Fashiondays - rychlost dodání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leeluu
9 příspěvků 10.10.12 13:09
Fashiondays-rychlost dodání?

Chtěla bych se zeptat, zda má někdo z Vás zkušenosti s nákupem na těchto stránkách? Vždy jsem odolávala, ale byla tam kampaň mé oblíbené značky a chtěla jsem se vybavit na ty chmurné podzimní dny :-)
Před cca 10 dny jsem si tam objednala a dodání v mé objednávce mají mezi 30.10-8.11.2012, což mi přijde jako dlouhá doba. Mám to na dobírku, protože jsem jim nechtěla při prvním nákupu platit přes internet(pokud jim to takto funguje, jsem docela ráda, že jsem to neudělala abych platila hned za něco, co dostanu až za min. 3 týdny..kdo-ví jestli)…vědět to, tak si ty svetříky koupím v obchodě:-D

Reakce:

Lála_druhá
357 příspěvků 10.10.12 14:53

Už jsem u nich nenakupovala dlouho, ale jednu dobu jsem uskutečnila několik nákupů za sebou. Mám dojem, že dodací lhůta bývá cca 4 týdny (ale mají to přímo uvedeno na webu, nebo alespoň tenkrát měli, takže jsem s tím počítala, a nekupovala jsem například sandálky na konci července, pokud jsem je nechtěla nosit až příští sezónu). Jednou mám dojem jsem jednou něco urgovala (trvalo to ještě déle než avizované 4 týdny) a jednou zase už něco neměli, tak poslali mail, že toho bude míň. Co dorazilo, bylo vždycky v pořádku a ani s vracením nebyl žádný problém.
Takže ano, dodací lhůtu mají fakt extrémně dlouhou. Ostatně: http://www.fashiondays.cz/page/faq/ (viz odstavec „Platba a dodání zboží“)

Acrobaleno
948 příspěvků 10.10.12 15:19

Neviem, či je to rovnaký princíp ako fashiondays.sk (ale asi bude). Objednala som si tam raz a balík prišiel dosť neskoro. Neskoršie ako bolo napísané.

Ceresa
465 příspěvků 10.10.12 15:56

4 tydny, nestve me to, jelikoz to driv neslibuji…kdyby jo, bylo by to o necem jinym

real.blond
6688 příspěvků 10.10.12 16:15

@Leeluu zkusenosti s nakupem na Fashion Days mam nekolik.. dodani trva opravdu par tydnu (ale na to upozornuji na strankach) - v rozmezi 3-4tydnu. Jednou se stalo, ze zbozi nemeli, stale neprichazelo, tak jsem jim napsala mail a az tehdy mi dali vedet, ze zbozi nebude - ze se nedomluvili s dodavatelem. Jinak co se spokojenosti tyce - nikdy jsem nic nevracela, nakupu jsem uskutecnila 4 nebo 5, nicmene po nejake dobe sledovani techto stranek jsem zjistila, ze se jejich kampane opakuji a zbozi, co bylo napr. pred dvema lety, prodavaji znovu za stejnou cenu. Ale co se tyce kvality - jak kdy, dvakrat mi dorazily sifonove saty, ktere byly dost znatelne zatrzene, nereklamovala jsem je kvuli me lenosti, ma chyba.. myslim, ze jsou ale lepsi a verohodnejsi internetove obchody. Tusim, ze protivna blondyna resila kvalitu Fasion Days na svem blogu, zkuste se mrknout.

Garfie
4452 příspěvků 11.10.12 07:06

Dodání bývá často i delší než měsíc, jednou jsem čekala asi čtvrt roku!!! Jinak většinou jsem spokojená, platím občas na dobírku, občas online, bez problémů, vracení i reklamace naprosto bez problémů, peníze dostanu do měsíce i dřív zpátky na účet.

Leeluu
9 příspěvků 11.10.12 13:11

Moc díky za informace, v podstatě můžu čekat měsíc i déle - mno mám radost:-D Ale trochu mě zaráží, že vůbec neposílají informační email( uvítala bych, kdyby mi někdo poslal, že objednávka se vyřizuje, předpokládané datum doručení apod) nato kolik mají všude možně reklam, ve směru dodávek pokulhávají:-) Asi jsem zvyklá, že když si objednávám z netu na jiných stránkách, že mi chodí emaily v případě jedné značky balzámů na rty mi ještě ten den volali, že mi nemůžou poslat email s pokyny platbě..:-)
Uvidíme, co mi přijde z FD a za jak dlouho :-)

Lála_druhá
357 příspěvků 13.10.12 10:56

@Leeluu píše:
Ale trochu mě zaráží, že vůbec neposílají informační email

Mně posílají. Že byla objednávka přijata (prakticky ihned) a pak že byla odeslána. Pokud něco neměli (stalo se), poslali mail zpravující o této skutečnosti s omluvou, že jde o chybu dodavatele a s informací o vrácení peněz (platívám kartou předem).

Garfie
4452 příspěvků 13.10.12 12:07

@Lála_druhá
Jo, to je pravda, mě taky posílají e-maily…

Bridget Jones
19 příspěvků 13.10.12 17:01

Já čekala na boty přesně na den 3 měsíce. docela mazec.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit