Fialková

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ani  21.11.11 16:26
Neodolala jsem a koupila jsem si fialkový svetřík (njn kašmír v sekáči). Ačkoli jsem tmavý typ. Říkala jsem si, že s černou sukní a černým šátkem to bude ok.
Jenže nevím, s čím jiným to ještě kombinovat, než s černou. Mám pocit, že je to absolutně šílená barva, která se nehodí vůbec k ničemu. Máte nějaké tipy?
A jak nejlépe může tmavý typ nosit fialkový svetřík (i když teda měla jsem ho za cenu, za kterou jsem asi ochotná přežít, že mi nesluší, je tak měkoučký, heboučký, teploučký…).

Reakce:

katango
1356 příspěvků 21.11.11 16:46

Řekla bych, že třeba tmavě modrá, béžová a tak podobně, možná i úplně nečekaná kombinace, záleží na odstínu.

Ani  21.11.11 17:05

No možná je to spíš šeříková. Prostě vyblitá fialová. Tmavá modrá, možná i krémová (což je ale opět barva, kterou nenosím). Možná i některé zelené? Ale stále nic co by mě nadchlo, maxímálně „dá se“.

katango
1356 příspěvků 21.11.11 18:24

Nezavrhovala bych ani chladnější červenou. Musíte to prostě vyzkoušet s konkrétními odstíny různých barev. Taky mne napadá čokoládová, rezavá…

Karoleenah
2322 příspěvků 21.11.11 18:39

No, já mám šeříkový svetr i kalhoty, fialová je má nejoblíbenější barva ve všech odstínech. :) Kombinuju taky hodně s černou, ale i s jinými odstíny fialové (podle Adina vzorníku třeba lilková nebo ametystová), šeříková se mi líbí i s tmavomodrou a tmavozelenou (vzorník: ještě o odstín tmavší malachitová a pruská modř) , tmavší béžovou až do světlehněda, šeříkový svetr často nosím i k stříbrošedé sukni… Zkoušela jsem kombinovat i s malinovou, ale to jsem si už připadala jak lízátko.

seznam.mih  21.11.11 22:13

k fialové bych zkusila dát šedivou, žlutou (buď jako doplňující, nebo kontrastní), hnědou, béžovou, bílou …

marmota-b
529 příspěvků 24.11.11 12:28

Asi bych tu barvu musela přímo vidět, slova mi nikdy nestačí, každý vidí barvy jinak. Ale sama bych ladila s šedou, šedomodrou; zelenou, žlutou (když to funguje přírodě, mělo by to mně fungovat taky, ne?); bílou… Vážně záleží na odstínu, té fialové i té kombinované barvy; podle mě neexistují nekombinovatelné barvy, jenom nekombinovatelné odstíny.

Cesnekacka
274 příspěvků 24.11.11 12:33

Taky bych se přikláněla k čokoládově hnědé a s nějakou limetkovou nebo pistáciovou by to mohl být „vodvaz“ pokud jste tmavší typ :-)

sjuuu
16 příspěvků 24.11.11 20:21

já mám moc ráda kombinaci fialové a určitých odstínů zelené - smaragdová, lipová, malachitová zeleň. krása. ale dokážu si představit i střelenou kombinaci se žloutkově žlutou.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit