Elastické/šněrovací//úzké kozačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

moi-bebe
223 příspěvků 07.10.15 15:40
Elastické/šněrovací//úzké kozačky

Pekelnice (a pekelníci), žádám o radu - asi bych měla v poradně, ale ta nepřipouští případnou debatu. :)
S tím, že mi 95 % kozaček odstává trochu pod kolenem, s tím jsem se smířila, ale co mi opravdu vadí, že mám úzký kotník a kozačky se mi tam tak „hňácají“. Jak to vy s úzkými kotníky řešíte?
Chtěla bych v zimě nosit ke kozačkám midi sukně, jako se to nosilo v 70. letech, ale jsem přesvědčená, že kozačky s boulemi u kotníků k tomu prostě vypadají debilně. Co myslíte?
Takže jsem došla k závěru, že jediná možnost jsou šněrovací kozačky, které se utáhnou, nebo takové ty elastické látkové natahovací, jako se nosily v devadesátých letech (samozřejmě s nějakou příčetnou špičkou a podpatkem).
Internety mi na šněrovací a elastické kozačky samozřejmě vyhazují většinou kurví kroje, ve kterých se chodí jenom do soukromí červených luceren, takže ocením i radu, kde to koupit, aniž by to bylo lesklé a na 20cm podpatku.
Moje představa je něco na pohodlném podpatku, v černé nebo i klidně hnědé barvě, co nejjednodušší a klasický design. Třeba něco jako zde: http://www.best-boty.cz/…-159234.html, ale ke kolenům. A taky by to nemuselo stát několik tisíc… Nenáročná, že? :)

Díky za případné rady! :)

Reklama

Reklama

Reakce:

Gorilka
727 příspěvků 07.10.15 19:30

Šněrovací ne, páč si stáhneš tu oblast tak, že nebudeš moci chodit. Takže elastické. A tohle by se mělo blížit tomu co asi chceš… http://www.ltx.cz/…-300g-1.html

(to co se v 70. letech nosilo se teď považuje za součást „kurvího“ kroje)

moi-bebe
223 příspěvků 08.10.15 13:02

Oj, to ne, nechci nosit boty ze stránek, kam se smí až od 18 let. :) v 90. letech se nosily textilní natahovací kozačky, ne latexové!

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama