Elastické/šněrovací//úzké kozačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
moi-bebe
223 příspěvků 07.10.15 15:40
Elastické/šněrovací//úzké kozačky

Pekelnice (a pekelníci), žádám o radu - asi bych měla v poradně, ale ta nepřipouští případnou debatu. :)
S tím, že mi 95 % kozaček odstává trochu pod kolenem, s tím jsem se smířila, ale co mi opravdu vadí, že mám úzký kotník a kozačky se mi tam tak „hňácají“. Jak to vy s úzkými kotníky řešíte?
Chtěla bych v zimě nosit ke kozačkám midi sukně, jako se to nosilo v 70. letech, ale jsem přesvědčená, že kozačky s boulemi u kotníků k tomu prostě vypadají debilně. Co myslíte?
Takže jsem došla k závěru, že jediná možnost jsou šněrovací kozačky, které se utáhnou, nebo takové ty elastické látkové natahovací, jako se nosily v devadesátých letech (samozřejmě s nějakou příčetnou špičkou a podpatkem).
Internety mi na šněrovací a elastické kozačky samozřejmě vyhazují většinou kurví kroje, ve kterých se chodí jenom do soukromí červených luceren, takže ocením i radu, kde to koupit, aniž by to bylo lesklé a na 20cm podpatku.
Moje představa je něco na pohodlném podpatku, v černé nebo i klidně hnědé barvě, co nejjednodušší a klasický design. Třeba něco jako zde: http://www.best-boty.cz/…-159234.html, ale ke kolenům. A taky by to nemuselo stát několik tisíc… Nenáročná, že? :)

Díky za případné rady! :)


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Gorilka
690 příspěvků 07.10.15 19:30

Šněrovací ne, páč si stáhneš tu oblast tak, že nebudeš moci chodit. Takže elastické. A tohle by se mělo blížit tomu co asi chceš… http://www.ltx.cz/…-300g-1.html

(to co se v 70. letech nosilo se teď považuje za součást „kurvího“ kroje)

 
moi-bebe
223 příspěvků 08.10.15 13:02

Oj, to ne, nechci nosit boty ze stránek, kam se smí až od 18 let. :) v 90. letech se nosily textilní natahovací kozačky, ne latexové!


Reklama

 Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek


Reklama