Gelove ocni linky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GreatSusan  22.10.11 15:42

Vcera jsem si koupila a poprve vyzkousela gelove ocni linky. Vzhled, manipulace atd. jsou ok, problematicke bylo nasledne odliceni - ty linky drzi jako pribite… Jak si odlicujete oci, popr. jak a cim si odlicujete gelove ocni linky?

Reakce:

ifoun
338 příspěvků 22.10.11 18:08

Nevím, jaké linky máte. Já mám na doporučení vizážistky obyčejné od Essensie za 70 kč a odličuju je s úspěchem a bez problémů odličovadlem od Sephory (modrá barva). Stálo to koelm stovky? Ale kupovala jsem ve Fr, i když tady to bude obdobné.

GreatSusan  22.10.11 18:15

Maybelline, na doporuceni www.lisaeldridge.com … oci odlicuju s loreal, dvoufazovy odlicovac na oci - normalne to odlici vsechno bez problemu, ted to slo sice taky, ale „hrubeji“, nez je mi mile, mozna mam spatnou metodu :-(

RenaLange  22.10.11 19:29

Mam citlive oci, Nivea, Lóreal vsechno spatne, svete div se dvouslozkovy odlicovac od Yves Rocher muzu. Vypada priserne ale uz jsem ho mela nekolikrat a dobry. Pefektne taky cisti odlicovaci ubrousky od Bioderma, vyplati se koupit to nejvetsi baleni ( prodavaji lekarny).

billie
369 příspěvků 22.10.11 19:58

Ja používam na odličovanie detský šampón a funguje to super. Takto si nemusím „drhnúť“ oči nejakým odličovačom a všetko ide dole bez väčšej námahy.

GreatSusan  23.10.11 10:15

Koupila jsem neco od Biodermy, uvidim, jak to bude fungovat. Diky vsem za tipy!

Oveeec
1368 příspěvků 30.05.13 12:41

Možná to bude nošení dříví do lesa, ale nedávno jsem se poučila: Nikdy nenechávejte gelový linky otevřený, už to nikdy nebude ono. Jednou jsem je, blb, zapomněla zavřít, a linky od Bobbi Brown za sedm stovek (já vím, ale byl to více méně dárek) jsou v čudu.
Jinak odlíčit si oči taky neumím, dávám si horní linku a řasenku jenom na horní řasy, a to jenom jednu vrstvu, a stejně mi trvá několik dní, než se jí zbavím. A těch pár dní potom mám takový našedlý kruhy pod očima (doufám, že se mi to jenom zdá). Máte to někdo taky tak?

Dahllie
2222 příspěvků 30.05.13 13:17

Odličovačem na tampónku lehce stírat směrem dolů. A zbytek vzít uchošťourama namočenýma v odličováku.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit