Fotografie do Galerie/Inspirace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kiririn
94 příspěvků 12.05.13 17:16
Fotografie do Galerie/Inspirace

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaký názor máte na výběr fotografií do galerie. Většina z vás asi vkládá vlastní fotografie, ale někteří uživatelé např. Lover inspirace vkládá i fotografie ostatních osob (proti tomu samozdřejmě nic nemám, naopak!). A pokud jsme už u fotek ostatních napadá mě, jestli vám přijde vhodné vkládat také fotografie známých osobností. Daly by se takto také nahradit příspěvky v různých diskuzích (Oblečení na Grammy, Metgala 2013 atd.) Fotky by také nejspíše mohlo zhodnotit více lidí = objektivnější názor. Na druhou stranu mi přijde zvláštní přidávat fotky, které jsem sama nevyfotila. Jaký je váš názor?

Reakce:

Kiririn
94 příspěvků 12.05.13 17:18

Jejda, omlouvám se Lovci Inspirace za (ne)milý překlep, ale jsem si jistá že inspiraci zajisté miluje.

rajka.kajka
57 příspěvků 12.05.13 18:27

Dle mého názoru je z galerie do inspirace přeřazováno málo outfitů, i když si myslím, že by podmínky splňovaly…
Například tyto:

janiiiv
781 příspěvků 12.05.13 19:03

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:25

Kiririn
94 příspěvků 12.05.13 20:11

Jo děkuji moc. Jinak celebritami jsem myslela spíš fotografie které se objevují ve vláknu Kdo vás inspiruje tj. Fotografie, které zachycují osobnosti spíše jen tak „na normálno“ než ze společenských akcí.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit