Která módní značka používá symbol písmena "K"

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Endy5
3 příspěvky 23.07.13 12:34
DOTAZ:Která módní značka používá symbol písmena "K" ?

Ahoj, píšu sem, protože bych potřeboval radu :-) Jo jo, nesmějte se, až dočtete, tak k tomu stejně dojde… :-)
Potřeboval bych radu, co je to za dámskou značku (jak se to píše, info, cokoliv) která používá jako svůj symbol písmeno „K“. Mělo by to být Karoline (alespoň tak jsem to slyšel vyslovovat), zřejmě s K na začátku nikoliv C, jinak by symbol postrádal logiku myslím. Ale jestli je to celý název?? Nebo jen část??? Jestli se to píše takto nebo Karolline??? Nebo ještě jinak??? Zkoušel jsem hledat na webu, ale bez úspěchu. Našel jsem podobně znějící značku „CAROLINA HERRERA“, ta ale používá jiný symbol - písmeno „H“ a uvnitř něho „C“.
Nevím co přesně a co vše dělají, ale určitě dělají čepice na zimu. Poradili byste? Víte? Viděli jste? Setkali jste se s touto značkou? Někam mne nasměrovat… potřebuji prostě sehnat dámskou čepici této značky. Děkuji moc za informace vedoucí k cíli. Tak a teď se můžete smát… :-) já z toho zatím mám spíš vrásku na čele, protože se nedaří najít… :-(

Reakce:

SimplyTheBest
78 příspěvků 23.07.13 12:43

Např. česká značka Kama. I pletené čepice.

Endy5
3 příspěvky 23.07.13 13:17
@SimplyTheBest píše:
Např. česká značka Kama. I pletené čepice.

Ok, ale jak jsem uvedl v prvotním textu - slyšel jsem zřetelně vyslovovat jméno té značky jako „Karoline“. Měl jsem se zeptat, jak se to píše… :-( ale nezeptal. Takže Kama je výslovností docela vzdálená. I tak díky za reakci!

Redvelvet
84 příspěvků 23.07.13 13:22

@Endy5 nemate na mysli The Karolyn?

belmonte
65 příspěvků 23.07.13 13:33

A není to toto: http://www.koralline.it

Giulietta  23.07.13 13:35

Kilie Minogue ma vlastnú modnu značku a používa K.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit