Fashion hell

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hhhudec  10.02.13 00:02
fashion hell

Zdravím, během bloumání po FB jsem dnes narazila na toto : http://www.facebook.com/Fashion.hell Co tomu říkáte?

Reakce:

P.PeP
39 příspěvků 10.02.13 09:23

Hezky jsem se pobavila :D Některý lidi opravdu nechápu :D

Betty J.
2031 příspěvků 10.02.13 09:44

Tímhle jsme se bavívali i zde v blaženém čase politické nekorektnosti.

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 10.02.13 10:18

Z některých těch fotek se mi udělalo skoro nevolno. Nechápu :-/

blacken
2320 příspěvků 10.02.13 10:21

Přijde mi, že narozdíl od toho, čím jsme se bavívali tady - Ady vtipy nad nevkusem, tak na fasihon.hell zůstalo jen to urážení a navážení se - bez humoru kolem. Taky je tam mnohem víc příspěvků typu - nesnáším spolužačku, tak ji někde ztrapním… to mi přijde trochu ubohý.

Martini90
159 příspěvků 10.02.13 10:33

Já jsem z té stránky získala stejný dojem jako @blacken . Pročetla jsem pár diskuzí a všechno to bylo jenom urážky a nadávky a celkově to na mě působilo značně omezeně.
Navíc mi nadzvedlo mandle - u fotky kauzy „vlčích dětí“ (foto ze soudu), byl úvodní komentář „nějaká kauza z českého internetu“ a o komentářích pod tím se raději ani nezmiňuji. Dál jsem to neprohlížela.

Aktepix
16 příspěvků 10.02.13 10:35

Přesně tak.. nemá to uroveň…

hhhudec  10.02.13 13:40

Dala jsem to sem z toho důvodu, že chápu, že ne každému se nemusí líbit styl ostatních, ale zůstává mi rozum stát, proč je pro to urážet?!

real.blond
6688 příspěvků 10.02.13 13:54

@hhhudec asi proto, ze urazet je vzdycky jednodussi.. A spoustu lidi tesi „nestesti“ druhych.. Ja jsem diskuze necetla, ale nektere fotky jsou vazne sila:-(

blacken
2320 příspěvků 10.02.13 14:16

Hlavně je tam dost věcí, které si sepsout ani nezaslouží… Jedna věc je peklo nejpekelnější, kdy si slečna s velikostí 44 vezme šortky velikosti 34 - tam to ještě částečně pochopím. Ale dost hnusné komentáře tam byly i u podle mě docela průměrných modelů a nejhorší komentáře byly u modelů, kde měl nositel potřebu trochu se odlišit od „stáda“. Pak můžem skuhrat, že je to tu nuda šeď, když se kamenujou lidi snažící se o kreativitu (v tom dobrém slova smyslu).
Taky se mi nelíbí nevymazané obličeje a z některých fotek bylo skoro jisté, že se jedná o někoho z okolí kritizovaného…

shirla
878 příspěvků 10.02.13 14:18

To je smutné, ač mě to „pobavilo“.

Pattie
23 příspěvků 10.02.13 17:30

Nemůžu se s nikým hádat o tom, že spousta modelů, které jsou na té stránce vyvěšeny, jsou opravdu peklo. Ta stránka samotná je ale podle mě už za hranicí dobrého vkusu (teda - alespoň mého vkusu) - není to „poukazování na nešvary české módy“, jak tam někde majitelka webu prohlašuje, nejsou tam žádné trefné a vtipné komentáře, je to jen z 80% stádo lidí v džínách a triku, co k neanonymním fotkám hází špínu a sami si nahání ego, o kolik jsou lepší.
A jak už bylo zmíněno, kolikrát nejde ani o fotky lidí s lezoucí kasičkou nebo podprsenkou za krkem vyfocené někde náhodně na ulici zezadu, ale o fotky z osobních alb, které jsou jinak veřejně nepřístupné. A nikdo, NIKDO, ani kdyby šlo o ten nejhorší módní prohřešek, si nezaslouží, aby jeho neveřejná fotka byla vystavena s komentáři jako „hnusné, tlusté prase“, „patříš do cirkusu, zrůdo“," je mi na blití" - a majitelka stránky to brala stylem „no co, vždyť si to zaslouží“.
Připadá mi to jako taková internetová verze lavičky s adolescenty, co plivou po jinak oblečených lidech. A čím dál tím víc jsem ráda za tohle MP a jeho příjemně kousavý humor…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit