Dress code 30.léta?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katrhineee
2 příspěvky 03.01.15 00:22
Dress code 30.léta?

Ahoj všem,
chystáme electroswing party s dress code 30.léta.
Objevila jsem krásné šaty v H&M, ale nejsem si jistá, zda se k danému tématu hodí?
Samozřejmě za použití nějaké čelenkové ozdoby atp.
Co myslíte?

Reakce:

Go-lightly
3428 příspěvků 03.01.15 09:16

Ne. Tohle není linie 30 let: ne širokou krátkou sukni! Ale rozhodně, rozhodně ne dlouhé rozpuštěné vlasy! Na vlasech záleží hodně (i když myslím, že tohle není váš definitivní účes, chtěla jste jen ukázat šaty). Ale ne, nehodí se. Vidíte ten rozdíl v linii?

Holkazpodkroví
276 příspěvků 03.01.15 09:19

Zdravim. Bohuzel se domnivam, ze vhodne nejsou. Zaridte se podle infa treba tady: http://turnyra.blogspot.cz/…-30-let.html
Drzim palce. Akce v retro stylu (v podstate jakemkoliv) me desne bavi :)

Linie
1704 příspěvků 03.01.15 09:30

Na večírek s tancem se hodí krátké šaty, ale v duchu doby s délkou ke kolenům. Něco ve stylu filmu Eva tropí hlouposti, r. 1939.

Katrhineee
2 příspěvky 06.01.15 20:35

@Go-lightly ostatní styling byl v duchu, odskočila jsem si o pauze z práce :D Samozřejmě čelenka, vyčesané vlasy, případně rukavičky a cigaretová špička :)
Ovšem se šaty je prostě problém. Všude je délka nad kolena, spíše volnějšího střihu. Problém

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit