Falešná identita blogerek.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gulietta  06.06.12 20:44
Falešná identita blogerek.

Blondýn svoju identitu vylepšil a po odhalení zmazal,ale čo vravite na Human Barbie Valerii Lukanyovú? Teraz keď sa dokonca objavili názory že je to fotohoax?  http://sitchnews.com/995/null

Reakce:

slecnalucka  06.06.12 20:57

jí vůbec neznám§ blondýna jsem měla vážně ráda, ale tohle se prostě nedělá… :/

Skrolew  07.06.12 12:41
Vo co go?

A můžu se prosím zeptat, o co jde s tím Blondýnem? Na jeho blogu jsem byla asi jednou, pobavila jsem se, ale pak jsem na ten blog úplně zapomněla. Až teď jsem si zase vzpomněla. Pokud se vám někomu bude chtít to sem napsat, budu ráda, docela mě to zajímá. Díky.

lucisko
86 příspěvků 07.06.12 12:45

http://www.protivna-blondyna.cz/…ionblog.html tu si precitas

Jiná Realita
13791 příspěvků 07.06.12 13:20

A není to úplně jedno?

Nedokážu si představit, že by mě zdrtilo, že nějaký pošahaný blondýn nebo jakási barbína nejsou ti, za koho se vydávají. internet je virtuálno, a s tím je třeba k němu přistupovat.

Osobně si myslím, že pokud někdo nad takovou hloupostí nemávne rukou (a nenajde si třeba jiný blog na čtení či zamyšlení), ale štve ho to, nebo ho to dokonce raní…měl by se nad sebou zamyslet, protože mu utíká skutečná realita.

MP Barbucha
3716 příspěvků 07.06.12 13:29

@gulietta Já doufám, že je to hoax. Z takovéto osoby by šel strach:-)

gulietta  07.06.12 15:46

@Jiná Realita je to úplne jedno a z Blondýna o ktorom som ani netušila kým sa neriešil na pekle ma neranilo. Takisto Human Barbie ma nepriviedla k slzám. Len ma prekvapilo ako riešia rozne livestylové stránky a časopisy tú Valerii a zaujímal ma nazor čitateliek módneho blogu.
@MP Barbucha ale ak to hoax nie je,tak tvoj manžel by mohol mať bohatú klientku. :-)

Atlacoya
2146 příspěvků 07.06.12 15:53

O Valerii slyším prvně a narazila jsem na tuhle krásnou reportáž o ní. Ve videu jsou skvěle ztvárněny plastiky (pro slabé povahy - nebojte, žádná krev ani detaily z operačního sálu, je to legrace). http://www.youtube.com/watch?…

Skrolew  08.06.12 11:14

Aha, díky za odkaz, tak vidím, že jsem na Blondýnovi stejně nikdy nebyla, že jsem si to spletla s něčím úplně jiným.

reetme
14 příspěvků 08.06.12 19:44

Ja jsem z Ruska, a v ruske casti internetu je to dost znama osoba. Opravdu takhle vypada, toci video s sebou, zpiva, tanci. Samozrejme, ze vetsina jeji fotek prosla Photoshopem, ale i bez uprav vypada velmi podivne, nejak umele…
video, pro zajimavost http://www.youtube.com/watch?…

Lola  08.06.12 20:04

Pokud bylo jejím záměrem vypadat, jako kdyby zdrhla z linky na recyklaci plastů, tak se akce vydařila - ať už šlo o fotoshopování nebo chirurgický výkon.

Pirek
6768 příspěvků 08.06.12 20:56

Ona má určitě nalepovací oči! Vždycky vstane, z takového platíčka na celý měsíc si sloupne hezky jeden pár a nalepí. Něco jako čočky, ale máte to i s make-upem.

gulietta  08.06.12 21:19

@Pirek moj otec mal oči modrej farby ako na obrázku v úvode. A bol to pán čo si nedaval kontakty,nenosil ani okuliare a o platičku ani nechyroval. Tie oči sú asi jedinné čo Valerii verím,keďže do rovnakých som sa dívala celý život.:-)

bestia
2296 příspěvků 11.06.12 01:15

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:29

Pirek
6768 příspěvků 13.06.12 09:55

@bestia Jojo, různé barevné a vyřezávané čočky znám, i lidi s podobně výrazně zbarvenou duhovkou od přírody, ale když se podíváte na ty fotky, tak je má furt stejně dokonale namalované, jako vymalované. Takže podle mě si nalepí celé oči, i s řasama a stínama a linkama, prostě to máte v balení všechno sakmuprásk, každý den nové a stále dokonalé.
Jinak tohle přece není možné!

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit