E-shop Bechick.com od Czech Chicks

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

materidouska84
194 příspěvků 23.08.13 08:38
E-shop Bechick.com od Czech Chicks

Zdravím všechny pekelnice, ráda bych se zeptala co říkáte na e-shop známých blogerek Czech chicks? Právě jsem narazila na diskuzi, kde se tvrdí, že holky z Czech chick prodávají na svém e-shopu jen několikanásobně předražené cetky z e-bay. Zde je odkaz na jeich e-shop:http://bechick.simplia.cz/…nky/Naramky/
Například náramky prodávají za 350Kč přičemž tytéž náramky jsou k dostání na e-bay za 50Kč. Abych řekla pravdu, moc mě to mrzí, neboť já sama jsem před nedávnem na jejich e-shopu nakoupila náramek a svetr, náramek se mi hned ošoupal a svetr- materiál hadra mi přišel s ustřiženou cedulkou. Má někdo ještě nějakou zkušenost s tímhle e-shopem?

Aktualizace k 30.8. - Tak na e-shopu Bechick teď mají slevy, tak kdo chce honem nakupte, třeba se to někomu vyplatí :-D :-D

Příspěvek upraven 30.08.13 v 08:20

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Bernadettee  23.08.13 08:46

To že Czechchick přeprodávají veci z ebay je žiaľ všeobecne známe. U nich už je to v horšom rozmere, pretože si cenu prisadí koľkokrát aj o 200-300%. Nikdy by som si od nich nič nekúpila, takže skúsenosť nemám.
Kamarátka si nakúpila asi za dvatisíce, niektoré veci jej prišli poškodené a konkrétne náramok sa behom chvíľky rozpadol.

materidouska84
194 příspěvků 23.08.13 09:21

Děkuji za reakci:-) Tak vidím, že asi nejsem výjimka. Fakt se stydím, že jsem jako hloupá dala několik set za něco, co bych mohla koupit jinde za několik desítek koru. Jestliže dám za náramek třeba 350Kč tak počítám že mi chvilku vydrží a ne že se mi ošoupe hned po pár užitích. Kdybych za něj dala 50kč tak s tím počítám, a tolik mě to nemrzí.

Příspěvek upraven 28.08.13 v 14:20

Chichinka
74 příspěvků 23.08.13 09:29

Jednoduché srovnání:

http://bechick.simplia.cz/…ndy-Melville náramek od Czech chicks.

http://aukro.cz/…6635687.html a Aukro.

Antoinette  23.08.13 09:50

Tak tomu říkám síla, díky za srovnání..to já má od nich triko za 600Kč co se mi po prvním vyprání vytáhlo z velikost S na L :-)

MP Meri
1322 příspěvků 23.08.13 10:13

Já myslela, že tyhle slečny se prezentují jako „high class“, tohle je trochu nízký způsob obživy, ne?

materidouska84
194 příspěvků 23.08.13 10:51

No já jsem si taky myslela, že holky patří v ČR k těm nej blogerkám, jenže to byl asi omyl. Tak jsem před chvílí dávala komentář na jejich blogu pod aktuální post, abych se zeptala jak to vypadá s tím jejich e-shopem, no a do několika minut byl můj komentář smazán a moje IP adresa bloklá, takže nemůžu už přidávat žádné komentáře:-D

Příspěvek upraven 29.08.13 v 09:37

MP martinaW  23.08.13 10:55

Tato diskuze je tedy hodně mimo a podle mě tady nemá co dělat, jelikož jsou to jenom pomluvy.
Já sama mám z tohoto eshopu velké množství náramků značky Brandy Melville, všechy jsou v pořádku a cena je naopak skoro srovnatelná. Holky nabízí většinu šperků od této značky, kterou jsem měla možnost poznat v zahraničí, typově a kvalitativně naprosto shodné.
Ti co se tady ohání nějakým ebayem by si měli uvědomit, že to jsou padělky, které parazitují na Brandy Melville. Náramky s lebkami, které oficiálně nejdou s cenou pod 10 eur…
Prostě to je stejné, jako byste hanili obchodníka, který prodává originál Louis Vuitton tašku, za to, že na ebayi ji prodávají za 100 Kč.

materidouska84
194 příspěvků 23.08.13 11:31
@MP martinaW píše:
Tato diskuze je tedy hodně mimo a podle mě tady nemá co dělat, jelikož jsou to jenom pomluvy.
Já sama mám z tohoto eshopu velké množství náramků značky Brandy Melville, všechy jsou v pořádku a cena je naopak skoro srovnatelná. Holky nabízí většinu šperků od této značky, kterou jsem měla možnost poznat v zahraničí, typově a kvalitativně naprosto shodné.
Ti co se tady ohání nějakým ebayem by si měli uvědomit, že to jsou padělky, které parazitují na Brandy Melville. Náramky s lebkami, které oficiálně nejdou s cenou pod 10 eur…
Prostě to je stejné, jako byste hanili obchodníka, který prodává originál Louis Vuitton tašku, za to, že na ebayi ji prodávají za 100 Kč.

Dovolím si oponovat: já si v jejich e-shopu koupila právě tento náramek Brandy Melville za 349 Kč, po dvou nošeních mi z nich sjela barva a náramek je na odpis. Netuším jestli je to značkové a nebo není. Totéž svetr značka Lush, který jsem si od nich koupila.. Jestli chcete vědět další zkušenosti od holek co u nich nakoupili třeba v jejich bazošu, podívejte se sem do diskuze:http://www.inadequatecliche.net/?…
Především konec diskuze mluví za vše, tolik negativních zkušeností si asi holky samy nevymyslí…

Příspěvek upraven 29.08.13 v 09:33

Dahllie
2222 příspěvků 23.08.13 11:44

Asi by nebylo od věci nasadit na to Protivnou blondýnu :-D

MP martinaW  23.08.13 11:44

Ale vymyslí, právě že ano, bohužel. Jak říkám, já mám vše naprosto v top stavu a přístup k zákazníkovi mají holky perfektní. I co se týče servisu. Vše rychle dodáno, krásně zabaleno a náramky mi zdobí ruku už více jak půl roku :). A Brandy Melville poznám, nakupuji u nich v zahraničí pravidelně.

Kay_Adams
1612 příspěvků 23.08.13 12:01

Kde je @Sekhmet?

Presne takto! vyzerá typický sleeper, krásny ukážkový príklad.

Go-lightly
3428 příspěvků 23.08.13 12:18

No on už ten název říká, co si o nás myslí: buďte slepice! (Ano, vím, že to myslí jinak, ale prostě mi to nedalo)
@Dahllie DObrý nápad!

materidouska84
194 příspěvků 23.08.13 12:27

Taky myslím že by bylo dobré kdyby se na to mrkla Protivná blondýna..ta je velice houževnatá, třeba by zjistila, že moje zkušenost s nákupem na Bechick.com je ojedinělá. Třeba na e-shopu prodávají jen samé kvalitní věci a zrovna mně přišly nějaké nekvalitní kusy náhodou :-D Nechci nikomu křivdit, jen říkám svůj názor a svoji zkušenost:-) Za mě říkám, že si u nich již nic nekoupím, jedna špatná zkušenost mi stačila. Ostatním, co s nimi mají dobré zkušenosti ze srdce závidím, já jsem to štěstí neměla.

lioncity  23.08.13 12:59
@Kay_Adams píše:
Kde je @Sekhmet?Presne takto! vyzerá typický sleeper, krásny ukážkový príklad.

Aktuálně právně řeší sežrané rohlíky v supermarketech ve vedlejší tématu. Až vypracuje právní analýzu tam, přesune se, hádám, sem. :-)

Martina xyz
125 příspěvků 23.08.13 20:25

Není náhodou MP martinaW jeden ze způsobů self promotion CC? Že se v každém z jejích komentářů objeví odkaz na jejich stránky? :) K tématu- u CC jsem si koupila náramek se kterým nemám problém, šátek od McQueena u kterého nepochybuju, že je pravý a šaty na kterých se žádné nedostatky neprojevují. Že není zboží nijak extra kvalitní mě nepřekvapuje, holky samy moc oblečení věhlasným jmen či extra kvality nenosí (vyjma doplňků samozřejmě). Pokaždé jsem si zboží vyzvedávala osobně, holky mi přišly milé a kdo jim platil dovolenou či kabelky je mi fuk. Jejich způsob prezentace mě nikterak neobtěžuje, že se někam „cpou“ jsem nezaregistrovala, chápu, že když někdo vkládá veškerý svůj čas a energii do blogu, využije možnosti jak získat něco na oplátku.

misial
1394 příspěvků 24.08.13 16:50
@Chichinka píše:
Jednoduché srovnání:

http://bechick.simplia.cz/…ndy-Melville náramek od Czech chicks.

http://aukro.cz/…6635687.html a Aukro.

Ups, tak to je fakt docela trapas - on i na tom aukru je ten náramek totiž za dvoj nebo trojnásobnou cenu než na ebay.

Lolula
88 příspěvků 24.08.13 17:17

A mně se nejvíc líbí jak holky říkají bazarovému zboží vintage :D Tak jasně. Bazar nebo second hand tak nezní :D

any2
246 příspěvků 24.08.13 22:15

@MP martinaW
Přiznejte se, co s nimi máte společného? :D
Koukám, že jste je tu propagovala mezi blogy, k tomu málo příspěvků.

Katjinka
177 příspěvků 25.08.13 02:08

Klasická naleštěná bída :) Ty „vintage“ kousky z lonské kolekce mě také dostaly.

MP Julinka  26.08.13 14:44

Dámy u mne skončily již před časem, když jsem zjistila, že jejich ‚exkluzivní‘ šperk za 999Kc je ve skutečnosti v prodeji za necelých 17 dolarů…

V eshopu ho již nemají, ale lze jej stále vyhledat přes google pod názvem Náhrdelník se zelenými krystaly.

Je to tento: http://www.okajewelry.com/…-p-2255.html

Lucsiez
10 příspěvků 26.08.13 19:57

Czech Chicks vám nedoporučuji nikomu. Naštěstí jsem jim nenaletěla, ale to co prezentují na svém blogu je ubohý a marný. Hlavně jejich pózy. Momentálně dělají velké znalkyně módy, ale přitom samy nosily gelové nehty, fejkové tašky LV (ty nosí myslím i teď) a jednoduše se chovají jako zlatokopky. Hlavně, že mají money.

lioncity  26.08.13 20:16

@Lucsiez, jak to vsechno vis?

Lucsiez
10 příspěvků 26.08.13 20:58

Jelikož jsem se setkala se originálem i fejkem, tak poznám, jestli se jedná o originál nebo ne. Navíc jejich blog znám dost dlouho a podle jejich přístupu ke čtenářům, kdy třeba negativní příspěvek hned samžou, už poznám, co jsou zač :)

Roseline
2319 příspěvků 26.08.13 23:58

Upřímně řečeno, ani mě nenapadlo pokládat jejich zboží za šunty - kvůli vysokým cenám a tím, jak se slečny na blogu prezentují. Občas na ně mrknu, Veronika se mi líbí. Myslím, že tam někdy psaly i o pečlivém vybírání produktů pro e-shop. Na blogu vypadají jako „holky z vyšší společnosti“, takže mě ani nenapadlo, že by takový styl prodeje, jaký popisujete, měly zapotřebí. Nic jsem u nich nekoupila, ani jsem to neměla v plánu (a teď už o tom určitě nebudu uvažovat), ale i tak - vlastně ani nevím proč - se cítím z holek trochu rozčarovaná.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit