Ententýky - oblečení Ute (Jitka Schneiderová)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

helenkka
252 příspěvků 20.09.12 08:31
Ententýky - oblečení Ute

Ahoj, nevíte prosím někdo, jakou značku oblečení nosí Ute ze seriálu Ententýky? Včera takové červeno-černo-bílé šaty, asi taky bunda, minule kabát…

Zkouším to spíš tady než na emiminu, což je moje „domovská stránka“ :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Zapadlá venkovanka
131 příspěvků 20.09.12 08:53

Sice jsem to sledovala jen tak na půl oka, ale šatů jsem si shodou okolností také všimla, mám totiž podobné, takže se domnívám, že je to desigual.

LorelaiH.
2998 příspěvků 20.09.12 11:54

Myslím, že to je Desigual - zezadu na té bundičce byla vidět značka.

LorelaiH.
2998 příspěvků 27.09.12 09:28

Jen nechápu, proč hlavní hrdinka musí nosit ke kabátům od Desigualu běžecké boty s růžovou podrážkou!!!

daniela11  27.09.12 09:41

Vím naprosto přesně-mám stejné. Desigual

Katrine
13 příspěvků 03.10.12 22:44
Kabát-Jitka Schneiderová

Ahoj všichni,
nevíte co je to za kabát, který má Jitka Schneiderová na sobe v seriálu EnTenTýky? Je to takový ten kytkovaný.

Díky K

TinkaH
916 příspěvků 04.10.12 07:52

Včera jsem poprvé viděla kousek, kabát je skvělý. Ale to bylo dle mého názoru tak vše, měla jsem chuť probodnout si bubínky ale trvalo dlouho než jsem to přepla, to je fakt. Byla jsem v šoku, že někdo takovou kravinu napsal, pak jsem byla překvapená, že v tom někdo chtěl hrát, ale naprostý šok jsem prožila, když jsem si uvědomila, že do toho někdo dobrovolně (???) investoval. Pak jsem v ještě větší hrůze zjistila, že jsem to byla i já, neboť seriál je České televize a já poctivě platím poplatky.
Bylo to ve mě a muselo to ven :-) Ale kde sehnat kabát, bohužel nevím.

Karin
3401 příspěvků 04.10.12 09:32

Já to neviděla, ale když se řekne květovaný kabát, napadne mě Desigual. Zkuste se podívat do jejich prodejny třeba v Praze na Můstku (na rohu Václaváku a Příkopů, dřív tam tuším bylo Kenvelo nebo něco takového)… a nebo mají možná i něco na internetu.

helenkka
252 příspěvků 04.10.12 09:49

Ahoj, už jsem se tu na její oblečení ptala minulý týden :-) Je to Desigual.

helenkka
252 příspěvků 04.10.12 09:50

A prodejny mají na Můstku a v OC Chodov.

Katrine
13 příspěvků 04.10.12 21:27

Moc děkuji, jdu to omrknout. Katka

Zrzunda
65 příspěvků 17.10.12 09:14
Styl Jitky Schneiderové v Ententyky

Z nedostatku jiné zábavy :-) jsem začala koukat na nový seriál Ententýky. Nechci tu rozebírat úroveň ani téma, jen mě velmi zaujaly modely hlavní postavy, kterou tam hraje Jitka Schneiderová.
Jsem vizáží podobný typ a tyhle oblečky by se mi moc líbily - výrazné vzory, trochu mi to připomíná Desigual, nevím.
Taky mě překvapilo celkem dost červených svršků, o kterých jsem byla přesvědčená, že zrzkám úplně nesluší.
Viděli jste to, co si o tom myslíte? Kde tohle výrazné barevné oblečení koupit?

LorelaiH.
2998 příspěvků 17.10.12 09:18

Už to tady proběhlo několikrát - většina těch svršků je opravdu Desigual. Jen prosím nekombinujte květovaný kabát Desigual s modrými džínami a běžeckými botami s růžovou podrážkou (za to ale Jitka S. nemůže - to kostymérky).

Zrzunda
65 příspěvků 17.10.12 09:21

Aha, díky. Ty tenisky mě tam taky překvapily, aspoň něco jsem se tady na MP už naučila :-)
OK, zaměřím se na Desigual, jdu gůglit, kde ho seženu

lennni
1 příspěvek 17.10.12 20:18

Ahoj, a nevíte, kde se dá sehnat růžové triko, které na sobě měla Jitka Schneiderová v minulém (pátém) díle? Díky

Sibyla
2639 příspěvků 17.10.12 20:27

@TinkaH Tedy, já to neviděla, ale četla jsem kritiku nových seriálů, kde s vámi ze srdce souhlasí. Je to prý pitomě okopírovaný Sex ve městě po deseti letech. Ovšem vzhledem k tomu by tam mohlo být aspoň zajímavé oblečení.

Ceresa
465 příspěvků 17.10.12 21:51

Doufam, ze ma tento serial hodne epizod a budeme tady resit obleceni Jitky kazdy tyden…

Atinka
254 příspěvků 17.10.12 22:24

@Zrzunda Ze zrzkam cervena nesvedci? To som si aj ja myslela ked najdete ten spravny odtien budete ziarit medzi ostatnymi. To je ako s cervenym ruzom na pery pre zrzky.

helenkka
252 příspěvků 18.10.12 15:41
@Ceresa píše:
Doufam, ze ma tento serial hodne epizod a budeme tady resit obleceni Jitky kazdy tyden…

Toto téma má velmi výstižný název, takže pokud o oblečení Jitky Schneiderové zájem nemáte, nemůže se vám ani náhodou stát, že byste si tuto diskusi otevřela.

helenkka
252 příspěvků 18.10.12 15:44

Mě osobně tentokrát zaujalo fialovo-červené triko té milenky ;) A taky ukrutný product placement, když takhle otevřeně propagují Oriflame ap., proč nemůže rovnou každá postava na začátku scény říct, odkud má oblečení :D

Betty J.
2031 příspěvků 18.10.12 16:15

Snad nechcete diváka připravit o to jediné, o čem může při sledování tohoto veledíla dramatické tvorby přemýšlet?

eeny-meeny
119 příspěvků 19.10.12 12:35

Pár dílů jsem viděla a pobavilo mě, že Jitka Schneiderová má na sobě něco od Desigualu snad v každé scéně. Její postava je na mateřské a stará se sama o dítě. Je to dost mimo realitu, pokud člověk ví, jaké ceny Desigual má.

Já První  19.10.12 12:44

Včera jsem si na webu pustila část prvního dílu, asi tak 10 minut, déle jsem prostě bez úhony nesnesla. Vždycky jsem si myslela, že nejhorší seriál byl ten rakouský s duchovním v roli detektiva, ale ve srovnání s tímto počinem to byla třeskutě intelektuální zábava. Proč ty peníze radši rovnou nerozdají sociálně potřebným?? Tolik promrhaného materiálu, za to je jednou Bůh potrestá. V tom stavu hlubokého estetického i uměleckého zmaru, naprosto dezorientovaná logikou děje, jsem si toho, co má na sobě hlavní protagonistka, ani nevšimla.

daniela11  19.10.12 14:11

@Já První A můžu se zeptat, jestli se vám líbí něco, co teď dávají v televizi? Mně by docela zajímalo, v čem je problém, protože mně se serial líbí. Za celý den jsem utahaná jak pes a zrovna u Ententýky si ráda odpočinu. Vlastně mi to připadá teď téměř nejlepší, protože na umírajícího Šťastného z ordinace nebo na šílený Obchoďák opravdu zvědavá nejsem. A hlavně ten bonus v Ententýky-líbí se mi oblečení hlavních hrdinů.

Já První  19.10.12 15:24

@daniela11
Televizi už 10 let nemám, takže se mi vlastně nic nelíbí. Na tohle jsem se podívala na webu.
Jediný náš seriál, co se mi líbil, byla Terapie, ale to bylo na HBO a sjela jsem to z DVD (navíc to ani není původní český námět)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit