Džísky

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vlkove
1 příspěvek 03.07.16 18:32
Džísky

Dobrý den, zajímal by mě váš názor na nášivky na džískách. Co si myslíte o lidech kteří si na své džísky umisťují nášivky či nažehlovačky oblíbených skupin nebo svého hudebního vyznání? Líbí se vám nášivky na záda, jaké z uvedených se vám líbí nejvíce, co podle vás vyjadřují? Tohle není žádná reklama, nic neprodávám ani nenabízím, obrázky jsou stažené z netu v případě jakéhokoliv problému doložím adresu obrázků.

Díky za každý příspěvek. :)

Příspěvek upraven 03.07.16 v 19:58

Reakce:

kocoureksuggy
423 příspěvků 03.07.16 18:36

@vlkove
Chystáte se tu udělat kšefty? Myslím, že jste s takovou hrůzou na blbý adrese.

czDanda
310 příspěvků 04.07.16 05:04

Pro -náctileté fanoušky v poho.
U těch starších už to působí divně.

Bacteria
393 příspěvků 04.07.16 08:25

No, pokud ji má na sobě borec, tak 40+, pod ní nemá triko, v ruce drží kelímkáč s pivem, v puse cigáro, má vousy až na prsa, dlouhý vlasy, pivní pupek, na prsou tetování, rozervaný špinavý rifle, tak trochu smrdí a je ožralej a zrovna se povaluje na koncertě svý z mládí oblíbený regionální metalový/rocko­vý/punkový kapely, tak je ta džiska naprosto stylová věc ( podpoorující snad i život podle feng šuej). Jinak se mi nelíbí
A co podle mě vyjadřují? No hlavně to, že už má 20 let svojí džisku a na ní hustou nášivku

mutziputzi  04.07.16 08:27

@Bacteria Co je kelímkáč? :-)

Bacteria
393 příspěvků 04.07.16 09:21

@mutziputzi to samý co krýgl, ale z umělé hmoty

DRW
1235 příspěvků 04.07.16 09:28

Nelibi se mi to, ale stale si to adresata najde. Ale pokud uz ano, tak jedine stihly, vysportovany clovek, ktery ma k tomu doladeny velmi jednoduchy outfit, tj. jednobarevne ciste dziny a bile ci cerne triko. Vse je jeste podmineno, ze ma stihlou postavu. Vsude jinde to vypada priserne. Maximalne je to snesitelne na clenech nejakeho motorkarskeho gangu a tam je mi fakt fuk, tem se radeji v normalnim zivote vyhnu nebo je nepotkam. Tam je to neco jako uniforma. Ale jinak je to posledni level pekla. No a pokud to chcete prodavat, tak jste fakt na spatnem miste. I vami stazene obrazky jsou priserne a kycovite. Kdyz uz, tak originalni vkusny napad vysity primo na bundu.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit