eBay reklamace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Ava
248 příspěvků 29.02.12 10:04

Mám problém s jedním nákupem na ebay. Před Vánoci jsem babičce objednala parfém, který nedorazil. V lednu jsem tedy prodejce kontaktovala, ten mi napsal, že sorry, že to posílá atd. Dosud nic nepřišlo. Jak jsem zjistila, tak ebay poskytuje „pomoc“ pouze 45 dní od nákupu. To je samozřejmě moje blbost, měla jsem si nastudovat podmínky… Ale vzhledem k tomu, že prodejce komunikoval, tak jsem neměla potřebu to řešit přímo s ebay. Nevíte, co teď? :(

Reakce:

Ani  29.02.12 20:47

Zkusit to ještě jednou, pak napsat negativ a pak zažádat o vrácení platby paypal (chargeback). I když se bojím, že je tam stejný limit. Každopádně za zkoušku nic nedáš.

Moir
1805 příspěvků 01.03.12 09:04

Limit tam je. Přes ten nejede vlak, jde o to, že pak to Pay pal nepovažuje za vrácení platby, který je bezplatný, se to pak považuje za přijetí platby, které je dosti drahé. Zkuste prodejce přesvědčit, aby vám to poslal ještě jednou a pohrozte negativem, ten nemají prodejci vůbec rádi a snaží se mu všemožně vyhnout.

Adelaide323
2 příspěvky 10.10.14 15:39
Nechci zaplatit za zboži

Mám problém, na ebay se mu líbil svetr, dostala jses se k placeni za něj, ale našla jsem ještě hezči někde jinde. Platbu jsem nepotvrdila a vrátila jsem se zpět do obchodu, avšak stále po mně vyžadují zaplacení a nejde to smazat. Poraďte mi co s tim mám dělat, prosím.

Moir
1805 příspěvků 11.10.14 17:14
@Adelaide323 píše:
Mám problém, na ebay se mu líbil svetr, dostala jses se k placeni za něj, ale našla jsem ještě hezči někde jinde. Platbu jsem nepotvrdila a vrátila jsem se zpět do obchodu, avšak stále po mně vyžadují zaplacení a nejde to smazat. Poraďte mi co s tim mám dělat, prosím.

komunikovat! Stalo se mi, že jsem si nevšimla, že mám propadlou kartu a karta neprošla. Napsala jsem prodejci, vysvětlila situaci a on transakci zrušil.

Adelaide323
2 příspěvky 12.10.14 17:51

Psala jsem. Napsal, že to zruší, ale stále nic.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit