F&F kvalita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaama
116 příspěvků 21.08.13 17:31
F&F kvalita

Chtěla jsem se zeptat, jakou máte zkušenost s F&F? Jasně, že za ty peníze nic moc nečekám, spíš mi jde o názor na poměr cena/výkon oproti jiným značkám v této cenové hladině…
Líbí se mi tam trenčkot a váhám, zda ho koupit (podobný mám vyhlídnutý v Marks and Spencer, ale stojí jednou tolik, tak váhám jaký si koupit)

Reakce:

Karja
4767 příspěvků 21.08.13 17:51

Za mě dobrý. Opravdu si nemůžu stěžovat, za ty peníze. nic mi nezhadrovatělo, jen jedny šaty, ale s tím jsem vzhledem k materiálu počítala už při nákupu.
Na trenčkoty jsem tam před týdnem koukala a taky se mi moc líbily.

suntala
201 příspěvků 21.08.13 17:53

My taky dobrý zkušenosti, celá rodina. Poměr cena/výkon super.

Curly-haired Bitch
132 příspěvků 21.08.13 18:21

Já si zatím také nemůžu stěžovat. Nakupuji tam hlavně spodní prádlo.

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.08.13 18:28

@Kaama
těžko říct, když ho nevidíme. je nutno přihlížet k materiálu a jeho provedení (třeba něco „česaného“ se může ošoupávat, určité zpracování bavlny s elastanem zase mačkat apod.), ale všeobecně si myslím, že zrovna trenčkoty by neměly být nijak problémové, zejména pokud nečekáte, že vydrží beze změny více než dva roky.
já mám z FaF zimní kabát s vlnou (ne ty jejich polyesterové, ty jsou fakt na sezónu), který střídám ještě s jedním, a budu ho mít buď 3. rok téměř beze změny (po čištění v čistírně).
většina šatů je také poměrně kvalitní, s topy nemám problém vůbec žádný, prádlo, jak jsem nedávno někam psala, patří mezi nejlepší, co si kupuju (podprsenky 2 za cenu jedné mám taky 3. rok a drží).

nutno dodat, že jsem na svoje věci hodně opatrná, peru jen „naruby“, moc nežehlím, není-li to nutné, věším tak, aby se minimalizovalo vytáhnutí apod.

ajatar
557 příspěvků 21.08.13 18:51

.

Příspěvek upraven 01.12.15 v 07:53

kacenka.smile
427 příspěvků 21.08.13 20:38

Něco mi připadá jako děsný hadr už v obchodě, tak to samozřejmě nekupuju. Ale mám odtamtud už asi čtvery šaty z pevnější látky, všechny ve slevě do 300,– Kč a všechny jsou super. A všechny jsem si tedy zkrátila, jejich délka na kolena mi nesedí.

TheL
2 příspěvky 21.08.13 23:24

Minuly rok som nasla jeden schovany na vypredajovom vesiaku. Cenovka 15 €, perfektne mi sedel. Pri pokladni som zitila ze stoji 5 € a som viac ako spokojna. Ziadne zmolky, nic sa nepara…

Lenka M.  22.08.13 07:35

Kamarátka si v F&F pred mesiacom kúpila čiernu blúzu, vyrazila v nej von a druhý deň ju hospitalizovali s otravou ťažkými kovmi. Musím povedať, že to u mňa trošku pošramotilo obľubu tejto značky :)
Inak mám pár vecí s ktorými som odtiaľ spokojná-hlavne šaty a prádlo, ale napríklad nohavice boli vždy katastrofa.Po hodine nosenia pokrčené a vyťahané, po dvoch vypraniach zliezla farba zo zhybov ako sa to po tele roluje..

Lenka M.  22.08.13 07:37

@Kaama Inak do toho trenčkotu by som určite šla, keď nevypadá už na vešiaku ako keby ho krava žula, nepára sa, po zapnutí sú gombíky v jednej rovine, nikde sa nič nepretáča atd atd..

Harmonika
244 příspěvků 22.08.13 09:47

Za mě též dobrý, skoro až se mi chce dodat překvapivě, protože jsem si původně myslela, že kvalitou půjde o oblečení na jednu sezónu. :-) Z F&F mám už čtyři roky lněnou letní červenou sukni, barevně stále super, nikde se nic nepáře, nic se nevytáhlo/nes­razilo, pořád je jako nová. Pak mám také dvoje šaty a jedny kalhoty od této značky a také stále dobré. Nebála bych se tedy trenčkot koupit, pokud vypadá dobře a není to věc, kdy už si na první pohled řeknete, že jde o „hadr“. Poměr cena/výkon super.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit