E-shop Orsay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lady.izabell
5 příspěvků 24.08.15 14:43
E-shop Orsay

Ahoj, ráda bych se zeptala na zkušenosti s e-shopem Orsay. Na jejich stránkách jsem našla spíš obecné obchodní podmínky, ale něco prostě najít nemůžu. Líbí se mi jedny šaty, ale objednávku stále zvažuji. Dá se zboží objednat na prodejnu? Jestli ano, tak to na mě vyskočí asi až při objednávce, že? Poštovné s dobírkou je dost vysoké - 179 Kč. Např. u Lindexu se při objenávce na prodejnu neplatí nic a zboží jde vyzkoušet a hned vrátit. Jak je to tady? U Orsay mi vždy vadí, že si třeba něco vyberu, ale nemají to v mé velikosti, tak jsem chtěla vyzkoušet tohle, bylo by to pohodlnější.

Reakce:

Brioso
402 příspěvků 24.08.15 17:04

@lady.izabell Na webu to teď taky nemůžu najít, ale vím, že někdy začátkem srpna sdíleli na facebooku, že se již dá objednat na prodejnu. Tak doufám, že to zase nezrušili. Pokud to stále platí, tak by se měla dát platit i rovnou na místě a jen to, co sedí a chcete.

AngelikaMull
84 příspěvků 24.08.15 17:09

V e-shopu Orsay jsem objednávala minulý týden. Platíte poštovné, i když si necháte zboží odeslat na prodejnu, jen je nižší. Možnost zvolit způsob dopravy se Vám ukáže až při shrnutí objednávky - před jejím konečným potvrzením. Zboží, které si necháte poslat na prodejnu a nebude Vám sedět, musíte vrátit sama poštou. Prý z technických důvodů zatím není možno nechávat nevyhovující zboží na prodejně.

Brioso
402 příspěvků 24.08.15 17:37

Aha, tak se omlouvám @lady.izabell, ale nevěděla jsem, že to má Orsay takto.

Brioso
402 příspěvků 24.08.15 17:45

Tak jsem si to teď zkusila ještě otestovat a vložila jsem něco do košíku a sice mi to nepíše žádný poplatek za vyzvednutí v prodejně, ale pro změnu mi to odmítlo najít jakoukoliv prodejnu v Brně, kam by se to dalo nechat poslat.

lady.izabell
5 příspěvků 24.08.15 18:27

Děkuji za zkušenosti. Pokud má někdo další, tak určitě pište. Ještě to zvážím, nechce se mi případně zboží moc posílat zpět poštou. Možná ještě počkám na větší objednávku.

Pitelka
116 příspěvků 24.08.15 20:05

Objednávala jsem 13.8.2015 - dodání na prodejnu bylo zdarma a při vyzvednutí mi prodavačky řekly, že pokud mi to nebude sedět, můžu jim to tam rovnou nechat.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit