"epilátor" Philips Lumea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nanjua
961 příspěvků 10.04.14 11:54
"epilátor" Philips Lumea

Prosím o radu. Dnes jsem na to narazila na netu a zajímalo by mě, jestli některá tento „zázrak“ nevlastníte a zda to opravdu funguje, jak popisují. Zvažuju, že si to koupím, ale mám obavu, aby to nebylo zbytečně vyhozených deset táců, není to úplně málo.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Karoleenah
2322 příspěvků 10.04.14 12:02

Jé, o tom teď psali v Elle v článku o různých odchlupovacích metodách, taky mě to zaujalo:
„Chcete-li se zbavit svých chloupků natrvalo, ale nebaví vás navštěvovat salon, pořiďte si domů geniální lampu se světelnou technologií Intense Pulsed Light (IPL), která zabraňuje jejich opětovnému nárůstu. "Lampa Philips Lumea je vážně zázračná. Stačí dvě až tři aplikace po dvou týdnech, a nerostou,“ říká Saša o lampě, kterou si pořídila před časem domů. Tady je ale podmínkou mít chloupky tmavé, stejně jako u laseru, jinak technika nefunguje. Kromě značky Philips vyrábí podobný stroj i Rowenta."
Na tu Rowentu Derma Perfect jste se dívala? Mají u článku uvedené i ceny a je tam o pět tisíc levnější než Philips Lumea Precision Plus (8999 Kč vs 13999 Kč).

Zebra33
2038 příspěvků 10.04.14 12:13

Kolik stoji nechat si ty chloupky odstranit natrvalo? Treba na nohach. Rozhodne nestaci dve az tri aplikace tadytim strojkem a mate pokoj navzdy - musi se to delat pravidelne treba co dva/tri tydny. Takze mozna by v konecnem dusledku vyslo lepe je nechat odstranit trvale. Jo a taky by me zajimalo, jak pomalu tim strojkem musite jet, aby to bylo efektivni. Predstavuju si, ze to asi nebude zadne petiminutove hrc frc hotovo. Byla bych u tech recenzi opatrna. Vychazim ze sve zkusenosti s normalnim epilatorem, kde se taky vzdycky slibuje „hladkost, ktera vydrzi az 6 tydnu“ a u me je to tak, ze v lete musim nohy objet co tyden, protoze ty chloupky proste postupne dorustaji (zadne 6 tydnu hola kuze a jak prijde tyden sedmy, tak najednou bum a porost je tu cely najednou zpet).

edge  10.04.14 14:21

@nanjua Vlastní zkušenost s tímto přístrojem nemám, ale docela podrobná recenze je třeba tady .

nanjua
961 příspěvků 10.04.14 14:26

@Karoleenah Ne, o Rowentě jsem nevěděla, děkuji:-)

@Zebra33 Právě proto se ptám tady, také nevěřím recenzím. Také si představuju, že to jistě nebude to pozlátko, jak je uvedeno v reklaměmě a ani to nečekám. Chci pouze znát zkušenost někoho, kdo to doma opravdu má. Děkuji :-)

Zebra33
2038 příspěvků 10.04.14 14:51

@edge - tak jsem si tu recenzi precetla a myslim, ze pro me by to nebylo. Pani pise, ze nikdy nemela silnejsi ani tmavsi chloupky a ani to, cim ji priroda vybavila, ten pristroj neodstrani natolik dobre, aby se nemusela paralelne holit. A pise treba, ze si z nohou „holi“ jenom lytka. Ja jsem zarostla jak opicak, silne chloupky, i na stehnech. To bych si na to IPL-ovani musela vyhradit kazdou druhou sobotu cely den :). Co mi taky prijde blby, ze se to nesmi pouzivat v lete, kdy by to clovek nejvic potreboval. Takze zatim zustavam u sveho stareho dobreho „trhace“ :)

nanjua
961 příspěvků 10.04.14 16:26

@Zebra33 Tak mě trhač leží někde vzadu ve skříni. Nemůžu ho používat :-( Ne, že bych nevydržela tu bolest ale pak mi chloupky zarostou a je to ještě horší, než kdybych na ně ani nesáhla. Peelingy, drhnutí kůže, nic nepomohlo. Takže to jistí holítko…a asi taky znáte ten problém s „kropenatou“ kůží. To je na houby, pomalá evoluce :-D

Zebra33
2038 příspěvků 10.04.14 16:38

@nanjua - hm, tak to vam asi fakt zbyva jedine to IPL. Ja to trhani zaplatpanbuh snasim dobre (i kdyz to teda boli jak cert), nic mi nezarusta a i vzhledove mi ta kuze prijde ok. K ziletce jsem se kvuli koznim problemum musela z nouze vratit predloni v lete a doufam, ze zas dlouho nebudu muset.

panvi
249 příspěvků 10.04.14 16:58

Jsem typ opice a IPL mi udrželo nohy hladké asi čtvrt roku, pak to začlo znovu dorůstat, nejprve málo a teď asi po dvou letech mám zpět 80% chlupů. Za ty prachy nic moc.

MichaMach
313 příspěvků 10.04.14 16:59

Mám chloupky spíš světlé, ale rostou, mrchy, rychle. Z důvodu světlosti pro mne laser nebyl, ale mám za sebou deset aplikací kombinace IPL s laserem (od září 2012 do března 2013). Trvale to nefunguje. Nejhorší je mezifáze po pár aplikacích, kdy mi vznikly lysiny, takže když mi chlupy dorůstaly, vypadala jsem jako opelichaná opice. Po deseti kúrách konečně všechny přestaly růst. Za půl roku se daly do kupy a toto léto budu opět plně na žiletce. Myslím, že tento přístroj bude také akorát na dočasné zpomalení růstu a přes léto budete holit taky postaru. Pročítala jsem s diskuze na podobné téma na Omlazení a byly tam podobné zkušenosti.

real.blond
6688 příspěvků 10.04.14 18:00

@panvi kolikrat jste na tom byla? Ja mam jen tu nejlepsi zkusenost..

Zrzunda
65 příspěvků 30.04.14 10:11

IPL - podpaží bez chloupků rok od aplikace, nohy sem tam něco, stačí oholit 1× týdně, i 14 dnů není problém, brazilka - žádný efekt, roste furt stejně :(

kayav  02.05.14 22:22

@nanjua byt vami, zkusila bych cukrovou pastu. mam ji ted doma a je to fajn, rozhodne to neni zdaleka takova bolest a rozdrazdena pokozka, jako po trhani „trhacem“ :-) nebo voskem. Chloupky mi po tom nezarustaly. Treba by vam to vyhovovalo.

Majka22
308 příspěvků 03.05.14 00:00

Obdivuji všechny odvážné dámy, ale trhání epilátorem bych nepřežila, tak moc ani pro krásu trpět nehodlám, totéž cukrová vata atp. Volím pouze bezbolestné metody :) Kdyby neexistovaly, zaváděla bych do praxe nový trend mírné chlupatosti, ať už by se to lidem líbilo nebo ne :))
Tento přístroj neznám, a asi ani nevyzkouším, inzerované zázraky většinou nefungují. Ale nečekaně zázračně mi zafungovaly drsnější antiperspiranty proti pocení typu Perspirex. Když je používám, chloupky v podpaždí prakticky nerostou nebo jen velmi, velmi málo a velmi pomalu. Otázkou zůstává, zda ze zdravotního hlediska je to takové terno.

Akitaken
4960 příspěvků 03.05.14 00:22

Já jsem srab, takže zůstanu u tohohle:

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 03.05.14 08:42

Břitva je břitva.

alter ego
904 příspěvků 03.05.14 09:20

@BEZDOMOVEC :-)
Přiznám se, že jsem toto vlákno přeskakovala… Až do okamžiku, kdy jsem zjistila, že jste do něho přispěl… ;-)

CandyKendall
1164 příspěvků 03.05.14 17:48

@Majka22 Nevím, jestli je to vtípek, nebo přežblept, ale cukrová vata mě fakt rozesmála. :D

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 03.05.14 18:04
alter ego

To mě těší. Je vidět, že jste fajnšmekr a vybíráte si z Pekla jen ty nejhodnotnější příspěvky :).

Zebra33
2038 příspěvků 05.05.14 15:46

@kayav - souhlas s cukrovou pastou. Boli to nesrovnatelne min nez trhacem a kuze po ni neni tak podrazdena. Nejakou dobu jsem ji pouzivala, ale nakonec jsem se vratila zpatky k trhaci, protoze je s nim min patlani (doslova i v prenesenem smyslu) a pri kratsich intervalech mezi epilacemi ta bolest jde snest.

kayav  05.05.14 16:20

@Zebra33 ja ji pouzivam treba jen mistne, jinak se holim normalnim holitkem, ale treba koleno nebo kolem kotniku si nejsem schopna oholit aniz by ze me pak neteklo krve jak z cunika pri porazce. Jinak se mi s tim taky vetsinou nechce patlat :-) ale je to dobra alternativa pro ty, co trhani nesnesou.

Lola  05.05.14 16:24

@BEZDOMOVEC Neplánujete vydat se knižně? Přišla bych si pak na autorské čtení pro autogram. :)

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 05.05.14 20:20
Lola

To mám ještě málo příspěvků, musím se více vypsat :).

CandyKendall
1164 příspěvků 05.05.14 20:25

@kayav Promiňte že se ptám, ale jak tu pastu používáte? Já viděla dva návody na youtube (nechutný, já vím, ale lepší než to dělat blbě :D) a jeden byl v podstatě jako voskem (napatlat, přiložit nějakej hadr a strhnout) a při tom druhém ta pasta měla takové plastelínové skupenství, paní to vždycky rozpatlala na menší plochu a pak to srolovala do takové kuličky a tak pořád dokola.

kayav  05.05.14 20:32

@CandyKendall možnost b) je správně. teda asi se to dá dělat i na ten způsob jako voskem, ale to pak asi není ono. Normálně to rukou napatláte a pořád dokola strháváte. Až to přestane přilnavat, vezmete nový kus a jedete nanovo. takhle http://www.youtube.com/watch?…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit