Fialové punčocháče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP maki
4 příspěvky 24.03.12 11:11

Zdravím pekelnice,
chystám se dnes na ples, budu mít hodně tmavě modré šaty (spíše až černé) s bohatou sukní těsně pod kolena s bílými puntíky (nepravidelné, s velkými rozestupy) a černé lodičky. Přijdou mi hodně obyčejné, tak jsem zvažovala, jestli si k nim nevzít barevné punčocháče - zvítězily světle fialové. Myslíte, že je to peklo a že se mám raději držet klasických tělových? Budu ráda za každou radu :)

Najdete v encyklopedii: Fialová barva

Reakce:

Konvalinka
244 příspěvků 24.03.12 19:37

Ples v této době? I když je fakt, že dnes se na nějakou postní dobu nehraje. Ty šaty, jak je popisujete, mi teda obyčejné nepřipadají. Puntíky se mi zdají na plesových šatech docela neobvyklé, je to takový spíš rozverný motiv, který může shazovat slavnostní dojem, kterého byste předpokládám na plese chtěla docílit. Fialové punčocháče by tento pocit jenom umocnily. Nechala bych si je spíš na party. Na ples bych si vzala tělové.
Asi jsem se svým příspěvkem přišla s křížkem po funuse, každopádně napište, jak jste se rozhodla.

Dahllie
2222 příspěvků 24.03.12 20:45

Kdyby Špaček viděl, v čem se včera promenovaly slečny na „reprezentativním plese“ naší univerzity, tak by skákal dva metry vysoko. Takže puntikaté šaty s fialovými punčochami jsou fajn

MP maki
4 příspěvky 25.03.12 18:58

nakonec vyhrály tělové, ale slečen v barevných punčocháčích tam byla spousta :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit