Džínová sukně?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heartless Girl
47 příspěvků 22.10.12 17:09
Džínová sukně?

Ve spoustě článcích jsou tady džínové sukně považovány za vrchol nevkusu. Opravdu je nikdy nenosíte? Popřídě můžete poslat obrázek na kterém se vám líbí, jak něco džínovou sukni zkombinoval :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

gulietta  22.10.12 17:12

@Heartless Girl čítala ste tie články, alebo ste si len pozrela obrázky?

Heartless Girl
47 příspěvků 22.10.12 17:16
@gulietta píše:
@Heartless Girl čítala ste tie články, alebo ste si len pozrela obrázky?

Nemyslím teď jenom články Ady, ale taky různé diskuze. Teď jsem se třeba pročítala diskuzí na téma „Njevětší módní tabu“ a spousta lidí tam zmínilo právě džínovou sukni.

gulietta  22.10.12 17:19

@Heartless Girl ale tam sú veci ako napríklad červenú farbu, zelenú farbu, modrú farbu, rifle, kozačky… Tam je to o tom, čo ten človek neoblečie, nie čo je vrchol nevkusu.

Soňa3  22.10.12 17:31

No na rovinu, už mi není 20, 50 kilo taky už nevážím, tak jsem problém džínových sukní vyřešila tak, že jsem je přestala nosit. Džínovou sukni jako jó, ale nehrát si na to, co to není - tzn. není to oblečení do práce, ani na nákup, ani do kina a nakonec ani na rande. Je to spodek k triku na pláž, nebo když se jde na dovolené večer do města na zmrzku. Nošení džínových sukní u dam starších 25 let bych přirovnala k nošení crocsů. Prostě teenagerovi to odpustíte, ale na dospělých lidech to působí poněkud zabržděně.

gulietta  22.10.12 17:38

@Soňa3 na dovolenke večer do mesta? Nie, to nie. Ja chodím oblečená v ľahučkých šatách z farebnej „pavučinky“ v sexi prádielku a všetko na mne ľahko nadnáša morský vánok. A vy mi tu vytiahnete džinovú sukňu na zmrzlinu. Pokazila ste mi spomienky na more! :-D

Mori  22.10.12 17:44

Džínová sukně nebo džínová mini?
Souhlas se @Soňa3, jen bych dodala, že u takových těch delších širších džínových sukní bych netrvala tak striktně na věkovém omezení. 

nebo

kacenka.smile
427 příspěvků 22.10.12 17:48

Mám džínovou áčkovou sukni na kolena a ta se mi líbí. Je z tenké džínoviny, takže tak hezky povlává kolem těla jako klasická látka, netvoří to takový ten pevný tvar. A já v ní teda jezdím hlavně na koloběžce, občas nosím do školy…

StasiyaNo
82 příspěvků 22.10.12 17:51

@Heartless Ptáte se, protože je ráda nosíte, máte nějakou pěknou, která z Vás nedělá trubičku, umíte je zajímavě nakombinovat, ale bojíte se, že Vás potká nějaká pekelnice a hned zadupe do země?
Zkusila jsem si najít obrázky, a vkusné kousky, aby tam člověk " pohledal .". Obzvlášť nesnáším takové ty kraťoučké rourky (široký pásek tomu říkáme), co z nich všechno leze horem i dolem… Nelíbí se mi, když to nesedí a vytlačuje mafínky kde se dá. Nelíbí se mi, že je nosí spousta holek, a bohužel i starších žen, které na to vůbec nemají postavu. Nebo ji možná mají, ale dokáží to těmi sukněmi dokonale zazdít. A nakonec, ještě jsem neviděla na ulici nikoho, kdo by to měl nějak vkusně sladěno s ostatním oděvem, botami, kabelkou atd.
No, když to tak po sobě čtu, dalo by se to aplikovat na jakýkoli kus oděvu, ale snad budu pochopena.

Soňa3  22.10.12 17:58

@Mori No tak ten první obrázek, to je fenomén - spíš trochu westernový kovbojské boty, dlouhá sukně z temného denimu, výrazné dělící švy a kožený opasek, k tomu se skvěle hodí křehká halenka. Ale já jsem spíš měla na mysli džínovou sukni tak, jak se nosí v našich luzích a hájích (takže víte jak).

StasiyaNo
82 příspěvků 22.10.12 18:00

Ale také jsem tam našla pár kousků, kterými bych nepohrdla, i když zase se o nich už myslím nedá mluvit jako o klasických džínových sukních (až na tu pouzdrovku).

Greeny
47 příspěvků 22.10.12 18:00

Klidně se přiznám, že džínovou sukni nosím a to dokonce krátkou :) Mám velikost 36, nikde mi z ní nic nepřekypuje ani nevylézá, takže na tom nevidím nic špatného. Samozřejmě ji nepovažuju za elegantní část oděvu, takže do školy nebo někde na návštěvu bych si ji nevzala. Ale třeba v létě s jednoduchým tílkem/tričkem, když jdu k vodě, nebo jen tak někam vyběhnu, tak klidně. Znovu už bych si ji asi nekoupila, ale když už ji mám, tak ji sem tam vytáhnu.

gulietta  22.10.12 18:13

Takto by som džinovku vzala na milosť.:-)

Pavlena
778 příspěvků 22.10.12 19:00

Tak. Chtěla jsem se zde velmi pohádat o tom, že džínová sukně je nositelný kus, jelikož sama dvě džínové sukně nosím. Zkoušela jsem vyhledat odpovídající obrázky a z toho, co Google nabídl se mi udělalo lehce nevolno - většina obrázků peklo nejpekelnější.
Moje sukně vypadá cca takto, pouze materiál je silnější a tmavší (bez šisování) a tuto sukni nosím k peplum vlněnému saku a neprůhledným punčochám. Včetně baretu je to rozhodně vhodné i do města.
Nicméně vkusná džínová sukně je běžná asi stejně, jako jednorožec v našich luzích a hájích.

Ceresa
465 příspěvků 22.10.12 20:31

Nelibi se mi to, takze nenosim

Viktorie H.
664 příspěvků 22.10.12 20:38

Podle toho jak by se kombinovala např. 2. a možná 3. obrázek u @StasiyaNo se mi líbí, samotná obyčejná světlá s jednoduchým trikem ne.

Uživatel je onlineBarbuchaa
211 příspěvků 22.10.12 21:29

@Greeny 100% souhlas. Džínovou mini nosím hlavně na akce s kamarády a la „dnes se spí na seně“ a na výlety, protože se dá nakombinovat v jakémkoliv ročním období takřka s čímkoliv v podobně neelegantním ladění (vyjma džínové bundy). Vyhovuje mi hlavně v létě, protože když se večer ochladí, vytáhnu silonky nebo punčošky a nemusím řešit dilema kraťasy x dlouhé kalhoty. A nosím k ní tenisky, prostě sukni beru jako část svého volnočasového šatníku.

klubo  22.10.12 22:16

Tak já nejen, že jednu mám, ale dokonce plísňáčovou! - Ovšem tvaru pouzdrového, od pasu ke kolenům, nosím s jednobarevnými halenkami košilového střihu a vysokými podpatky. Přiznám se ale, že ne moc často na ni mám náladu.

Malina jahodová
175 příspěvků 22.10.12 22:28

Jednu džínovou sukni mám. Tenká měkká áčkového střihu. Barva jednolitá světlá modř a délka po kolena. Toužila jsem po sukni tohoto střihu, ale tehdy se nenosily a sehnala jsem jen džínovou. Nosím ji v létě se sandály a s tričkem a chodím s ní na písek, do obchodu, na koupaliště… Prostě nic formálního a připadám si naprosto vhodně oblečená.

skirtjeans0
77 příspěvků 29.10.12 10:48

Jsem muž, ale o sukních toho vím docela dost… džínové minisukně se mi líbí možná nejvíc ze všech a myslím, že jejich móda bude stále žít

skirtjeans0
77 příspěvků 29.10.12 12:30

[* *]

jitka96
16 příspěvků 04.01.13 20:31

Nesnáším džínové sukně, to radši klasické džíny, i když ani ty moc nemusím.

Cathero
200 příspěvků 04.01.13 20:42

I mně přijdou hrozné, takové ty klasické, nudné, ale možná mám jen nedostatek fantazie a neumím si představit nic, co by se k nim dalo vzít, aby to vypadalo k světu. Ovšem moc se mi líbí to co ukazovala @Pavlena nebo @StasiyaNo (ten první příklad) ale nic podobného jsem na nikom ani nikde neviděla..

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 04.01.13 21:07
Třeba takto:-)

Já nosím tmavě modrou džínovou bundu bez vyšisování. Je pouzdrového střihu, do pasu a velice úzká, s rozparkem. Myslím, že to peklo není. Nosím k ní různé halenky(např. peplum styl),svetříky, sáčka. Nosím jí i v zimě s teplejšími punčocháčemi a kotníčkovými botami.

Guinea Pig
1190 příspěvků 04.01.13 21:16

.

Příspěvek upraven 25.01.14 v 00:21

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit