Existuje levná bižuterie v Brně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

debra.morgan
223 příspěvků 23.12.12 11:52
Existuje levná bižuterie v Brně?

Díky vánoční nudě a pohodě jsem byla na MP více než je zdrávo a rozhodla jsem se, že si nechám nastřelit další dírky do uší.
Viz http://www.modnipeklo.cz/…lalucku-864/

Takže vyvstal problém, kde se dá v Brně sehnat levná bižuterie (ano, na internetu se dají sehnat náušničky za 20 kč, ale přijde mi, že se to nevyplatí, většinou jsou to různí prodejci na 1 stránce + poštovný + když to nepůjde dát do jednoho balíku atd. atd.) P. S Vím, že první měsíc po nastřelení nemůžu naušnice vyndat, ale i tak máte nějaký tip?

Reakce:

Barbuchaa
211 příspěvků 23.12.12 12:20

Jeden levnější kamenný obchod je pod starým Tescem, naproti stánkům Vietnamců u parkoviště; chodím tam pro skřipce do vlasů. Další je v Myší díře, zhruba uprostřed. Pak jsem ještě nějaké obchůdky viděla na Poštovské nebo Minoritské, nejsem si jistá, ale ty jsem nezkoumala blíž. Osobně mám nejraději Zemánek bijou na Solniční ulici, hned vedle České. Mají tam obrovský výběr různých vlasových doplňků, ale určitě budou mít i náušnice.

debra.morgan
223 příspěvků 23.12.12 12:29

Ten v Myší díře znám, děkuju zajdu do toho na Solniční a ty další aspoň obhlídnu!

Dorenika
464 příspěvků 23.12.12 18:12

To sa naozaj cast Brna vola mysia diera??:)

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 23.12.12 18:29

@Dorenika naozaj:-) Ona to taková „myší díra“ fakt je, stařičký podchod pod hlavním nádražím. dnes je to jen „odbočka“ z klasického podchodu zbudovaného někdy v osmdesátkách, zaplněná stánky vietnamských prodejců. na starou legendu nepamatuje ani google, nebo špatně hledám.

janiiiv
781 příspěvků 23.12.12 19:30

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 02:40

debra.morgan
223 příspěvků 23.12.12 21:58

Myšinou chodím denně, ta galerie je fajn, ale ti bezďáci jsou horší… stejně tak naši vietnamští spoluobčané, kteří dokonce zaměstávají naše důchodkyně!

kappa  23.12.12 23:32

Smerom z ceskej na svobodak je jedna lacna bizu, ale treba mat stastie na nieco pekne.
inak co sa tyka nastrelenia - nenastrelia ti hociaku nausnicu (teda minimalne tam, kde som sa bola pytat, takze bacha na to, radsej sa spytaj nastrelujuceho dopredu) a tiez sa urcite radsej pozri po nie nejakom uplnom smejde, ja som po prepichnuti usi musela mat pol roka zlate nausnice, z ostatnych mi hnisali a opuchali usi (pritom nikdy som na nic podobne alergiu nemala, teraz si mozem dat do usi akukolvek bizu). odporucam teda prinajmensom chirurgicku ocel.

debra.morgan
223 příspěvků 23.12.12 23:42

@kappa nebojte, už jsem si jednu nechala nastřelovat a dokonce mi zbyla ta co mi tenkrát nastřelovali ( čtěte: nestačila jsem ji ztratit) a další jejich originální dostanu od sestry. Půjdu do stejného studia. Tohle téma jsem myslela spíše obecně, protože mám prostě chuť koupit si pár hezkých naušniček… a s 5 dírkami v uších je jasné e budu potřebovat rozšířit zásoby.

kappa  23.12.12 23:43

Hej, to mi napadlo po odoslani komentara :D

guinejske_prase
178 příspěvků 24.12.12 12:04

Za sebe tedy doporučuji registraci na ebay a bižuterii objednávat z asie za zlomek toho, za co ji koupíte i v tom nejlevnějším obchodě v brně :) prodejci bižuterie mají často poštovné zdarma a hodně věcí koupíte v pohodě do jednoho dolaru

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit