Galavečer GCF 32

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kermen
4 příspěvky 22.11.15 00:45
Galavečer GCF 32

S přítelem jdu na Galavečer MMA. A nejsem si jistá co na sebe. Protože jak znám většina bude džínách a tričku. Navíc přítel to taky moc neřeší, ale nechci být za burana nebo zase být overderessed. Děkují za pomoc.

Reakce:

SkyP
170 příspěvků 23.11.15 15:33

Co znamenají všechny ty zkratky?

Giulietta  23.11.15 17:55

@SkyP Sú to športové skratky. Ten galavečer sú také „majstrovstvá sveta v bojových športoch“. Ono to moc preložiť-napísať celé bez skratok nejde.

Giulietta  23.11.15 18:30

@kermen Ja by som išla v niečom pohodlnom, ale trošku „krajšom“ jako džínsy, tričko a športová bunda.

kermen
4 příspěvky 25.11.15 00:50

@SkyP Omlouvám se, jsem zvykla na ty zkratky. Smíšená bojová umění.

kermen
4 příspěvky 25.11.15 00:52

Napadly mě šaty a nějké sako, ale spíše jsem zvědava, kolik žen tam vůbec bude

SkyP
170 příspěvků 25.11.15 12:06

Díky za vysvětlení. Bohužel si nějak nedokážu představit, co se tam nosí. Ale taky bych viděla něco „sportovně elegantního“ :)…nebo si vemte kimono - budete tematická :)

Jordaan
5558 příspěvků 25.11.15 12:53

@kermen

zkuste najit fotky z minulych rocniku, treba tam budou videt i divaci.

Giulietta  25.11.15 15:46
@kermen píše:
Napadly mě šaty a nějké sako, ale spíše jsem zvědava, kolik žen tam vůbec bude
Ženy tam budú. Tak 1/3 divákov. Ale nebude to na sposob seriálu sex v meste. Naozaj budú skor v nohaviciach ako v sukniach. V minisukniach, alebo sexy bikinách budú len tie slečny čo ukazujú číslo kola.
@Jordaan Ono je to podobne ako u boxu, alebo wrestlingu. V strede je to podium, obohnané povrazmi a dokola sedia diváci.  

Jordaan
5558 příspěvků 26.11.15 20:44

@Giulietta

podle tech fotek to teda neni zrovna prilezitost, kam se clovek musi dobre obleknout. V tom z Vasi fotky (te prvni nahore) by clovek byl totalne overdressed :-)

Giulietta  26.11.15 20:53

@Jordaan Na tom galavečeri som nebola, ale bola som na wrestlingu vo Frankfurte nad Mohanom a ženy boli tak normálne v nohaviciach. Neboli všetky v bundách a rifliach, boli tam aj plédy, dlhé kardigany a trenčkoty. Nebola som teda v zime, ale na jeseň. Samozrejme, že @kermen može ísť saku a šatách, ja sama som bola na futbale v LBD, ale ono to má len názov galavečer, ale s večerom v gala to nemá nič společné.

Giulietta  26.11.15 20:55

@Jordaan Sakra mám čítať poriadne! Písala ste overdressed, nie underdress. :-)
Ako keby som nič nenapísala. :-D

kermen
4 příspěvky 27.11.15 15:35
@Giulietta píše:
@Jordaan Sakra mám čítať poriadne! Písala ste overdressed, nie underdress. :-)
Ako keby som nič nenapísala. :-D

V pohodě :D :D četla jsem program té akce. Bude tam i Fedor Emelianenko, tak jsem čekala, že to bude víc na úrovni. Ale myslím, že LBD nic neskazím :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit