Džísky

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vlkove
1 příspěvek 03.07.16 18:32
Džísky

Dobrý den, zajímal by mě váš názor na nášivky na džískách. Co si myslíte o lidech kteří si na své džísky umisťují nášivky či nažehlovačky oblíbených skupin nebo svého hudebního vyznání? Líbí se vám nášivky na záda, jaké z uvedených se vám líbí nejvíce, co podle vás vyjadřují? Tohle není žádná reklama, nic neprodávám ani nenabízím, obrázky jsou stažené z netu v případě jakéhokoliv problému doložím adresu obrázků.

Díky za každý příspěvek. :)

Příspěvek upraven 03.07.16 v 19:58

Reklama

Reklama

Reakce:

kocoureksuggy
499 příspěvků 03.07.16 18:36

@vlkove
Chystáte se tu udělat kšefty? Myslím, že jste s takovou hrůzou na blbý adrese.

czDanda
384 příspěvků 04.07.16 05:04

Pro -náctileté fanoušky v poho.
U těch starších už to působí divně.

Bacteria
395 příspěvků 04.07.16 08:25

No, pokud ji má na sobě borec, tak 40+, pod ní nemá triko, v ruce drží kelímkáč s pivem, v puse cigáro, má vousy až na prsa, dlouhý vlasy, pivní pupek, na prsou tetování, rozervaný špinavý rifle, tak trochu smrdí a je ožralej a zrovna se povaluje na koncertě svý z mládí oblíbený regionální metalový/rocko­vý/punkový kapely, tak je ta džiska naprosto stylová věc ( podpoorující snad i život podle feng šuej). Jinak se mi nelíbí
A co podle mě vyjadřují? No hlavně to, že už má 20 let svojí džisku a na ní hustou nášivku

mutziputzi  04.07.16 08:27

@Bacteria Co je kelímkáč? :-)

Bacteria
395 příspěvků 04.07.16 09:21

@mutziputzi to samý co krýgl, ale z umělé hmoty

DRW
1412 příspěvků 04.07.16 09:28

Nelibi se mi to, ale stale si to adresata najde. Ale pokud uz ano, tak jedine stihly, vysportovany clovek, ktery ma k tomu doladeny velmi jednoduchy outfit, tj. jednobarevne ciste dziny a bile ci cerne triko. Vse je jeste podmineno, ze ma stihlou postavu. Vsude jinde to vypada priserne. Maximalne je to snesitelne na clenech nejakeho motorkarskeho gangu a tam je mi fakt fuk, tem se radeji v normalnim zivote vyhnu nebo je nepotkam. Tam je to neco jako uniforma. Ale jinak je to posledni level pekla. No a pokud to chcete prodavat, tak jste fakt na spatnem miste. I vami stazene obrazky jsou priserne a kycovite. Kdyz uz, tak originalni vkusny napad vysity primo na bundu.

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama