Fashion brýle

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kkj
34 příspěvků 02.04.13 10:52
Fashion brýle

Nosit či nenosit brýlky bez ohledu na dioptrie?
Nyní se z toho stává celkem trend, co Vy na to?

Reakce:

LuisaLeelou  02.04.13 11:06

Ja bryle nosit musim, pokud tedy nebereme v uvahu cocky… A jsem rada, ze jsou konecne vniany jako modni doplnek a nejen jako nejaky pomucka pro hendikepovane. Take vyber je cim dal tim bohatsi, jupiii… Takze za me urcite nosit :)

GalianosjednimL  02.04.13 11:10

Neřekl bych, že se z toho stává trend. To, že se nosí brýle s plasty a bez dioptrií frčí několik let. Spíše od minulého roku častěji potkávám ty plaché hochy, co mají „zarámovaný“ obličej silnou obroučkou přes půlku obličeje.

kkj
34 příspěvků 02.04.13 11:13

Já osobně jsem zprvu nosila dioptrické, vada ustoupila a mě se po nich zastesklo.
Nosím je ráda. Dávají člověku prostor pokaždé vypadat jinak.
Miluji brýle! :D

JedovatéHádě
350 příspěvků 02.04.13 11:14

Nemám k tomu jednoznačný postoj. Na jednu stranu se mi líbí, na druhou stranu když někoho s podobnými brýlemi potkám, tak si říkám, že je to divné. Asi proto bych si je nekoupila, ale až budu brýle potřebovat, tak si jejich obroučky vyberu opravdu pečlivě a budu je mít stylové(tedy v mém měřítku) :)

real.blond
6688 příspěvků 02.04.13 12:17

Nenosim, maloktere slunecni bryle mi slusi, z vetsiny mam otlaky a neslusi mi.. takze dobrovolne nosit, to fakt ne:)

real.blond
6688 příspěvků 02.04.13 12:36

@Mylady2 ja to myslela tak, ze nenosim fashion bryle!

Příspěvek upraven 23.06.15 v 20:20

LuisaLeelou  04.04.13 22:12

Co rikate na tyto? Moc je chci a ruzove jeste nemam :)

pani.zababova  04.04.13 22:22

@GalianosjednimL Já je jako plachá dívka mám taky:D Ovšem s dioptriemi, opravdu blbě vidím. Ale kvůli tomu současnému „trendu“ mě přátelé často provokují, že jsem hipster. Snad ta vlna zase přejde.

GalianosjednimL  04.04.13 23:12

@pani.zababova Budu doufat s Vámi :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit