Fashion Time na Óčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anne-Ladybug
76 příspěvků 27.02.13 22:20
Fashion Time na Óčku

Ahoj všichni :)!! Koukáte se na Fashion Time? Je to jen můj pocit, nebo tam opravdu říkaj blbosti??? Mám pocit, že ta bloncka, co tam vždycky „radí“ co na sebe, by sama nejvíc potřebovala poradit :D Jakej dojem máte vy?

Reakce:

Minion
117 příspěvků 28.02.13 11:53

Mně se ten pořad celkem líbí, jelikož je snad jediný o módě, který znám. Viděla jsem ale zatím jen loňské díly v archivu. Co se týče stylistky „bloncky“, tak z ní mám pocit, že se dost bojí barev a většina jejích outfitů je černo-bílo-šedá (a když vezme do ruky konečně něco barevného, tak hned doporučuje kombinovat s černou - na to bych fakt bez ní nepřišla :-D ) - prostě se na tom nedá, co zkazit… Takže moc velkou inspirací mi pořad není, ale je mi velmi sympatická moderátorka i prostředí, kde se to natáčí… :-)

Matka Vlčice  01.03.13 13:27

Mám stejný pocit. Přestajlovaná bloncka s umělým ohonem, totálně bez invence. Nula, Náda, Zero, Nic. Nemá smysl sledovat. Moderátorka je pěkná, ale to je asi tak všechno.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit