Farbenie vlasov a Garnier šampón na farbené vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tija
1 příspěvek 26.08.13 20:11
Farbenie vlasov a Garnier šampón na farbené vlasy

Ahojte ľudia

Zafarbila som si vlasy s hennou a neviem či si mám umyť vlasy s Garnier Ultra Doux nafarbené vlasy a nezmyje sa mi farba s vlasov???
Lebo šampón na farbené vlasov Garnier Ultra Doux je iba len na chemické farbené vlasy.

Ja chem aby moja farba od henny vydržala dva až tri mesiace. Čo mi odporúčate??? Ďakujem vám za rady a skúsenosti.

Reakce:

littlewingel
85 příspěvků 26.08.13 23:25

Doporučuji projet např. dlouhevlasy.cz

Majka22
308 příspěvků 27.08.13 00:48

Vlasy barvené hennou by měly podpořit tyto šampony, ale nemyslím si, že by se poctivá henna „smyla“ obyčejným šamponem.
http://www.hennecolor.cz/page.php?7
Ovšem mně jejich šampon zabarvil i vlasy bez henny, naštěstí je rychle smývatelný :)

Lightshadow
993 příspěvků 27.08.13 08:20

Záleží na kvalitě henny, ne na šamponu. Já při barvení hennou vůbec šampon neřešila a myla jsem tím, co jsem zrovna koupila a co bylo po ruce. Jinak henna se postupně vymývá, při prvním barvení se tak po 2 měsících většinou vymyje úplně. Pokud se barví na vícekrát, je těžké se jí už zbavit úplně.

pampelína
60 příspěvků 27.08.13 17:02

Barvím si vlasy hennou asi půl roku a používám ultra doux ale ten bez silikonů a parabeů. Šampony na barvené vlasy jsou podle několika studií jen reklamní trik, každá barva se časem vymyje.. Takže než vybírat šampon podle toho, jestli je na barvené vlasy nebo není, doporučuji číst složení, vlasům to vážně prospěje. Jinak jak píše @Lightshadow, henna se také vymývá a mění postupem času odstín, také díky tomu, že oxiduje.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit