eBay.cz - jak nakupovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tetma
58 příspěvků 11.07.12 12:47
ebay.cz - jak nakupovat

Ráda bych věděla jaké máte zkušenosti s nakupováním na ebay, mám tam vyhlídlé nějaké oblečení, ale i když na dnešní dobu to zní blbě neumím anglicky :-( nikde nemůžu najít rozměry prodávaného zboží… musím si o něj napsat prodávajícímu? Další věc mě zajímá jak je to s placením prodávajíícmu -posílá na dobírku nebo musím platit předem z účtu na účet?

Reakce:

Moir
1805 příspěvků 11.07.12 12:55

Platí se z 99 % paypalem (pouze jeden z mých více jak 100 obchodů se platil převodem), na dobírku vám nikdo nic nepošle. A ebay.cz je jen filtr špatně přeložený strojově do češtiny. O rozměry si musíte napsat, anglicky, pochopitelně, případně v jazyce prodejce. Obvykle jsou velmi ochotní.
A je třeba počítat s tím, že to tam funguje jako aukro, tj. mnoho a mnoho různých prodejců.

Curlygirl
1901 příspěvků 12.07.12 14:59

Nakupovala jsem na ebayi jen párkrát, takže nemám velké zkušenosti, ale rozhodně doporučuji si pročíst hodnocení. Pokud má prodejce dobrý rating a komunikace s ním je bez problému, nemělo by se nic stát a nákup by měl proběhnout hladce.

LadyPapajka  12.07.12 15:18

Teda, sem ani nevěděla, že česká ebay je. ALe moc se mi nelíbí, hlavně v americký se dá nastavit cena+poštovný a tady to vidim jenom cena a dole + poštovné, ale ani nevidim kolik.

tetma
58 příspěvků 12.07.12 20:52

Děkuji za rady :-)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit