Dotaz: kabelka z Ďábel nosí Pradu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sibyla
2639 příspěvků 13.11.12 07:50
Dotaz: kabelka z Ďábel nosí Pradu

Nevíte náhodou někdo, co to bylo za značkovou kabelku, ve které Mirandina dcerka tahala knížky do školy, a kterou Andy dávala stále znovu opravovat? Nedávno jsem si na to vzpomněla a straší mi to v hlavě, znáte to.

Reklama

Reklama

Reakce:

Curlygirl
1901 příspěvků 13.11.12 12:52

Hledala jsem hledala a nic nenašla, bohužel (ani žádné info, ani fotku)..A bohužel si ani ten moment nevybavuju. Nebyl by nějaký screenshot?

RenaLange  13.11.12 13:04
@Curlygirl píše:
Hledala jsem hledala a nic nenašla, bohužel (ani žádné info, ani fotku)..A bohužel si ani ten moment nevybavuju. Nebyl by nějaký screenshot?

Je to v knize, ale protože jsem se zrovna vrátila nemám čas ji hledat (.
Nebyla od Anya Hidmarch?

Sibyla
2639 příspěvků 13.11.12 13:07

Ano, bylo to v knize. Ne, nevím, nic mi to neříká, jen že to byla krásná a ultradrahá kabelka, kterou spratek průběžně ničil.

Curlygirl
1901 příspěvků 13.11.12 13:15

@RenaLange Aha, v knize! :-D Knížku taky teď u sebe nemám… já pořád dumala o tom, na kterém místě se to v tom filmu objevuje. Teď jsem to zkoušela hledat jako knihu a i Anyu Hidmarch, ale opět jsem nic nenašla.

lucindaSK
907 příspěvků 01.12.12 17:22

Myslíte toto?

„V podstatě se jednalo o to, že jsem hodila peněženku Gucci a telefon Motorola do tašky od Fendiho, kterou tak často zneužívala. Tu nádheru v hodnotě deseti tisíc dolarů používala v posledních týdnech Cassidy jako školní tašku a už z ní odpadnout pár korálků a taky se odtrhlo ucho. Miranda mi ji jednoho dne pohodila na stůl a řekla, ať to dám spravit, a jestli to prý nepůjde, tak ať ji vyhodím. Odolala jsem pokušení říct jí, že ta taška se spravit nedá, abych si ji mohla nechat a dát ji u brašnáře za pětadvacet dolarů opravit.“

Strana 292.

Sibyla
2639 příspěvků 01.12.12 17:46

@lucindaSK Ano, to je ono, díky moc! Tak Fendi!

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama