E.L.F. kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yla
81 příspěvků 30.01.13 19:51
E.L.F. kosmetika

Máte někdo zkušenost? Značku jsem objevila na jednom kosmetickém blogu, ale myslím, že za tu cenu (pudr 39,– atd.) snad nejde čekat kvalitu. Na druhou stranu-třeba je to zázrak a já to jenom netuším. Děkuji za reakce

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 30.01.13 20:04

Ta levná řada Essentials není žádný zázrak, ale pro první líčení puberťaček je to akorát. Já mám hodně ráda štětce ze Studio řady, pak čističe na ně a mám také paletku 32 stínů. Dobrá pigmentace, slušná výrdž. Laky na nehty mám ještě staré, teď už mají upravené složení, ale ty staré nebyly úplně špatné, odpovídaly své ceně.

Andy.X
43 příspěvků 30.01.13 20:14

Zatím jsem zkoušela jen pudr (cca za stovku) a byla jsem velmi překvapená a spokojená :)

Mishelle
26 příspěvků 30.01.13 20:24

Měla jsem linku na oči ve fixe v hnědé barvě asi za 80,– a spokojená jsem nebyla. Byla celkem suchá a nevydržela dlouho. Ale stejný problém měli i ostatní, podle toho, co jsem četla z komentářů pod produktem. Ale na štětce si nemohu vůbec stěžovat.
Kdybych si měla zase něco objednat, tak si rozhodně dobře přečtu komentáře pod produkty. :)

Lenkacharlie
8 příspěvků 30.01.13 20:55

Mám taktéž sadu štětců a spokojenost, nadšená jsem z jejich rozjasňovače, naopak mě zklamal minerální sypký pudr.

Harmonika
244 příspěvků 31.01.13 10:14

Též mám sadu štětců z Essencials řady a jsem s nimi spokojená (a šetřím na Real Techniques), štetcem na korektor se krásně nanáší stíny color tattto od Maybeline. Poté jsem spokojená s jejich čističem štětců .
Zkušenosti s kosmetikou nemám, a to především z toho důvodu, že u kosmetiky nerada objednávám „na slepo“, bez vyzkoušení na hřbetu ruky. Tak jako u každé značky, některé produky budou určitě překvapivě dobré, něco bude propadák. Doporučuji sledovat kosmetické blogy a číst komentáře pod jednotlivými výrobky.

GalianosjednimL  03.02.13 22:56

@Harmonika @Lenkacharlie Můžete mi prosím sdělit jen tak ze zvědavosti, jak dlouho používáte ty štětce? Ten čistič štětců je parfémovaný? Díky

Harmonika
244 příspěvků 03.02.13 23:07

@GalianosjednimL Štětce používám asi půl roku. Jak jsem psala, jednou bych si chtěla koupit Real Teichniques, aspoň ten na tvářenku a pudr. Čistič štetců bohužel není neparfémovaný, ale není to taky smrad, z kterého bych omdlívala. Ale jsem naučená ten čistič používat po každém použití štětců a jednou týdně je umeju v dětském šamponu.

Dahllie
2222 příspěvků 03.02.13 23:25

Já mám štětce něco přes rok. Nakupovala jsem v té první mánii, když do ČR E. l.f. přišel. Z levné řady jsem vyhodila jen ten na pudr, pelichal jak blázen. Ze studio řady drží všechny velice dobře. Čistič je parfemovaný, ale mně osobně to celkem voní. Je to lehčí parfemace, ale má takový lihový ocásek. Dneska jsem prvně zkoušela ten čistící šampon. Štětce jsou jak nové a krásně hebké, ale řekla bych, že Pufík (který jinak používám ráda na podprsenky) udělá stejnou službu a stojí mnohem míň. Během příštího týdne můžu podat informace o krémových stínech a tužkách na oči ze základní řady a jedné kosmetické taštičce. Zvědavost mi nedala a opět jsem objednala :-D

GalianosjednimL  03.02.13 23:34

@Harmonika Jsem tu radu Real Teichniques nejak na strankach nenasel. Jinak asi kamenou prodejnu nemaji, ze? Jsem si rikal, ze bych skocil pro cistic, ten ze Sephory mi prave dochazi.Diky za info.
@Dahllie Díky za info a nove info uvitam, zvlaste o tech tuzkach. G :)

Yla
81 příspěvků 04.02.13 02:03

Real Teichniques je značka štětců-nejsou od E. L.F. :) Kamenou prodejnu nemají a já sem můžu dodat recenze hned, jak mi balíček dorazí (cca týden…)

GalianosjednimL  04.02.13 09:06

@Yla Aha, přiznám se, že mi ten název nic neříkal, stejně jak do včerejška ELF, takže jsem netušil, že jde o jinou značku, ale myslel jsem, že řadu. Recenzi si rád přečtu. Díky

TerkelCC
4 příspěvky 04.02.13 09:53

@Harmonika Dobrý den, četla jsem, že si chcete pořídit sadu štětců RT. Jestli můžu doporučit, objednávejte je z iherb.com. Objednávám tam taky, celá sada 5ti nebo 4 štětců i s poštovným vyjde na cca 400,–kč (záleží na kurzu dolaru) a dodání netrvá dlouho a je bezproblémové :) Na české eshopy které je nabízí za 2-3× takovou cenu bych se vyprdla.

A pokud můžu mluvit za sebe, co se značky E. L. F. týče, tak kvalita je šílená. Štětce jsou asi jediná věc, kterou mohu doporučit, ale jinak děs a bída. Stíny nepigmentované, pudr bez výdrže, korektor se slévá, tvářenky v tyčince také, řasenka vydrží tak 14 dní, makeup bez krycích schopností, no opravdu hrůza.

Příspěvek upraven 05.02.13 v 14:34

SweetPeggySue
25 příspěvků 04.02.13 10:31

Máte někdo zkušenost s umělými řasami? Líbí se mi ty natural hnědé řasy, v kamenných prodejnách drogerií jako je dm, douglas atp. mají vždy jen černé vějíře, mnohdy ještě s kamínky, tak by mne zajímalo, jestli se tyto řasy e. l.f. třeba nerozpadnou po dvou použitích.

Kate1985
45 příspěvků 06.02.13 07:45

Já mám moc dobré zkušenosti s jejich tuhou tvářenkou, ale tu jsem dostala darem, víc dekorativky od nich nemám, ale poslední dobou mají super akce, takže přemýšlím, že bych něco málo zkusila objednat :-)

Yla
81 příspěvků 14.02.13 18:52

Tak už mám vlastní zkušenost a můžu se podělit: ♦Paletka stínů- docela práší, je nutné je používat s bází-jinak moc nevydrží, ale s bází super ♦3v1 rozjasňovač- ten je super, ale používám ho teda jenom na nadočnicové oblouky. Na rty to nejde a na tvářích nevynikne. ♦Pomáda na rty- ta je děsná, roztéká se a nehydratuje. ♦ HD pudr- mně vyhovuje skvěle, mám ten bílý. Pleť je po něm jemná a vydrží celý den bez přepudrování. ♦Pudr za 39 Kč- překvapivě docela dobrý, nevysouší, nedělá mapy. ♦Štětce- opravdu super. Jemné, měkké… Jediné, co mi docela vadí je takový ten tržnicový smrad, snad to přejde.
Snad trochu pomůžu, kdybyste měli ještě dotazy, klidně napište :)

Enka_N
328 příspěvků 06.03.13 22:35

Já si od nich objednávala asi dvakrát během jednoho roku.Laky na nehty bezva, zrovna mám nalakováno a drží už třetí den bez odlupů. Báze pod oční stíny taky docela funguje. A nakonec oční linky v tužce za 27 korun v akci a drží jak židovská víra. Rtěnka z řady Minerals žádný zázrak, nevydrží a barva není úplně ideální, použila jsem asi třikrát. Oční stíny mají docela hezké barvy, ještě jsem se ale nedostala k jejich použití (asi jim trošku podvědomě úplně nevěřím a maluju se radši nějakou stálicí).

lily06
13 příspěvků 15.12.13 21:40

Párkrát jsem objednala, ale ne pro sebe, ale pro mou bubertální neteř, a jak už tady někdo zmínil je to opravdu pro teenegary.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit