Druhá dírka v uchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

48ms48
2 příspěvky 20.02.16 00:05
Druhá dírka v uchu

Ahoj/dobrý den potřebovala bych zjistit co nejvíce informací co se týče 2. dírky v uchu, především bych potřebovala odpověď na tyhle otázky:
1. Na jaké ucho by to bylo lepší/hezčí? Asi se mi víc líbí na levém uchu, ale nevím jestli to nebude divný když mám na levé straně i patku
2. Nevíte o nějakém dobrém zlatnictví nebo salónu kde by mi to mohli levně nastřelit? (okolí Kladno nebo Rakovník)
3. Můžete mi doporučit nějaké stránky (klidne hoďte odkaz) kde by prodávali náušnice do té druhé dírky z chirurgické oceli?
No tak myslím že tohle je asi všechno co potřebuji vědět ale klidně mi napište i nějaké jiné informace ohledně tohoto tématu
Moc děkuji předem ☺

Reakce:

Réza4  20.02.16 00:12

No, proč se podívat, jestli neexistuje diskuze s podobným tématem, např. zde , a tam přidat dotaz, když lze založit vlastní diskuzi? Taky pro jednoduché dotazy existuje rubrika „Peklo radí“.

48ms48
2 příspěvky 20.02.16 10:39

Tak promin no
Jsem tu nova a jeste se tu moc nevyznám, ale myslim si ze je jedno ze sem založila podobné téma tomu, které už tu je.

Dahllie
2222 příspěvků 20.02.16 11:38

@48ms48 Jste-li někde prvně a nová, je nejlepší se pořádně rozhlédnout kolem sebe ;)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit