Existuju pekne zdravotne topanky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Atinka
254 příspěvků 11.09.12 11:32
Existuju pekne zdravotne topanky?

Lezim so zlomeninou chodidla a uz teraz mi je jasne ze topanky na vyssom podpatku uz nebudem moct nosit navyse mam siroke chodidlo s vysokym nartom existuju pohodlne a pekne topanky ktore sa daju vybrat pre take nohy? Ak ano po akych znackach sa mam poobzerat popripade kedze u nas v malom meste nie je velky vyber ako sa daju objednat topanky cez net aby sadli na nohu? Verim, ze je tu vela skusenych dam v tejto oblasti, ktore vedia poradit. Nechcem totiz chodit v sportovych topankach nie je to moj styl skor mi tato predstava nahana hrozu.

Reakce:

Patane
43 příspěvků 11.09.12 15:44

Měla jsem ten samý problém na jaře. Nakonec stačilo pořídit si zdravotní bačkory a nenosit podpatky. Když jsem sháněla nějaké zdravotní boty, nejvíc se mi líbily ty od firmy Scholl - http://www.scholl.cz Prodávají je asi v lékárnách. Já si teda stejně nakonec nevybrala, ale ze všech zdravotních bot, které jsem prošmejdila, jsou fakt nejhezčí.

JarkaJar
432 příspěvků 11.09.12 16:12

Pardon, to patřilo do jiného vlákna.

Atinka
254 příspěvků 11.09.12 17:02

@Patane Tak u mna to zatial vyzera tak ze menim botnik natrvalo a vsetky stekle mozem vyhodit a taktiez nutne musim schudnut takze budem vyberat uz len kvalitne topanky a to som doteraz kupovala vacsinou lacnejsie a po jednej sezone som ich vyhodila vdaka za tip.

Martini90
159 příspěvků 11.09.12 17:30

S kupováním bot přes net bych raději počkala. Aspoň dřív, než budete mít třeba nalezenou a vyzkoušenou nějakou značku a hlavně styl/střih boty. Úrazem se noha můžeš dost změnit, tak abyste nemusela pořád běhat na poštu vracet zboží apod.
Jinak mamka má za sebou několik zranění kotníku, taktéž má problém se šířkou nohy, výškou nártu a hlavně potřebuje pevnou obuv, nic vrtkavého, jinak ji okamžitě otéká noha - docela si oblíbila Scholl, Aru a Rierker. Tak snad najdete, co vám bude vyhovovat.
Přeji brzké uzdravení.

LadyPapajka  11.09.12 17:34

Mě se líbí Riekery. Slyšela jsem o značce Alpro, prý to není tak strané, ale nekoukala jsem.

Atinka
254 příspěvků 11.09.12 20:03

@Martini90 Dakujem, u nas zozeniem len riekery takze asi nimi aj zacnem a neskor sa odvazim si nieco objednat
@LadyPapajka @Martini90 Alpro a aru este nepoznam tak este to si pozriem

Atinka
254 příspěvků 11.09.12 20:10

Ara sa mi lubi predava ich u nas obuv sona tak mam sancu

Letefa
716 příspěvků 12.09.12 12:39

Jednoznačně schollky! Rieker umí být dost babkovský…

Atinka
254 příspěvků 12.09.12 14:38

@Letefa S tym suhlasim ale snad vyberiem nejaky model na zimu akurat to tak vychadza to by sa snad este dalo

chinin
2788 příspěvků 23.09.12 17:22

@Atinka
Kromě značek, které zde již byly zmíněny, doporučuji Gabor. Po všech zlomeninách DK jsem vždy skončila u balerín Gabor (samozřejmě mají i jiné typy bot, ale já jsem je potřebovala ladit k sukním) a byla to dobrá volba.

Atinka
254 příspěvků 24.09.12 20:30

Tak ja uz som teraz nazhavena na to jak budem snorit v obchodoch

Dahllie
2222 příspěvků 24.09.12 23:51

Rieker má i pěkné modely, problém je, že sortiment je tak veliký, že v každé prodejně je něco jiného (příklad za všechny, v Praze okolo Karlova náměstí jsou tři prodejny a každá má jinou nabídku). Gaborky jsou také fajn.

Atinka
254 příspěvků 25.09.12 00:21

@Dahllie Tak v nasom meste budem mat vyber velmi jednoduchy a na jednom mieste:)

Kralovna Bitche
382 příspěvků 25.09.12 01:08

Tak já můžu říct, že boty nakupuju převážně v lékárnách, a to ne proto, že bych měla něco s nohama, ale proto, že si tam nejlíp vyberu.
U nás se dají kromě výše zmíněných pořídit i boty El naturalista.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit