Fake účet wonderland-haru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

theactualharu
15 příspěvků 05.07.13 13:07
Fake účet wonderland-haru

Včera se ke mně dostala informace, že kdosi pod nickem wonderland-haru tu založil můj fake profil, posílá sem moje kradené fotky s komentáři z Lookbooku a vydává se za mě v komentářích.
Nechci tu kolem toho dělat zbytečné drama, napsala jsem adminům a uživatel už je smazaný, jen jsem chtěla tady prostřednictvím fóra dát vědět, že ten člověk, který tu pod mojí identitou vystupoval, se mnou nemá nic společného.

Na fóru si to snad alespoň někdo přečte a zmizení profilu nebude vypadat jako můj útěk před kritikou.

Díky za přečtení.

Haru
http://wonderlandharu.blogspot.com

Reakce:

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 07.07.13 17:47

Divný…Nechápu proč má někdo potřebu tohle dělat, viděla bych to na extrémní nudu nebo mírnou vyšinutost. Já jsem tu každopádně vaše modely vídala ráda a bylo by fajn, kdybyste sem občas nějaký přidala. :)

theactualharu
15 příspěvků 07.07.13 20:45

Diky. ^^ Nevim, jak moc tu budu aktivni, ale pokud by Vas moje outfity zajimaly, muzete je videt u me na blogu: http://wonderlandharu.blogspot.com .

llolla
2102 příspěvků 07.07.13 23:01

@theactualharu
Ja chapu, ze vas to se. e, ale jsem rada, ze sem nekdo ty vase fotky dal, moc se mi libily

theactualharu
15 příspěvků 08.07.13 00:03

To neberu jako urazku, ale stval me hlavne zpusob, jakym se za me dany clovek vydaval, psal komentare, vyjadroval se zpusobem, jakym bych se ja nikdy nevyjadrovala etc. (Ale diky za kompliment!)

Jirkátor
1515 příspěvků 08.07.13 08:23

Mě se Vaše modely upřímně řečeno moc nelíbily ( můj vkus je někde jinde ), ale zase to tu Váš nechtěný „tiskový mluvčí“ docela oživil. Motivaci jsem také moc nepochopil. Že by nějaký zhrzený ctitel, či obyčejný magor?

Jemma
214 příspěvků 08.07.13 08:51

Možná nešlo o vás, ale o nás, o provokaci průměrného pekla, s průměrnými outfity a komentáři. Tedy v očích toho člověka. Já jsem vás ale díky tomu objevila a ráda se na vás podívám.

JazzmineTea
468 příspěvků 08.07.13 17:47

Mně celou dobu nešlo na rozum, jak může někdo vymýšlet kreativní outfity a studovat japonštinu (ještě navíc snad v Oxfordu nebo kde), a přitom se v reakcích na komentáře prezentovat tak stupidně. (V souvislosti s tím Oxfordem mě napadli nějací hodně bohatí rodiče.) Záhada konečně objasněna…ale musel to být fakt magor.

Katjinka
177 příspěvků 09.07.13 14:05

Wow! To jsem ráda! Bylo mi divné, že je takový rozdíl mezi vyjadřováním tady a na jiných tvých platformách, kde zobrazuješ outfity.

Fuflík
203 příspěvků 10.07.13 21:25

Si půjdu stěžovat za šéfem internetu, má tu pěkný bordely. Jsem chytla snad sto červenejch ramínek v diskuzi u těch fotek, ať už byla s kým chtěla a teď kvůli tomu brečím, že mě tu nemají pro mou nedůvěřivost a otravnost rádi. Ale dá se vlastně vůbec něčemu věřit a nejsou vlastně červená ramínka dobro..ptát se Tleskaše už je ohraný a trapný (a nikdy neodpověděl).

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit