Furla, kožené kabelky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP danielka
8 příspěvků 01.03.12 10:52

Máte zkušenosti s touto značkou? Kde nakupujete?

Reakce:

MP Beata
2 příspěvky 01.03.12 10:59

Ano, znám,luxusnější kabelky, krásně zpracované, kamenný obchod je u nás jen v Praze u Staromáku, já koupila v eshopu www.borsa.cz. A za skvělou cenu, mám z ní velkou radost.

RenaLange  01.03.12 13:41

Beato nechci Vám kazit radost, ale to co uvádějí na stránkách nejsou aktuální modely, ani loňská kolekce. Poznala jsem 3 a více let staré modely od Coccinelle, přitom za tutéž cenu se dá koupit přímo na jejich stránkách loňský model .

MP Mini
3 příspěvky 01.03.12 16:58

Kabelky Furla jsem kupovala jak v Praze na Malém náměstí, tak v Londýně i přes e-shop na jejich stránkách, nákup vždy bez problémů, kabelky kvalitně zpracované, zatím vůbec žádná známka poškození nebo opotřebení. Jsem spokojená

MP danielka
8 příspěvků 02.03.12 08:38

Když si kupuji kvalitní koženou tašku,musí být nadčasová, protože ji určitě mám na několik roků.Proto mi až tak nevadí, pokud je to starší kolekce, když je kabelka hezká.

RenaLange  02.03.12 20:01
Danielko takhle, mně nevadí kabelka ze starší kolekce, vadí mi že je prodávají vzhledem ke stáří kabelek draho a to že není přímo od firmy.
Kdoví kde to ten prodejce posbíral,kde všude se to válelo ve skladu.
Furla je krásná a dobrá značka ale stejně jako u jiných drahých značek, kupovala bych ji jen ve firemní prodejně nebo přes jejich e-shop.
Samozřejmě je to Vaše rozhodnutí.

Beaufort
67 příspěvků 15.04.12 14:59

Zpracování mi připadá velmi dobré,taktéž materiál(dvě mám),nicméně ceny jsou na neikonické kabelky celkem vysoké.Lepší investice je podle mě DKNY,či COCCINELLE.

Cinkitoo  15.04.12 15:06

Beaufort: Moc se mi líbí kabelky Coccinelle. Máte s nimi zkušennost a případně kde je kupovat? Vím o butiku u hotelu Paříž.

Beaufort
67 příspěvků 15.04.12 16:37
2Cinkitoo

V Praze právě tam,nebo pak na internetu
http://www.yoox.com/…/40/gender/D

http://www.coccinelle.com/…AD7/gender/D

Cinkitoo  15.04.12 16:39

Beaufort: To mě právě zajímalo, jestli máte i jiné zdroje nebo zda hrozí padělek. Ale nepočítám, že bych na padělek Coccinelle narazila v tržnici, na to tahle značka není v českých luzích dost „cool“ :)

Beaufort
67 příspěvků 15.04.12 16:47
2Cinkitoo

na těchto dvou stránkách padělek opravdu nehrozí,nebojte:)

RenaLange  18.04.12 14:53

taky mám pár kabelek Coccinelle, vydrží opravdu hodně a pořád jsou pěkné.
Ve dnech Marianne v září se u nich dá nakoupit s kuponem z Marianne s 25% ní slevou. Dcera jednu velkou tašku Coccinelle tahá denně už rok ke kočárku
( plínky, láhev s čajem atd.), a taška pořád jako nová.

tekmar  18.04.12 18:53

Mam doma 2 kabelky Coccinele a mozem povedat, ze su skvele vypracovane a rozhodne nadcasove. Tato investicia sa oplati. Kabelky Furla su nieco podobne. Viem, ze obchod Furla je urcite v Parndorfe.

top topic
949 příspěvků 19.04.12 13:51

Mám též jednu Coccinelle a je fakt, že když jsem si onehdá vybírala novou, tak jsem jen znechuceně sledovala na všech ostatních no name kabelkách, co jsem okukovala v obchodech ty odstávající nitky, nenavazující švy atd. Jo na kvalitu se zvykne velice snadno:-) Hlavně jsem se rozmazlila tou jemńoučkou kůží. Byla jsem se dívat i na výprodeje, tam se dá nakoupit za pro mě příznivější ceny, ale nenašla jsem bohužel, co jsem tvarově a typově potřebovala:-( Ovšem mám pro tu značku slabost.
Teď mám „neznačkovou“, ale spokojenost, je hezky udělaná.

RenaLange  31.05.12 23:03

Jela jsem dnes zařizovat pohřeb a v autě mi bylo nějak divně, no jo, potřebuju se napít říkala jsem si. Vylezu z auta, zmáčknu zvonek na brance u fary - a probrala jsem se válící se ve štěrku na silnici.
Kolena rozbitá, ramínko u podprsenky mi prasklo a vykukovalo rukávkem šatů , boty nakopnuté,hodinky mi upadly tím nárazem, taška Coccinelle špinavá jako prase jak jsem se válela v makadamu,ale neodřená,bez škrábanců!
Chudák pan farář, asi si říkal bezdomovkyně válící se za plotem už takhle po poledni…

tekmar  01.06.12 07:37

Za dobre ceny ich maju napr na www.yoox.com Tam som si ju kupila a maju aj super servis, kabelka bola do tyzdna doma :)

modra_kocka
903 příspěvků 02.06.12 08:26

@RenaLange: a jsi v pořádku?

RenaLange  02.06.12 20:14

jé díky za starost jsem.
Chudák pan farář má takového odrostlého ježka a živá tmavá očička, jak měl tlapky nahoře na bráně a koukal dolů vypadal jak americká veverka ( viz Alwin a chipmunkové).
Dole na druhé straně jsem se válela já v prachu a vytrčila jsem do pravého úhlu ruku s papírovým kapesníkem " jdu se s Vámi domluvit a tohle mi prosím vás namočte do studené vody".

MP danielka
8 příspěvků 02.06.12 23:25

Jen nevím, co tento příběh má společného s tématem Furla.

RenaLange  02.06.12 23:42

@MP danielka
snad to že tyhle kabelky, Coccinelle a Furla přežijí bez úhony každý Váš karambol, i ten životní.

JarkaJar
432 příspěvků 03.06.12 09:26

@RenaLange
jste obdivuhodná. V těžké životní situaci si zachováváte smysl pro humor. Já bych to nedokázala. A popisujete pana faráře tak, že si ho - a jeho překvapenou reakci - živě představím.

valentina11
9 příspěvků 05.10.12 00:00

Já si koupila krásnou FURLU za nízkou cenu v eshopu borsa.cz
Teď tam mají výprodeje.

janka1981
2 příspěvky 27.05.14 20:10

Ja som si kupila tuto za 39 Eur a zatial som spokojna

Kožená kabelka camel

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit