Existují i jiné módní blogy :)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jituliina
99 příspěvků 16.07.12 20:22
Existují i jiné módní blogy :)

Chtěla jsem vám ukázat dva módní blogy, které mě poslední dobou baví… Je to zas trochu jiná móda, většinou žádné retro a jsou to zajímavé kombinace. A džíny tam nejsou peklo :) Mrkněte a napište svůj názor.
http://ina-tina.blogspot.cz/
 http://live-in-fashion.blogspot.cz/

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

LadyPapajka  16.07.12 20:28

Ta Ina je strašně zmalovaná, vlbec se mi to nelíbí, bolečení ale dobrý. Ta druhá je zajímavá.

Jituliina
99 příspěvků 16.07.12 20:34

@LadyPapajka Možná je to jen záměrně výrazné na to focení. Na den bych se takhle nenamalovala, ale na večer klidně…

jumbee  16.07.12 21:18

@Jituliina U té první se mi nelíbí oblečení, ani mi není sympatická. Druhá se mi líbí, líbí se mi i oblečení… Ale píše strašně, nedá se to číst. Lidé by se měli naučit česky, než začnou psát blog.

Karoleenah
2322 příspěvků 16.07.12 21:23

Ta první se mi vůbec nelíbí, vypadá jak oblíkací panenka, připadá mi to až strašidelné, jak se na všech fotkách tváří úplně stejně a jen mění oblečení.
Ta druhá, tuším že Sára, je mnohem zajímavější, prapodivného textu bych si bývala ani nevšimla, kdyby na to jumbee neupozornila, já u fashion blogů stejně jen koukám na fotky.

MP _Samantha
79 příspěvků 16.07.12 21:24

Souhlasím s Papajkou, Ina má ty oči opravdu strašné, výrazné líčení mi vůbec nevadí, ale tohle mi připadá prostě technicky špatně. Jinak je ale moc hezká, obzvlášť vlasy. Oblečení není špatné, ale je vidět inspirace zahraničními blogy. V českých vodách ale určitě zajímavá (myslím tedy na ulici, ne na internetu).
Ta druhá se mi líbí víc a přijde mi ještě hezčí. Trochu jako Serena z Gossip Girl, nezdá se vám?
Ale všechny tyhle blogerky se fotí prostě úúúúplně stejně. Tohle jsem viděla už asi tak milionkrát. 

uu  16.07.12 21:26

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:48

Miho
16 příspěvků 16.07.12 21:26

@LadyPapajka Docela souhlasím. Na té Ině moc zajímavého nevidím. Oblečení má pěkné, ale nenápadité, jede podle trendů… Na každé fotce vyzubená a lacině namalovaná, působí to vulgárně. Sarah z druhého blogu je zajímavější, umí si hrát s detaily, které ji odliší, hned jsem si všimla třeba toho copu zezadu připnutého k hlavě, jak to má na jedné fotce. To je něco, co od módních blogů čekám, věšet na sebe oblečení z řetězců zase tolik inspirující není.

Miho
16 příspěvků 16.07.12 21:28

@uu A nebolí to se takhle tvářit? :-D

uu  16.07.12 21:46

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:47

Marionette
40 příspěvků 17.07.12 00:03

Ina ale kdyz uz nic, tak pobavila :) Asi by me nenapadlo drapat se na hrad v klinech na platforme a jeste to vydavat za pohodlnou obuv. (Smudla nejsem, na vylet do prirody si ale klidne vezmu botasky a nestydim se za to)

jumbee  17.07.12 00:10
@Marionette píše:
Ina ale kdyz uz nic, tak pobavila :) Asi by me nenapadlo drapat se na hrad v klinech na platforme a jeste to vydavat za pohodlnou obuv. (Smudla nejsem, na vylet do prirody si ale klidne vezmu botasky a nestydim se za to)

Taky jsem se tomu zasmála :D.

Šošana  17.07.12 00:21

@jumbee Ta pohodlná obuv měl být podle mě vtip… A možná i ta usmívající se ryba na talíři:-)

Marionette
40 příspěvků 17.07.12 00:23
@jumbee píše:
Taky jsem se tomu zasmála :D.

Ja si pak jeste vsimla, ze sice zpocatku ma kliny, ale pak se prezuje do nejakych cernych balerin. Taky si na vylet na hrad nosite boty na prezuti? :)

@Šošana píše:
@jumbee Ta pohodlná obuv měl být podle mě vtip… A možná i ta usmívající se ryba na talíři:-)

Ja se spis obavam toho, ze je slecna proste jen trochu zastupkyni „trendy cool blogerin“ s lakem na nehty misto mozku :)

Příspěvek upraven 17.07.12 v 00:25

jumbee  17.07.12 00:24
@Marionette píše:
Ja si pak jeste vsimla, ze sice zpocatku ma kliny, ale pak se prezuje do nejakych cernych balerin. Taky si na vylet na hrad nosite boty na prezuti? :)

Jasně, jinak bych neměla dost těžkou tašku :D.

Šošana  17.07.12 00:54

@uu prosím, mohla bys pod ty slečny přidat i tu usmívající se rybu na talíři z prvního blogu? Je to stejný úsměv. Já bych to asi neuměla, ty to umíš a vyznáš se už od dob sestavování zajímavých polyvorových outfitků:-) Děkuji.

janiiiv
781 příspěvků 17.07.12 01:03

Podle mě ten pstruh vypadá šťastně jako tahle křesťanská rybička :)

blacken
2320 příspěvků 17.07.12 01:18

Čím dál víc mi přijde, že módní blogy spíš než o nějaké inspiraci a módě jsou o pěkné holce, co se umí pěkně nafotit. Většina blogerín má dobrou postavu, pěkné vlasy a fotogenický obličej. To je sice fajn, ale moc mě to neinspiruje, protože pak se přeci jen lépe kombinuje než na jiném typu postavy a taky to nafocené může vypadat dobře (ty pózy mají zajisté účel :-D) a v reálu děs. Tyhle dvě jsou zrovna pro mě ten případ…
(Nehledě na to, že sedmnáctiletá holka se 170cm a 50kg bude každopádně vypadat ucházejícně i v pytli :-D)

Jituliina
99 příspěvků 17.07.12 07:37

Já teda nevím jak vy, ale když jdu někam na výlet (spíše do města, hrady mě neberou), tak si beru nejdřív nějaké pěknější boty, klidně i pohodlné na klínu a pak mám s sebou sandálky nebo baleriny, do kterým se opravdu přezouvám. A vejdou se mi skoro do každé kabelky. A vůbec je to příjemné třeba při chození po Praze se přezout. To, že jdete na hrad po silnici do kopce, ještě neznamená, že musíte vytáhnout trekovou obuv.

Jituliina
99 příspěvků 17.07.12 07:39

@Marionette No tak tu urážku jste si snad mohla odpustit :)

magenta
22 příspěvků 17.07.12 08:01

Blog Iny mne nebaví, je stále stejná a po cca páté fotce je ten její výraz až děsivý. Ten druhý blog je zajímavější, ale moc teenage, jako inspirace pro holky na střední dobrý :-)

LadyPapajka  17.07.12 08:06

Já se teda vážně neprezouvam na výletu na kopec:D

MUDr.Lant
389 příspěvků 17.07.12 08:38

Ten úsměv u první blogerky je děsivý, umělý. Druhá blogerka je zajímavější, hezčí, uvěřitelnější. Oblečení doplňuje její osobnost, což se u první moc říct nedá.

klubo  17.07.12 09:04

Ani u jedné nevidím rozdíl mezi nimi a figurínou - drží na nich oblečení, ale nějaký názor na módu, neřku-li styl, nevím, nevím… Inspirace stejná, jako když oběhnu obchody.

Sibyla
2639 příspěvků 17.07.12 09:07

@klubo Souhlas. Potěšily jste mě, už jsem si říkala, co to se mnou je, že na nich nevidím vůbec nic zvláštního. Mimochodem, ty boty na vaší ikonce jsou skvělé!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit