Džíny do práce

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

by.katcha
1 příspěvek 02.04.13 13:44
Džíny do práce

Obracím se na Vás s velkou prosbou- chtěla bych obměnit šatník, celkem rychle se blížím ke třicítce a chtělo by to změnu. V současné době nosím džíny, svetřík a tenisky. Džín se vzdát nechci, ale jsem ochotná obměnit boty a vršek, při čemž je asi potřeba podotknout, že dělám ve stavební firmě, kde jsem v celém kolektivu jediná ženského pohlaví a chlapi chodí v montérkách, kromě šéfa, který nosí džíny a svetry.

Má představa je asi následující:

tmavé slim džíny
triko/košile
svetr (v kanceláři mám relativně zimu) šála/šátek
z bot se mi líbí klasické oxfordky, nebo balerínky a moc nemusím podpatky
kabelku musím mít velkou a jako suvenýr ze Španělska si chci přivézt od ZARY nákupní koženou pravděpodobně v černé barvě http://www.zara.com/…IDED+SHOPPER :-)

a již dlouhou dobu toužím po kožené bundě.

Předem moc děkuji za Vaše rady a nápady.

Katka

Reakce:

stes  02.04.13 14:11

Doporučuji kardigany všech barev (i střihů) - osobně na ně nedám dopustit a považuji je jeden z nejvychytanějších prvků šatníku, protože se díky nim dá obléknout " 100× jinak" :-) A pak pár pěkných sáček, kratších, projmutých.

andy266  04.04.13 11:10

Myslím, že je to dobrá kombinace. Také často nostím slim džíny ( černé, tmavě modré nebo třeba bílé) a k nim kombinace barevných svetříku ( nejraději propínacích). K tomu doladím boty a doplňky a třeba právě i šátek. :)

Často taky nosím i černé šaty ( takové klasické) a kombinuju je právě taky s barevnými svetříky a doplňky.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit