Džínová vesta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra04
1 příspěvek 07.05.12 11:14
Džínová vesta

Dobrý den, mám otázku. Musí džínová vestička ladit barvou džínoviny s riflema? Pořád to řeším před zrcadlem a nějak nemám odvahu to moc kombinovat. Mám hodně světlou až do bíla. Děkuji moc za pomoc. :) a radu. :)

Reakce:

Cinkitoo  07.05.12 11:28

Vzala bych ji spíš k nedžínovému zbytku. Látkové kalhoty + halenka, sukně z nedžínového materiálu + halenka/top, šaty.

Ema_SN
148 příspěvků 07.05.12 11:50

Tiež by som ju nenosila k džínam…

MUDr.Lant
389 příspěvků 07.05.12 13:38

Asi to bude stejné, jako s džínovou bundou - k něčemu jinému než džínám. Já bych ji ale nenosila vůbec.

sarinka.v
423 příspěvků 07.05.12 17:30

Souhlasím s ostatními, jedno z dle mého, největších problémů spousty lidí je to, že si berou víc než jeden džínový kousek na sebe…

Monča889  14.05.12 16:39

Já bych dokonce řekla, že džínová vesta není ani hezká. Nikdy jsem neviděla někoho, kdo by to měl sladěno tak, aby to vypadalo vzhledově okej.

Můj názor.

Dámská móda

LadyPapajka  14.05.12 16:48

Jak již bylo řečeno, jen jeden džínový kousek.

Grenobel  25.05.12 20:21

Tak džínová vesta nebo bunda mi připomíná 90. léta a Hippies styl, obě mám ráda, takže pokud se to pěkně zkombinuje, nevidím důvod nenosit jí, mám občas pocit, že zdejší pekelnice vyznávají jen elegantní styl. Stejnou barvu bych určitě nedávala splyne to v takovou prapodivnou džínovou šmouhu.

Zorča
140 příspěvků 25.05.12 20:40

Já myslím, že ladit by to rozhodně nemělo. Když už dvě džínové věci, tak třeba tato kombinace se mi líbí: http://elissaline.blogspot.com/…n-denim.html

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit