Džíny s vysokým pasem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karin
3401 příspěvků 16.04.12 12:22
Džíny s vysokým pasem

Poraďte prosím, kde koupit kvalitní džíny s vyšším pasem (mírně elastické, s dobrým střihem, aby pěkně „držely“ pneumatiku a neodstávaly v tříslech), pokud možno opravdu kvalitní, žádný Bonprix, ale zase nic předraženého. (A ideálně kdyby byly k dispozici i v jiných barvách než je modrá, šedá a černá, ale to už beru jako bonus).
Uvítala bych hlavně tipy na kamenné prodejny, abych si mohla džíny vyzkoušet, koupě naslepo se bojím.
Díky za tipy!

Reakce:

belle de jour
96 příspěvků 16.04.12 12:25

Zkus značku Wrangler.

Andy825
5 příspěvků 16.04.12 12:27

V C&A jsem nedavno koupila takove dziny v cervene barve. Vyssi pas, elastan, supr strih pro moji sirsi stehna.

DanielaS
4603 příspěvků 16.04.12 14:44

Souhlasim s C&A, maji stalou nabidku „normalnich“ dzinu (neosoupanych, nebokovych, vzadu vyssich nez vpredu, s elastanem, k pasu dostatecne zuzenych). Stavaly kolem 800 tusim, zalezi na modelu. Barevne budou mit v nabidce taky takhle zjara.

Pavel
106 příspěvků 16.04.12 14:46

Karin, zeptám se mimo téma. Píšete žádný Bonprix - znamená to, že oblečení od nich je nekvalitní? Narazil jsem na jejich web a některé kousky se mi líbí.

Karin
3401 příspěvků 16.04.12 15:23

Díky všem za tipy!!
Pavle - na fotkách (aranžovaných a upravených) to vypadá pěkně, ale… Já jsem si tam na zkoušku objednala jednu sukni. Příšerný materiál, strašně odbyté ušití, pitomý střih (který na fotce a na modelce vypadá samozřejmě úplně jinak)… Navíc jak tak čtu ty zkušenosti (komentáře ke zboží na jejich webu), tak je to vážně hadrárna. Na fotce se mi tam líbí jedny džíny, ale četla jsem, co píšou zákaznice, které si je koupily, a nechtěla bych je ani zadarmo :-) A hlavně jim nesedí velikosti, spousta zákaznic píše, že doporučují objednávat o 1-3 velikosti menší (někdy větší) - a trefte si to. Nebo někdo píše, že se mu kalhoty líbily, tak si objednal ty samé v jiné barvě, jenže byly při stejné velikosti o několik centimetrů delší (nebo širší)… A tohle já opravdu absolvovat nehodlám. Jinak jsem si v Bonprixu objednala už jenom prostý bílý závěs na okno a ten je po odborném zkrácení zcela o.k., ale oblečení fakt ne… :-) Neříkám, že zásilkové obchody jsou samý šunt, mám pár dobrých zkušeností z Quelle, nyní Halens, a z Otto, ale je to sázka do loterie, objednávat jen podle fotky a vágního popisu. Mám odtud pár festovních a krásných věcí, ale přišly taky hadry, které jsem okamžitě vracela… A na takovéhle nakupování už nějak nemám náladu :-) Takže tak.

Pavel
106 příspěvků 16.04.12 16:36

Aha, tak děkuju za informaci. Zkusím teda případně spíš Halens, kde se mi líbily lněné kalhoty.

Tippi
19 příspěvků 16.04.12 22:45

Esprit, Next, S.Oliver. Wrangler taky mohu doporučit, model Sara s rovnými nohavicemi je moje srdeční záležitost, bříško drží skvěle, pas vzadu má ještě zvýšený, že netáhne na ledviny. A vůbec se mi nevytáhly. Obecně to chce prostě prochodit toho co nejvíc a zkoušet a zkoušet… Taky od kalhot chci, aby seděly a byly pohodlné, shánění je fuška.

Oliva
33 příspěvků 27.04.12 19:05

Včera jsem viděla džíny s vysokým pasem v KappAhl. Neměla jsem je na sobě, ale vypadaly dobře, měli víc druhů i bílé. Byla jsem tam poprvé, stylem a cenou připomínají C&A a obchody mají v Praze (Palladium a Harfa), Brně, Liberci a Českých Budějovicích. Mají i větší velikosti (tím myslím, že nekončí 42).

Oliva
33 příspěvků 27.04.12 19:08

Ještě jsem se chtěla zeptat, odkud jsou ty džíny na ilustrační fotce prosím? Myslím obchod?

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit