Frekvencia článkov

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Skallka1
51 příspěvků 13.11.12 20:51
Frekvencia článkov

Ahojte, mne sa zdá, že ADA sa moc nevenuje písaniu článkov, ktoré by tu mohli byť častejšie. Prejde aj týždeň a nič. Mne sa to zdá málo a pripadá mi, že sa tu nič nedeje. Rada tu chodím, ale začína ma to tu nudiť. A Vás?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reakce:

Cinkitoo  13.11.12 21:03

Já sem chodím poslední dny už jen kvůli vláknu „Módní vtipy“ a občas kouknu na aktuální vlákna. Jinak mě to moc nebaví a články jen tak prolétnu. Buď to není, co bývalo, nebo možná to právě je pořád dokola, co to vždycky bývalo, těžko říct.

Sibyla
2639 příspěvků 13.11.12 22:29

Články jsou řídké od doby, co Ada Peklo prodala - údajně proto, aby se nemusela zdržovat administrativou a měla víc času na psaní. Mně to ani nevadí, protože jsou na jedno kopyto - zpočátku byly objevné, teď se jen žvýká totéž. Chodím sem kvůli diskusi, i když i ta sklouzává ke stylu jiných ženských fór.

Eila
166 příspěvků 13.11.12 22:36

Mizerná frekvence a když něco už je, tak to je taková rychlovka a hotovo. Měla jsem radost z nové autorky - myslela jsem, že bude jednou tolik článků, ale i to je zklamání a navíc se ještě asi bojí pro MP typické rejpavosti a šťavnatosti a nějak mi tam u ní chyběla i hlavní pointa článku. Snad se to ale zlepší, až se trochu vypíše:-)

seznam.mih  13.11.12 22:37

Každého autora přepadne krize, že najednou neví, o čem psát. Však tu máme novou autorku channah, která nás tu taky bude obohacovat o novej rozměr. Teda alespoň doufám. Všechno se mění a i MP se přirozeně mění na web, kam chodí určitá sorta lidí, která se zajímá o vzhled, estetiku a taky o další věci a chtějí mít diskuzi na úrovni narozdíl od jiných webů. Dalším plusem je široké věkové rozpětí, čímž může jedna generace obohatit tu druhou o různé zkušenosti. Snad nikdo z vás nečeká, že z původního blogu bude pořád jeden a ten samej blog, který bude pořád kritizovat oblékání nás čechů? Už sami tady někdo nadáváte na to, že články jsou na jedno brdo a dokázali byste s představit, jak by to vypadalo, kdyby to bylo pořád stejné, jako na začátku? No stagnující a byla by to škoda :)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 14.11.12 07:45

@Skallka1: Taky mám takový pocit, že to Ada začíná flákat… Než jsem se zaregistrovala, tak jsem sem chodila dlouho číst jenom články, ale když se frekvence začala snižovat, objevila jsem zdejší fórum a chodím sem de facto jenom kvůli tomu. Třeba ten poslední článek o Etsy byl vyloženě o ničem - to přece všichni víme, že Etsy je Fler v bleděmodrém (vlastně naopak, protože Etsy bylo první). Vkládám naději do Channah, zatím se mi její články líbily, a že nejsou kousavé jako Adiny mi vůbec nevadilo. Trošku mě mrzí, že - jak říkala @Sibyla - Ada Peklo prodala, aby měla víc času na psaní, ale zatím se to nějak neprojevuje… Doufala jsem, že Ada bude třeba komentovat outfity v Galerii - ne jen ty z ulice, ale i nás, plebejců, ale zatím okomentovala tři čtyři a hotovo… Navíc mi docela vadí, že z fóra se pomalu stává slepičinec ve stylu Omlazení :( Ale na MP rozhodně nerezignuju a budu doufat ve světlé zítřky :)

Sibyla
2639 příspěvků 14.11.12 08:14

@Rabbit-Heart Absolutně! (ten styl Omlazení, ach jo!) Mně Adino nepsání po prodeji nepřekvapilo, protože přesně to tvrdila, když prodala Arome, a chcíplo to tam. Inu, je třeba se činit, aby se nalákal kupec - co přijde pak, je spíš konkurence pro další podnik, ví každý podnikatel.

Curlygirl
1901 příspěvků 14.11.12 09:46

Nejste sama s vaším dojmem ohledně článků (frekvence nižší a úroveň klesá), sdílí ho s vámi víc lidí, např. i já :-)

Většina lidí sem chodí kvůli diskuzím řekla bych, jsou mnohem přínosnější a výhoda je, že se tam nechá najít spousta rad a tipů v příjemné interaktivní a chytré formě ;-)

Harmonika
244 příspěvků 14.11.12 10:05

Nejvíc mi na tom vadí to, že Ada zdůvodňovala prodej pekla především tím, aby se nemusela zabývat administrativou a technickými věcmi okolo a mohla se skutečně soustředit pouze na psaní článků. Přitom se články zveřejňují ve stále větším časovém rozestupu než kdysi.
Zdá se mi, že je to tak trochu v rámci pořekadla „Vlk se nažral a koza zůstala celá“, tzn. uživatelky MP se zabaví diskuzí, galerií, poradnou a nebudou tolik „prskat“, když tu články budou sporadicky.
Ano, chápu, je těžké stále přicházet s něčím novým (v rámci praktických článků), v zimě ani není tolik pekelných outfitů, také je mi jasné, že Ada nemá jen MP ale i svou práci a soukromý život, ale… Diskuze a komunita je fajn (ačkoliv v diskuzích jsou i témata naprosto mimo módu, což mi trochu vadí), ale nejvíce jsem se vždy těšila na nové články a Adin styl psaní. Snad není všem dnům konec. Na MP budu chodit dál, některé uživatelky tu totiž moc ráda čtu a velkou naději vkládám do Channah.

vespinka
149 příspěvků 14.11.12 10:10

Taky mi chybí od Ady nové článečky :-( A nemusí být ani nutně „rejpavé“, mám ráda všechny její články. O módě, odívání, přehlídkách, nemusí to být nutně Peklo. Ale kdo ví, třeba ji teď zaměstnávají úplně jiné životní starosti? Doufejme jen ty pozitivní ;-) Věřím, že se vše zase urovná, vždyť kdo z nás má život nalajnovaný…

termalni voda
79 příspěvků 14.11.12 16:06

Souhlasim s tim, co uz jste napsaly prede mnou. Myslim si, že kdyz se uz Ada nechce psani na peklo venovat - ma na to samozrejme pravo - mela by ona nebo Webdio najmout dalsi autory. Channah je dobry zacatek, i kdyz vzhledem k tomu, ze znam jeji blog, tak me jeji clanky tady docela zklamaly. Uz delsi dobu uvazuju o tom, ze by bylo skvele, kdyby Ada nebo Webdio oslovili treba nektere zdejsi diskuterky a nabidli jim spolupraci. Podle me - ale je to jenom muj nazor a pocitam s tim, ze ostatni treba budou mit nazor jiny - by to mely byt napriklad @chinin a @GreatSusan.

Dalmitka
1305 příspěvků 14.11.12 19:11

@termalni voda - som rada, že ste navrhli to isté, čo ja zhruba pred 2 týždňami v diskusii o farebnej typológii a síce, aby Ada ponúkla Chinin spoluprácu, dôvody netreba opakovať - znova by sa v článkoch objavili zmysluplné, profesionálne fundované detailné módne rady a odporúčania. Ja by som tiež uvítala, ak by bola ponúknutá spolupráca ešte dvom diskutérkam - to už je len moja predstava, ktorej môžete oponovať - a síce Guliette /to už je ale passé/ a Sekáčlady. Guliettu preto, lebo Adin občasný jedovatý a posmievačný tón by bol nahradený Guliettinou trefnou výstižnosťou a jej humorom. A Sekáčlady preto, že by mohla občas niečo povedať k tomu: po a/ ako sa zaujímavo a šmrncovne obliekať vo vyššom veku a po b/ ako sa zaujímavo a šmrncovne obliekať v sekáčoch. To je môj názor v súvislosti s frekvenciou Adiných článkov - je ich málo, sú zriedkavé a málo inšpiratívne, vlastne sledujem už len diskusie.

MP Barbucha
3716 příspěvků 14.11.12 19:13

Mě tedy nějak zvlášť neberou články Channah… Takové mentorské mi připadají.

Sibyla
2639 příspěvků 14.11.12 19:18

Hm, víte, já moc neberu ty omluvy, že Ada má jiné povinnosti, jako by Peklo bylo jen dobrodiním, udělovaným českým ženám ve volném čase. Prodala je, a to za statisícovou částku (aspoň u Arome to tak bylo, a soudím že Peklo, s vysokou návštěvností, levnější nebylo) a má odpovědnost, aby vysoká zůstala, čili aby obsah byl zajímavý.

daniela11  14.11.12 19:23

Komu chybí články Ady, tak v sobotní příloze MF-víkendu, vychází každý týden sloupek od ní. Ale zatím jsou to omílaná temata, která už známe

mujercita  14.11.12 19:29

@Sibyla To záleží přece jen na tom, jak má nastavenou smlouvu. Nehledě na to, že když milovníci původního pekla odejdou, tak přijdou jiní, kterým bude naopak vyhovovat nová podoba, a i kdyby se to tady časem změnilo na druhý idnes, důležité přece jen, aby sem někdo klikal kvůli reklamě. Nedělala bych si iluze, že kdyby sem vtrhla silná a perspektivně vypadající skupina, co začne požadovat radikální změnu obsahu, tak se jí nevyhoví.

Sibyla
2639 příspěvků 14.11.12 20:46

@mujercita Ne, já to nehodlám vymáhat, to je starost Webdia - popravdě řečeno, už jsem za tu dobu poznala její meze a nijak zvlášť mě nezajímá, co by mohla říct - její síla je v ironii a negaci, a tu jsme už myslím dosyta vychutnaly. Reagovala jsem na několik příspěvků, kde se říkalo, že jistě má své povinnosti a nemá čas se věnovat Peklu: vydělávám-li na něčem, mám za to odpovědnost. Osobně si myslím, že to tu sklouzne ke stylu Omlazení - bude se tu příjemně tlachat o problémech sovisejících s oblékáním.

seznam.mih  14.11.12 20:51

Já bych byla pro to, aby se Ada zaměřila nyní na různé tipy, co a jak šít nebo jak poznat to či ono v obchodech, nebo různé tipy a návody, jak vypadat dobře, nebo jak si najít svůj vlastní styl.
Otázka ale je, zdali by Ada opravdu ráda psala takové články. Já bych je uvítala.

mujercita  14.11.12 20:52

@Sibyla Já vím, to bylo prostě jen konstatování faktu. Nevíme, jestli má povinnost se nadále starat o náplň webu, to je všechno. Myslím si, že stránky prodala mimo jiné, aby se jich zbavila, protože starý obsah se vyčerpal a nový si zjevně klidně udělají návštěvníci sami, tak co se namáhat. Mně na tom ve skutečnosti nezáleží, ty staré články mi nechybí.

Sibyla
2639 příspěvků 14.11.12 21:03

@mujercita Ano, souhlasím, zasmály jsme se, ale pořád se to číst nedá. Taky mi ty články nechybí. Uvítala bych, kdyby byl web nějaké osobnosti, ale skutečné osobnosti, jako Sartorialist, který je profík s ohromným vkusem a zájmem o věc a opravdu to vytváří. Ale možná by stačil nadšený amatér jako pan Cuketka v oboru jídla - i když i tam to trochu pokleslo tím, že ho to živí, takže často popisuje různé degustace a dělá reklamu. Ale je do toho zažraný a ta komunita tam myslím žije.

skylor
159 příspěvků 15.11.12 00:49

Čekala jsem, že když Ada požádá čtenáře o hlas v Křišťálové lupě, že frekvence článků stoupne, aspoň než se uzavře hlasování. Takové to „něco za něco“. Bohužel ne.
Jinak obsahově: ano, témata se točí pořád dokola, ale od Ady bych byla ochotna číst cokoliv, její články jsou velmi čtivé, živé a používá opravdu vychytané příměry. Prostě mi dělá radost kus pěkného textu, což na většině blogů člověk nenajde.

Curlygirl
1901 příspěvků 15.11.12 09:54

Taky mě nijak neuchvátily… Nemastné neslané.

@MP Barbucha píše:
Mě tedy nějak zvlášť neberou články Channah… Takové mentorské mi připadají.

clandestin
19 příspěvků 15.11.12 12:08

Loni jsem do ankety Křišťálová lupa pro Peklo hlasovala, letos už ne…

chinin
2788 příspěvků 15.11.12 12:43

@Harmonika @termalni voda @Dalmitka
Děkuji, je to od vás milé.:-)

Pro mě jsou zde rovněž nejvíce inspirativní „stylistické příspěvky“ @gulietta a @GreatSusan, dříve též @Linden. (Teď píši čistě o módě, v jiných oblastech mám taky své „oblíbence“.:-))

Myslím, že to psala @Sibyla, i podle mne se už Ada z tvůrčího hlediska „vyčerpala“. Předpokládám, že má potenciál, napsat ještě něco o materiálech, popř. jednotlivých stylech z historického hlediska (viz dříve článek o sportovní eleganci), ale evidentně už nemá chuť věnovat článkům tolik času jako dřív. Je totiž jasné, že takový typ článků zabere mnohem více času, než prohlídka Fleru apod.

@Harmonika: „Nejvíc mi na tom vadí to, že Ada zdůvodňovala prodej pekla především tím, aby se nemusela zabývat administrativou a technickými věcmi okolo a mohla se skutečně soustředit pouze na psaní článků…“
K tomu se nedá nic dodat.:-( Mně docela zklamala ta změna, že zatímco MP dříve „stálo“ na článcích", nyní se postupně nahrazují „vylepšeními“ tak, že de facto MP vytváří čtenáři… Kdyby admini neudělali odkaz na poslední článek v diskuzi, ani bych si ho nevšimla, protože už zde články vlastně ani nečekám…

Pokud jde o články Channah, souhlasím s @MP Barbucha a @Curlygirl, také mě neuchvátily. Nemyslím si, že přinesou peklu ten potřebný „svěží vítr“.

rice
348 příspěvků 15.11.12 13:02

Bohužel Channah nemá tu špetku pikantnosti, jako měly (kdysi!) články Ady.
Kdybych si přečetla její článek kdekoliv jinde, neoslovil by mě. A zpětně si ani nepamatuju, o čem vůbec psala. Tyhle nové články jsou fádní, ničím se nelišící od jiných módních serverů. Nemá vlastní styl a tím se ztrácí v bahně internetu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit