DOTAZY, NÁPADY A PŘIPOMÍNKY PRO ADMINA, verze 2.0

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lola  30.09.16 19:11
DOTAZY, NÁPADY A PŘIPOMÍNKY PRO ADMINA, verze 2.0

To Whom It May Concern

Rádi bychom touto formou sdělili náš názor na současný stav Módního pekla.

Opravdu si neděláme iluze, že na Módním pekle závisí světový mír. Stejně tak si nepředstavujeme, že administrátoři a programátoři MP celé noci pláčou do polštáře sužováni hrůzou z toho, že jim v rámci současné vlny nevole odejde několik (nebo několik desítek) uživatelů. Dokonce docela dobře přežijeme i bez Pekla a naplnění našich životů to nijak neohrozí. Přesto považujeme za oboustranně prospěšné si vysvětlit, co se nám nelíbí, a jaké jsou představy nás jako zákazníků, uživatelů a nebojíme se říct spolutvůrců Módního pekla.

Pro nás uživatele je MP klasický infotainment z oblasti životního stylu: nic víc, ale také nic míň. Hlavní zdroj zábavy i poučení jsou příspěvky ostatních uživatelů, kteří jsou velmi různorodí, ale společné mají to, že o lehkých i vážných tématech dokážou psát svoje postřehy čtivě, zábavně, trefně, někdy provokativně a kontroverzně, ale většinou zároveň i neplytce a inteligentně, se znalostí věci. Nepopiratelnou a patrně nepřekonatelnou devizou je to, že tak dohromady činí MNOHOKRÁT DENNĚ, takže každý čtenář neustále nachází něco nového z oblasti, která ho zajímá. Přiznejte si prosím, že aby toto dokázala redakce, musela by počet svých členů zvýšit ne násobně, ale násobně řádově. Jsme ochotni se dokonce vsadit, že tak pestrý redakční kolektiv s tak širokým záběrem, navíc pracující zdarma, byste nedali dohromady nikdy. Vznikla tady oboustranně výhodná symbióza, kdy redakce poskytuje platformu a určitý rámec, zatímco uživatelé podstatnou částí (= celou rozsáhlou a životem kypící diskusí) vytváří obsah.

Bohužel se v poslední době přístup administrátorů Pekla posunuje směrem k autoritativnímu řízení a demonstrativnímu přehlížení názorů a námětů přispěvatelů, což vyvrcholilo nepochopitelným a nijak neodůvodněným zrušením červených ramínek, korunovaným autistickým (ne)vysvětlením administrátora a blazeovaným vyjádřením paní Ady, že nás vlastně k ničemu nepotřebujete.

Nuže, my jsme přesvědčeni, že nás potřebujete. Třebas ne nás níže podepsané konkrétně, ale nás jako uživatele obecně určitě, a měli bychom umět spolu vycházet.

CO NÁM VADÍ, CO SE NÁM NELÍBÍ A CO CHCEME?

Za prvé: úroveň komunikace administrátorů je tristní. Adminka Josefína, které nikdo neupírá, že může být ve skutečnosti velice milá a sympatická osoba, časem přivedla umění tautologické argumentace k naprosté dokonalosti. Nedivte se prosím, že části racionálně a logicky uvažujících uživatelů to drásá nervy k zešílení.

Za druhé: zrušení červených ramínek bez jakéhokoli vysvětlení či odůvodnění. Dozvěděli jsme se jen to, že červená ramínka jste zrušili, protože jste je zrušili, a kvůli našim názorům na ně to nebylo. Kvůli čemu to tedy bylo, už jsme se nedozvěděli, přestože negativní názory na ně jsou v diskusích naprosto ojedinělé, části diskutujících je to jedno, ovšem značná část diskutujících považuje ramínka za užitečný prvek, který zjednodušuje a zpřehledňuje hodnocení příspěvků, outfitů, nákupů… Připomínáme, že právě proto kdysi bylo hodnocení zavedeno: mělo zabránit tomu, aby se diskuse zaplevelovala zbytečnými příspěvky, které by obsahovaly pouze prosté sdělení jednoduše nahraditelné ramínkem. Tento záměr se naplnil a osvědčil. Zrušení systému zelených a červených ramínek je pro nás nepochopitelné a chceme jeho návrat.

Za třetí: chceme, aby nás administrátoři brali jako rovnocenné partnery. Nežádáme bezhlavé vyhovění každému rozmaru, ale seriózní zamyšlení nad seriózními náměty. Pokud nebudou akceptovány, pak logické a srozumitelné vysvětlení, proč akceptovány nebyly.

Za čtvrté: chceme zachovat atmosféru Pekla v jeho nejlepší formě. S diskutujícími, kteří mají mozek v hlavě a neváhají ho použít, s příspěvky, které jsou třebas někdy jedovaté a sarkastické, ale přesto trefné a pravdivé. Nechceme pekelnou diskusi ve stylu Novinek, kde frustráti bez potřeby naslouchat druhým vykřikují svoje nenávistná sóla, ale nechceme ani přehlídku sladkobolného pokryteckého sluníčkaření. Uživatelé si zatím vždy i přes debatu bez rukaviček dokázali každé téma sami ukočírovat v přijatelných mezích, a ty nejhorší excesy vyřešil admin (přestože ne vždy zrovna citlivě, ale to je věc názoru). Násilná výchova k pozitivní atmosféře za každou cenu nás uráží.

Toto sdělení píšeme proto, že nechceme sklouzávat k dětinskému vyhrožování demonstrativními odchody. Upozorňujeme ovšem na fakt, že pacifikování Pekla směrem k zaměnitelnému šedivému průměru bez chuti a zápachu, který nikoho neuráží, ale také nikoho nezaujme, způsobí jeho nevyhnutelný postupný úhyn nikoli revolucí, ale evolucí. Sice úplně nezanikne, ale stane se neodlišitelným od jiných virtuálních ženských tlacháren. Smutná osiřelost titulních článků budiž toho exemplárním důkazem. Prostě Peklo přestane bavit nejen nás, ale postupně i další, kteří budou odcházet sice bez práskání dveřmi, potichu a nenápadně, ale zato bez jakéhokoli důvodu se vrátit. Přírodní katastrofa to sice nebude, ale ztráta fungující diskusní skupiny přesto zamrzí.

S očekáváním věcné diskuse nad tímto naším podnětem Vás zdraví níže podepsaní uživatelé MP:

Lola 0zero7
Olive Oyl
Oknel
Rusalienka
MP Marge
Pabylka
Dadoo
Pavlena
Razorblade_reloaded
Bugatti
Jennyfor
EJK
Sosanah
Eyela
Buble
Esmee
Catherinne
Lennh
Mesiceknahnoji
Alice7
Mutziputzi
Torrah
Just_me
Crazydaisy
Evening star
Edge
Anka F
Carries
Let Fenixa
Kafenka
Monr
Pitelka
MP_Emi
Ivankulinka
Skrolew
Continuity
Olte
Jina_Realita
Pastelka
Shirla
Magráta Česneková
Eless
Lemon29

Šťastná13ka
janulik03
Viktorka_od splavu
Sweet Potato
Tulipe
Mulen
lala_druha
Miraflores
Verulenka
Mladá chemička
Kokoska1
Moora
Solathis
Kajuli
Rowan
KonecneTady
Candance
Fiction
999
Krakorec
DRW
Guinea Pig
Atlacoya
Arwen
Adeena
A666
SkyP
lim
barvinok
corrigan
pavka_l
Elm
pujec
miramis
berush
system_error
Isca
Intense

Edit: připsání uživatelek na jejich výslovnou žádost

Příspěvek upraven 08.10.16 v 23:25

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »

Reakce:

CZPanda  30.09.16 19:16

Myslím, že Josefínu tautologická argumentace zboří.

volfish
907 příspěvků 30.09.16 19:35

Také se pod tento text podepisuji.

Gorilka
658 příspěvků 30.09.16 19:37

http://gorila.netlab.cz/…nger.user.js

VypranávPerwolu
215 příspěvků 30.09.16 19:41

Já se také podepisuji!

Jordaan
5590 příspěvků 30.09.16 19:42

Ja tez souhlasim s textem, zdravim a ocekavam!

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 30.09.16 19:43

Také podepisuji a doufám.

Tajtrliková
188 příspěvků 30.09.16 19:44

I Já souhlasem a podpisuju.

ionicera
4561 příspěvků 30.09.16 19:46

Podepisuji.

AutumnVirus
310 příspěvků 30.09.16 19:46

Plně podporuji.

Dcera velkoměsta
13 příspěvků 30.09.16 19:48

Také se připojuji. MP sleduji už dlouho (zaregistrovala jsem se samozřejmě teprve nedávno :) ) a s obsahem zcela souhlasím. Snad to k něčemu bude.

Hankie
74 příspěvků 30.09.16 19:48

Také podepisuji.

vlm
2596 příspěvků 30.09.16 19:51

Podepisuji

tarra
123 příspěvků 30.09.16 19:52

Podepisuji.

Emerald77
1213 příspěvků 30.09.16 19:53

Mně by stačila červená ramínka, do ostatních sfér MP jsem až tak nezaplula.

idajda
609 příspěvků 30.09.16 19:57
@Lola píše: … S diskutujícími, kteří mají mozek v hlavě a neváhají ho použít, s příspěvky, které jsou třebas někdy jedovaté a sarkastické, ale přesto trefné a pravdivé. …

teda já nechci rušit vaše kruhy a narušovat jistě bohulibé úsilí, ale jakmile někdo začne sám o sobě prohlašovat, že jeho výroky jsou pravdivé, tak si říkám, že to jistě usnadní veškerou vzájemnou domluvu :-)

blond Arwen
146 příspěvků 30.09.16 19:58

Připojuji se ke shora uvedenému, ač jsem (bohužel) přesvědčena, že pro „ty nahoře“ to bude jen nezajímavým výkřikem, na který se nebudou obtěžovat smysluplně zareagovat. Ale třeba budu překvapena.

BarcaAri
381 příspěvků 30.09.16 20:09

Podepisuji se pod „kazde slovo“.

Bowle  30.09.16 20:11

Podepisuji

Makara
3 příspěvky 30.09.16 20:11

Podepisují.

Dcera velkoměsta
13 příspěvků 30.09.16 20:15

No vida, zcela jsem souhlasila a idajda mě teď rozhodila. Tak třeba takto: Ty samé příspěvky, které jsou třebas někdy jedovaté a sarkastické, jsou přesto (někdy až často) trefné a pravdivé.

dost_bot
2070 příspěvků 30.09.16 20:16

Podpis

Lola  30.09.16 20:19
@idajda píše:
teda já nechci rušit vaše kruhy a narušovat jistě bohulibé úsilí, ale jakmile někdo začne sám o sobě prohlašovat, že jeho výroky jsou pravdivé, tak si říkám, že to jistě usnadní veškerou vzájemnou domluvu :-)

Pak je dobře, že to tady nikdo nedělá, což? :)

Giulietta  30.09.16 20:20

@Lola Tak možem už zase prispievať a dostávkovala som. Dávno som sa tak schuti nerehotala. :-D

idajda
609 příspěvků 30.09.16 20:21

@Dcera velkoměsta
já vám furt nějak nevím :-) bavíme se o názorech, ne? a kde u nich máte ten mustr „pravdivosti“?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit