Dotaz madeira

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asfodel
3 příspěvky 14.03.12 09:49

Ráda bych požádala o pomoc : jsou vhodné šaty ze smetanové madeiry

jednoduchého střihu s véčkovým výstřihem dlouhé asi do poloviny lýtek na

ples(reprezentační gymnázia?) jsou to jediné šaty kde nevyniká mé

bříško(těhotenství 4.m.) a do nových se moc nechce, ale pokud je to

opravdu střelba mimo (což je dost dobře možné neb mám pocit, že po pár

letech na mateřský, na vesnici tak nějak ztrácím soudnost…)tak se holt

nedá nic dělat:))

Děkuji za rady i názory.

Reakce:

asfodel
3 příspěvky 14.03.12 10:55

zde je foto(lepší bohužel nemám:(

asfodel
3 příspěvky 14.03.12 11:08

https://picasaweb.google.com/lh/sredir?una­me=108818811474507481824­&target=ALBUM&id=57197­06016328861521&au­thkey=Gv1sRgCK-sjuG8rLT6Xg&f­eat=email
děkuji za upozornění snad už to půjde…

Mori  14.03.12 11:41

Foto nefunguje…

gulietta  14.03.12 11:52

Mne foto funguje,ale poradiť neviem. :-(

DanielaS
4599 příspěvků 14.03.12 12:25

Ja myslim, ze uplne mimo to neni a zalezi v podstate na rozpoctu. Patrne budete brzy potrebovat uspory na docela jine investice, takze muzete zkusit dva - tri sekace, jestli se nahodou neco do petistovky neukaze, a jinak bych v tom asi sla.

Mori  14.03.12 13:13

Ty se mi líběj! Takže já bych v nich šla :)

modra_kocka
903 příspěvků 15.03.12 21:34

Opravdu Vám končí v půli lýtek? Ta fotka to dost zkresluje, působí, jako by šaty končily nad kotníky.
Jako pokud vyloženě nechcete ukazovat bříško, a nechcete utácet za nové šaty, tak do toho jděte a neřešte. Šaty jsou hezké, s jinými doplňky, než živými květinami, si je na plese umím představit.

MP Ava
248 příspěvků 15.03.12 21:46
Já bych si hlavně dala záležet na těch doplňcích… aby to nevypadalo moc „plážově“. S tou délkou jsem to taky úplně nepochopila - délka do půli lýtek je dost divná, ale na fotce je délka ok.
Pokud se Vám nechce utrácet za šaty, nebo si to nemůžete dovolit, tak tyto šaty podle mě nikoho nepohorší. Určitě bych na Vašem místě investovala peníze taky jinam než do šatů, které pak už nejspíše nikdy neobléknete…
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit