí, že jim musím zaslat ten poškozený kousek, přestože jsem vadu doložila fotografiemi, což by mě tolik nedrásalo v případě, že by se nejednalo o zásilku do anglie, a navíc jde o renomovanou společnost).

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 30.04.13 22:34

@Jackie Daniels Jestli jim píšete emaily a nereagují, tak jim zkuste poslat zprávu na facebooku nebo napsat na jejich zeď. Já je takhle kontaktovala dvakrát a odpověď přišla vždycky nejpozději druhý den.

IXYVY
1 příspěvek 13.06.13 12:40
Pozitivní zkušenost

Já přidávám pozitivní zkušenost! Doručení proběhlo v pořádku, řekla bych, že i rychle. Balíček došel 8 den od obejdnání (zaplacení). Kvalita materiálu odpovídá ceně. Velikosti sedí. Ale řekla bych, že u kalhot je lepší brát o velikost (kterou běžně nosíte) větší a u triček a halenek o velikost menší. Možná to tak nemusí platit u všech, ale u mě to tak bylo.

Vipera
204 příspěvků 21.10.13 12:13

Je možný, aby mi vyšla podle jejich průvodce velikostmi velikost 16, když v M&S mi většinou sedí 12? Trošku mě to vyděsilo…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit