E-shopy na šaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yla
81 příspěvků 25.10.12 20:23
E-shopy na šaty

Dobrý večer,
vím, že je to tady už 100× nadhozené téma, ale přece: nemáte nějaké tipy na e-shopy? Sháním krátké šaty na maturitní plesy kamarádů a chtěla bych něco originálnějšího, než najdu v Orsay atd. Nebránila bych se ani něčemu extravantnější­mu. Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

tincsi
22 příspěvků 25.10.12 21:59

Zkuste tenhle: http://www.modcloth.com/…sion-dresses
problem je, ze budete objednavat az z USA, tak nevim jestli vam to nevadi…

CandyKendall
1164 příspěvků 26.10.12 01:01

@tincsi ACH! tenhle e-shop jsem nikdy neviděla a je to opravdu velmi vysoko nad moje finanční možnosti, ale proč se nepokochat! Jsem zamilovaná do těchto - a ten vzor jsou malé baletky, och ach! :)

CandyKendall
1164 příspěvků 26.10.12 01:04

(a to o cenách beru zpět, některé jsou docela přijatelné! hurá! :) )

Rabbit-Heart
644 příspěvků 26.10.12 09:19

Já momentálně čekám na šaty z Dorothy Perkins. Je to v UK, takže poštovné není tak vysoké, neplatí se clo a navíc mívají často akci poštovné zdarma. Navíc teď mají hodně slev :)
 http://www.dorothyperkins.com/…rchResultCmd?…

tincsi
22 příspěvků 26.10.12 09:44

@CandyKendall No vidite a podobne saty mela moje mamka kdysi na promoci. Ale to bylo pred dvaceti lety. Holt moda se vraci. Tenhle e-shop je muj oblibenej. Maji tu krasne zenske saty. Pro me to bude inspirace k siti :D Nektere saty nejsou tak drahe, ale musite jeste pripocist balne a clo. To si myslim, ze se pak vyplati nasetrit a objednat vice kousku najednou.

tincsi
22 příspěvků 26.10.12 09:46

@Rabbit-Heart Ano ano, Dorothy Perkins skvela. Bohuzel jsem chuda studentka zatim, takze vetsina veci je nad moje financni moznosti :( Zatim se jen kocham :D

Rabbit-Heart
644 příspěvků 26.10.12 09:50

@tincsi: No vidíte, a já si tam minulý týden objednala šaty za 8.50 GBP :) Chce to vychytat slevy, no. Po šatech a botech z ModCloth vzdychám už hooodně dlouho, ale to clo mě odrazuje…

tincsi
22 příspěvků 26.10.12 09:55

No a jak je to s tim clem? Ja jsem to zatim tyeda nezjistovala tak nevim. Je to podle poctu baliku, nebo podle hmotnosti? To kdyby se objednalo od vice lidi najednou… Ja vim je to slozity na komunikaci a doveru…ale stejne…

Rabbit-Heart
644 příspěvků 26.10.12 10:01

@tincsi: Je to podle celkové ceny balíku a blbé je, že do této sumy se započítává i poštovné: http://chcidoameriky.cz/…ti-clo-a-dph - Většinou to vychází tak, že můžu objednat pouze věci, které i s poštou nestojí víc než plus mínus 30 USD…

LorelaiH.
2999 příspěvků 26.10.12 10:01

@Rabbit-Heart no šaty tam mají teď ve výprodejích krásné, hned bych si nějaké vybrala, jen se bojím, aby mi vůbec seděly, když si je objednám a nevyzkouším. Jde je případně pak nějak vrátit? Nebo nevíte o nějaké značce, která je do DP podobná (myslím číslování velikostí), abych se lépe trefila?

Rabbit-Heart
644 příspěvků 26.10.12 10:04

@LorelaiH. : Hehe, nevím, jak je to s velikostma, taky čekám, až mi ty šaty dojdou, jestli mi vůbec budou :) Ale do 14 dnů lze věci vrátit, takže když Vám nebudou, můžete je poslat zpátky a vrátí Vám peníze… http://www.dorothyperkins.com/…rchResultCmd?…

Mylady2
12409 příspěvků 26.10.12 10:07

Ženy jestli máte problém se clem a DPH tak objednávejte na macys.com nebo bloomingdales.com tam už je to vyřešené!

Rabbit-Heart
644 příspěvků 26.10.12 10:10

@Mylady2 - jsem se dívala a vyřešené je tam leda to, že Vám to započítají přímo do nákupu, ale zaplatit to musíte stejně…ne?

Mylady2
12409 příspěvků 26.10.12 10:13

@Rabbit-Heart no jistě;-) nikdy mě nenapadlo řešít jak obejít placení cla nebo DPH! Jen jsem ráda, že je napadlo to udělat pohodlné pro zákazníka…

Rabbit-Heart
644 příspěvků 26.10.12 10:19

@Mylady2: Tak pohodlné to určitě je, o tom žádná, člověk to nemusí řešit sám… Ale mě štve, že bych měla platit za něco, co jsem si koupila, ještě další částky navíc, zvlášť když se v mém případě jedná o takové blbiny jako boty a šaty. Takže z USA neobjednávám, jen výjimečně moje milované balzámy na rty Crazy Rumors, protože tam se do limitu bez cla a DPH vlezu, a občas nějaké tričko z Threadless nebo Society6 příteli k narozeninám…

menhet
51 příspěvků 26.10.12 10:19

Narazila jsem na pěknou webovku http://www.ever-pretty.com/ Je pravda, že jsou možná malinko dražší, ale dají se vybrat pěkné :)

Mylady2
12409 příspěvků 26.10.12 10:21

@Rabbit-Heart no jo…nedá se nic dělat. Taky objednávám už méně. Jen když něco fakt potřebuju a není to v Evropě;-) do US se nedostanu několikrát za rok bohužel…a vyšlo by mě mě to stejně dráž ta letenka jak clo+DPH;-)

Mylady2
12409 příspěvků 26.10.12 10:25

@menhet na ty šaty ever pretty pozor..v případě, že řešíte složení a materiál;-)
Jsou z umělých a laciných látek.

LorelaiH.
2999 příspěvků 26.10.12 11:31

@Rabbit-Heart Díky za radu:)

utrzene.sluchatko
21 příspěvků 26.10.12 14:06
menší problém s Dorothy

Jen si dovolím malé varování při nákupech v DP: máte-li větší poprsí, tak speciálně u šatů to bývá problém, nejspíš se s většími ňadry v Británii nepočítá, šaty jsou většinou šité z elastickým materiálů a většinou netvarované záševky, takže když si já obléknu jejich šaty na své bujnější poprsí, mám pas místo v pase proklatě vysoko a šaty se tím o dost zkrátí. Takže je neustále tahám dolů, ony vytrvale vyjíždějí nahoru a pak je celá nervní vracím… Naštěstí vracení zboží do DP funguje naprosto bez problémů.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 26.10.12 14:11

@utrzene.sluchat­ko Jé, tak ještě že mám prsa po tatínkovi :D Ale jsem ráda, že máte dobrou zkušenost s vracením.

Grossularia
3204 příspěvků 26.10.12 15:14
@utrzene.sluchat­ko píše:
Jen si dovolím malé varování při nákupech v DP: máte-li větší poprsí, tak speciálně u šatů to bývá problém, nejspíš se s většími ňadry v Británii nepočítá, šaty jsou většinou šité z elastickým materiálů a většinou netvarované záševky, takže když si já obléknu jejich šaty na své bujnější poprsí, mám pas místo v pase proklatě vysoko a šaty se tím o dost zkrátí. Takže je neustále tahám dolů, ony vytrvale vyjíždějí nahoru a pak je celá nervní vracím… Naštěstí vracení zboží do DP funguje naprosto bez problémů.

Jo, to potvrzuju, už jsem taky párkrát vracela „placaté“ šaty. Ale vracení naštěstí není problém.

Roseline
2319 příspěvků 26.10.12 20:39
ASOS

www.asos.com

britský e-shop
krásné šaty, klasické i netradiční střihy
různé cenové kategorie
poštovné do ČR zdarma
a zrovna teď mají slevy :-)

LorelaiH.
2999 příspěvků 26.10.12 21:10

@Roseline No nevím, některé mi připomínají kurvikroje:(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit